https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما شیراز پرواز سیستمی و چارتری

پرواز شیراز
شیراز

مسیرهای پرطرفدار به شیراز و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

شیراز

راهنمای سفر به شیراز

شیراز خیلی بزرگ نیست و اگر اسم مکانها رو بلد باشید میشه با تاکسی همه جارو بگردید شهر شیراز یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری برای مسافران داخلی و خارجی می باشد. شیراز معروف به شهر گل و بلبل دارای آثار تاریخی و معماری زیبا، غذاهای  لذیذ، سالاد ها و شیرینی های خوشمزه، بازارهای سنتی و تاریخی، باغ های سرسبز و زیبا می باشد

دلایل سفر به شیراز
باغ جهان‌نما بهشت کوچک زمینی
حافظیه آرامگاه حافظ عشق و عرفان
سعدیه در کنار باغ دلگشا در دامنه کوه
مسجد عتیق عبادتگاه حافظ لسان الغیب
حمام وکیل نمونه کاملی از پیشرفت معماری
باغ هفت تنان، به دنیای سنگی در شیراز بروید
مسجد وکیل تلفیقی ناب از معماری و هنر ایرانی
ارگ کریم خان باشکوه که مملو از درختان نارنج است
بازار وکیل بازار سنتی و تاریخی یادگار دوره زندیه را از دست ندهید
نارنجستان قوام می‌تواند مقصد ایده‌آلی برای شما باشد بخاطر عطر مسحور کننده‌ی بهار نارنجش
باغ عفیف آباد مجموعه ای جالب و بزرگ از اسلحه های قدیمی در دل باغی ایرانی و یک کاخ سلطنتی 

بلیط هواپیما شیراز

بلیط هواپیما شیراز| ارزانترین قیمت بلیط چارتری شیراز

خرید بلیط هواپیما شیراز با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری شیراز را با تریپ تجربه کنید.

بلیط هواپیما ارزان شیراز بهشت گردشگران

شیراز از بهترین شهرهای گردشگری ایران است. هر ساله هزاران گردشگر داخلی و خارجی به این شهر منحصربفرد سفر می کنند. شهری که می توان بهشت گردشگران ایران نامید. فروش بالای بلیط هواپیما تهران شیراز به دلیل جاذبه های طبیعی و تاریخی متعدد و شهرت زیبایی آن است. فصل بهار، بهترین زمان دیدن این شهر شگفت انگیز است. در این فصل گردشگری، مسافران زیادی به شیراز سفر می کنند. دغدغه پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما همزمان اوج می گیرد. اگر عازم شیراز هستید در زمان مناسب لازم است اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایید. قیمت بلیط هواپیما به شیراز به تاریخ حرکت شما ارتباط دارد. سبک سفر شما می تواند روی هزینه سفر تاثیر مستقیم بگذارد. مثلا اگر اهل سفر در آرامش و خلوت هستید، شیراز در پاییز هم زیبایی دیگری دارد. حتما نباید در اوج مسافرت بلیط هواپیما خریداری کنید. گردشگران حرفه ای به دنبال خرید بلیط هواپیما مقرون به صرفه و حتی بلیط هواپیما ارزان چارتر هستند. برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما، به سایت تریپ، مرجع خرید بلیط ارزان هواپیما مراجعه کنید. تریپ سریعترین و ساده ترین راه جستجوی پروازهای شیراز را در اختیار شما می گذارد. در تریپ با درج اطلاعات در صفحه خرید بلیط، تمام پروازهای تهران شیراز را خواهید دید. اگر سفر اقتصادی هدف شماست، در انتخاب کلاس پرواز و نوع ایرلاین دقت کنید چون روی قیمت بلیط شما تاثیر مستقیم دارد. نگران نباشید شیراز پروازهای متعددی دارد که با جابجایی تاریخ سفر می توانید ارزانترین بلیط هواپیما تهران شیراز را پیدا کنید. درصفحه پروازهای تریپ تنظیماتی برای خرید بلیط چارتر یا لحظه آخری هم وجود دارد. اگر وقت و زمان کافی بگذارید، شانس خرید پایین ترین بلیط هواپیما را خواهید داشت.

مراحل جستجوی آنلاین بلیط هواپیما شیراز

سریعترین راه خرید بلیط هواپیما تهران شیراز مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  شیراز یا Shiraz را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط تهران شیراز هواپیما خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و لیست قیمت بلیط را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط شیراز

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته است تا شما بتوانید بلیط هواپیما شیراز سیستمی یا بلیط چارتری را بین گرانترین تا ارزان ترین پرواز پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط شیراز

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید پرواز تهران به شیراز از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا یافتن قیمت بلیط شیراز مطلوب خود، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز شیراز مورد نظر خود را پیدا کردید، دکمه خرید را بزنید و اطلاعات لازم را ثبت کنید. خرید نهایی شما با وارد کردن مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی انجام می شود.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما شیراز

شیراز یک فرودگاه دارد که به نام فرودگاه بین المللی شهید دستغیب یا فرودگاه شیراز شناخته می شود. فرودگاه شیراز، چهارمین فرودگاه پرتردد ایران است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما شیراز، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید:

فرودگاه بین المللی شیراز (SYZ)

روش خرید بلیط ارزان شیراز

اگر دنبال خرید بلیط ارزان هستید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط هواپیما تهران شیراز را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر شیراز

شما هنگام جستجوی پرواز تهران شیراز، امکان پیدا کردن بلیط هواپیما چارتر ارزان را نیز خواهید داشت. در صورتی که برای تاریخ مورد نظر بلیط چارتر شیراز موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر شیراز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه هزینه بلیط، اقدام به خرید بلیط ارزان پرواز شیراز نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری شیراز

اگر هدف شما سفر اقتصادی است، در صفحه نتایج جستجو تریپ انواع قیمت بلیط تهران شیراز را مشاهده می کنید. بلیط لحظه آخری در کاهش هزینه سفر موثر است. معمولا قیمت بلیط لحظه آخری تهران به شیراز ارزانتر از قیمت بلیط هواپیما سیستمی است.

اگر در مواردی دیدید قیمت بلیط لحظه آخری شیراز بیشتر شد، از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا بتوانید مقایسه دقیقی از قیمتهای بلیط هواپیما انجام دهید. با استفاده از تریپ انواع بلیت لحظه آخری تهران شیراز در دسترس شما خواهد بود.

مزایای خرید بلیط هواپیما شیراز در تریپ چیست؟

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما شیراز

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت را می دهد. به طور معمول در خریدهای آنلاین، قیمت بلیط هواپیما شیراز با توجه به  تاریخ و ساعت تغییر می کند. شما می توانید از کمترین تا بیشترین قیمت بلیط را مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

وقتی شما از سایت تریپ خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای شیراز را انجام دهید، از سایر خدمات سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه  با تخفیف ویژه برخودار می شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

هنگام خرید آنلاین از تریپ، شما دسترسی سریع به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ می توانید ایرلاین مورد نظر بلیط تهران شیراز را انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل شیراز

خرید بلیط هواپیما از تریپ مزیت دیگری هم دارد. شما می توانید رزرو هتل های شیراز را همزمان با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

شما با استفاده از سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ علاوه بر پروازهای موجود مسیر شیراز، امکان مقایسه قیمت پرواز تهران شیراز را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

ویژگی دیگر خرید آنلاین بلیط شیراز، پرداخت هزینه از طریق کارت شتاب است. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما تهران شیراز هم دارید. استرداد بلیط  به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. اگر سفر شما به هر دلیلی تغییر کرد، به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط هواپیما خود را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران شیراز

فاصله هوایی تهران تا شیراز چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از شیراز 682 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران شیراز چقدر است؟

طول پرواز تهران شیراز معمولا 1 ساعت است. ولی این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها پرواز شیراز ارائه می کنند؟

بیشتر ایرلاینهای ایرانی مانند آسمان، ایران ایر و زاگرس پرواز شیراز را ارایه می کنند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما شیراز اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط شیراز مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما شیراز الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت شیراز را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر شیراز ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان شیراز پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری شیراز

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج  گردشگری خرید بلیط لحظه آخری شیراز سخت است.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط شیراز وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما شیراز در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای شیراز تابستان و بهار انجام می شود، بلیط هواپیما شیراز در فصل زمستان ارزانتر است.

فاصله فرودگاه شیراز تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه شیراز تا مرکز شهر حدود 20 الی 25 دقیقه است.

بهترین زمان سفر شیراز 

بهار هوایی خنک با وزش بادهای بهاری و همراه با بارندگی
تابستان هوایی گرم و خشک
پاییز آب و هوایی نسبتا خنک همراه با بارندگی
زمستان هوایی نسبتا معتدل به همراه بارندگی
ناگفته نماند که بهترین فصل برای سفر به شیراز اردیبهشت ماه می باشد.

نکاتی که قبل از سفر به شیراز باید بدانیم

مردم شیراز بسیار خونگرم و در برخورد با گردشگران پذیرا هستند. توجه داشته باشید این شهر مانند بیشتر شهرهای ایران از قومیتهای مختلفی تشکیل شده است. لزوم احترام به فرهنگ و سنن بومی لازمه هر سفر گردشگری است. در ضمن ممکن است شما به مناطق عشایری هم سفر کنید که لازم است با رسوم اجتماعی و فرهنگی آنها قبل از سفر کامل آشنا شوید.

آشنایی با سوغاتی شیراز

یوخه، فالوده، مسقطی، آبلیمو، کلوچه ، آبغوره ، بادام سوخته،عرقیات، حلوا کاسه ای و صنایع دستی  کنده‌کاری، منبت کاری،گلیم، گبه، خاتم کاری،خراطی و...

آسانترین راه رزرو هتل های شیراز

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل های تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان،  هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ این است که شما به رزرو تمامی هتل های شیراز دسترسی دارید که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های شیراز همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری شیراز

تخت جمشید 
شاهچراغ 
حافظیه 
سعدیه
حمام وکیل 
ارگ کریم خان
بازار وکیل 
باغ ارم 
 باغ جهان‌نما 
مسجد عتیق
باغ موزه‌ی شیراز
مسجد نصیر الملک
خانه زینت الملک
مدرسه‌ی خان

کد تلفن شیراز  0711
فرودگاه  199
اطلاعات پرواز 37118890
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط شیراز

مدت زمان پرواز هواپیما تهران شیراز چقدر طول می‌کشد؟

فاصله تهران شیراز 682 کیلومتر است، و  پرواز شما بیش از یک ساعت طول خواهد کشید.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز چه زمانی است؟

فصل بهار و ماه اردیبهشت بهترین زمان خرید بلیط هواپیما شیراز است. 

چگونه بلیط هواپیما شیراز ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران شیراز، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه شیراز چیست؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه شیراز 07137115000 است.

فاصله فرودگاه شیراز تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه شیراز تا مرکز شهر حدود 20 الی 25 دقیقه است.

قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز ایران ایر چگونه قابل مشاهده است؟

میتوانید ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما تهران شیراز را در سامانه رزرو پرواز شیراز مشاهده نمایید.

قیمت بلیط تهران شیراز چقدر است؟

قیمت هواپیما شیراز به زمانی که قصد خرید بلیط شیراز را دارید بستگی دارد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc