https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی تابان

Taban Air

تابان
تابان

هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان از شرکت های هواپیمایی نوپا در ایران است. با وجود مدت زمان کم از تاسیس این شرکت، یکی از ایرلاین های فعال ایران است. نام تجاری شرکت هواپیمایی تابان  Taban Airlines است. ایرلاین تابان دارای سه قطب اصلی پرواز شامل فرودگاه‌ شهید هاشمی نژاد مشهد،‌ فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان است. پروازهای هواپیمایی تابان شامل 21 مقصد داخلی و خارجی پر تردد است.

بلیط هواپیما هواپیمایی تابان

بلیط هواپیمایی تابان به دلیل ایمنی بالای پرواز مورد تایید مشتریان است. شما می‌توانید بلیط هواپیمایی تابان را از وب سایت تریپ رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیمایی تابان در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

شرکت هواپیمایی تابان چک این آنلاین برای مسافران ندارد و مسافران باید در فرودگاه پذیرش شوند. برای چک این در فرودگاه، هواپیمایی تابان توصیه می کند مسافران در پروازهای بین المللی سه ساعت قبل از حرکت و در پروازهای داخلی دو ساعت قبل از پرواز، وارد فرودگاه شوند. در پروازهاي داخلي 20 دقيقه و در پروازهاي خارجي 60 دقيقه قبل از زمان پرواز، باجه هاي پذيرش مسافر بسته مي شوند برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا هواپیمایی تابان مراجعه کنید. گیت خروج 15 دقیقه قبل از پرواز بسته خواهد شد.

گفتنی است که پرواز هواپیمایی تابان در فرودگاه مهرآباد از ترمینال شماره 4 انجام می شود.

برنامه پروازی هواپیمایی تابان

مقاصد پرواز داخلی هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان به شهرهای زیادی پرواز داخلی دارد. برنامه های پرواز داخلی هواپیمایی تابان را در زیر مشاهده می کنید:

تهران مشهد 

تهران شیراز

تهران ماکو

مشهد آبادان

مشهد تهران

مشهد کاشان

مشهد اصفهان

مقاصد پرواز خارجی هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان به کشورهای آسیایی پرواز دارد. برای پاسخ به این سوال که هواپیمایی تابان به کدام کشورها پرواز دارد می توانید برنامه و مسیر پرواز های خارجی هواپیمایی تابان را مشاهده کنید: 

تهران استانبول

استانبول تهران

تهران تفلیس

تهران نجف

تهران بغداد

مشهد بغداد

مشهد لاهور

اصفهان بغداد

پرواز چارتری و سیستمی هواپیمایی تابان

پرواز چارتر هواپیمایی تابان به خصوص بلیط های لحظه آخری قیمت های کمتری دارند با وجود اینکه ممکن است تخفیف داشته باشند اما امکان استرداد آن در اکثر مواقع ممکن نیست. بلیط سیستمی امکان استرداد دارد و می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت عدم نیاز استرداد کنید.

بار مجاز هواپیمایی تابان

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای داخلی  تابان 5 کیلوگرم می‌باشد.

در پروازهای هواپیمایی تابان هر مسافر مجاز است تا حداکثر ۳۰ کیلوگرم بار با خود حمل کند.

در صورتی که مقدار بار شما از حد مجاز بیشتر شود باید هزینه اضافه بار را بپردازید. همچنین شما می توانید برای حمل بار از خدمات فریت بار و کارگو هواپیمایی تابان استفاده کنید. برای پیگیری بار نیز می توانید به وب سایت خدمات بار مراجعه کنید.

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان دو کلاس پروازی اکونومی ( اقتصادی) را ارائه می دهد. 

کلاس اکونومی هواپیمایی تابان

کابین کلاس اکونومی خدمات خوبی ارائه می دهد. غذا و نوشیدنی رایگان سرو می شود اما بستگی به مسیر پرواز دارد.

ناوگان پروازی هواپیمایی تابان

هواپیمایی تابان دارای 9 فروند هواپیما جهت مقاصد داخلی و بین المللی است. ناوگان فعلی هواپیمایی تابان شامل هواپیماهای  A310-300 ، B737، B757، MD-88 و RJ85-145 است.

غذای هواپیمایی هواپیمایی تابان

در تمام پروازهای بیش از یک ساعت، غذای گرم یا تنقلات و نوشیدنی ارائه می شود.

اطلاعات شرکت هواپیمایی هواپیمایی تابان

شرکت هواپیمایی تابان از جوان ترین شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرده است. این شرکت متعلق به استان خراسان رضوی بوده و دفتر مرکزی آن نیز در شهر مشهد مقدس قرار دارد. دفتر تهران این هواپیمایی در بلوار فردوس خیابان سازمان برنامه قرار دارد. در حال حاضر در فرودگاه جزیره کیش نیز دفتر این هواپیمایی مستقر است. 

وب سایت رسمی هواپیمایی تابان: www.taban.aero

شماره تماس و تلفن هواپیمایی تابان: 4854

کد یاتا: HH

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc