https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما اصفهان پرواز سیستمی و چارتری

پرواز اصفهان
اصفهان

مسیرهای پرطرفدار به اصفهان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

اصفهان

راهنمای سفر به اصفهان

اصفهان نبض هنر و معماری ایران است. شما در شهر راه نمی‌روید در معروفترین موزه جهان قدم می‌زنید. شما در کلکسیونی از مساجد، کاخها، باغها، پل‌ها، خانه‌ها و حمامها قرار دارید. وقت را از دست ندهید، به سراغ نقش جهان بروید و شاهکار مسجد شیخ لطف‌الله، کاخ عالی‌قاپو، مسجد امام و سرزندگی مردم و بازار بزرگ را یکجا تجربه کنید. زاینده رود، با سی و سه پل و خواجو ... فقط برای عبور نیست باید ایستاد و صدای آوازخوانان زیر پلهایش را شنید. خیابان و مدرسه چهارباغ هم گذری تاریخی است و هم تجسم زیبایی. هشت بهشت چون قطعه‌ای از پردیس نماد باغ ایرانی است. اصفهان را بدون کلیساهایش و محله جلفا نمی‌توان شناخت به کلیسای وانک و مریم و سرکیس سری بزنید و در کافه‌های آن اطراف پرسه بزنید. بدون امتحان کردن بریانی و خورش ماست و دیگر غذاهای سنتی آنجا، اصفهان را ترک نکنید.

بلیط هواپیما اصفهان

بلیط هواپیما اصفهان | ارزانترین قیمت بلیط چارتری اصفهان

خرید بلیط هواپیما اصفهان با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری اصفهان را با تریپ تجربه کنید.

بلیط هواپیما اصفهان ارزانترین قیمت

اصفهان قطب گردشگری ایران است. جاذبه های تاریخی بی نظیر شهر، هزاران گردشگر داخلی و خارجی را راهی این دیار می کند. به همین دلیل بلیط هواپیما برای اصفهان همیشه مشتریان پر و پا قرص خود را دارد. اگر می خواهید عازم اصفهان شوید آیا راه خرید بلیط ارزان هواپیما را می دانید؟ اگر برنامه ریزی دقیقی برای سفر خود دارید می توانید بلیط سیستمی هواپیما خریداری کنید. این نوع بلیط قیمت مشخصی دارد و چندان تغییری نمی کند. پس چند ماه قبل از سفر می توانید بلیط خود را تهیه کنید. برای اطمینان از خرید به سایت تریپ مراجعه کنید. تریپ به شما کمک می کند تا با جستجوی ساده پرواز اصفهان از تمامی پروازهای تاریخ مورد نظر خود باخبر شوید. انواع ایرلاین ها و کلاس پروازهای مختلف، حق انتخاب شما را بیشتر می کند. حالا به وسیله سیستم فیلترینگ تریپ می توانید انتخاب خود را دقیقتر کنید و بلیط متناسب با بودجه خود پیدا کنید. اگر هنوز به نتیجه مطلوب خود نرسیده اید می توانید به کمک سایت تریپ از بلیطهای چارتر و لحظه آخری استفاده کنید. نگران نباشید ارزانترین قیمت بلیط  هواپیما را پیدا خواهید کرد. شما علاوه بر این در سایت تریپ می توانید همزمان هتل های اصفهان و خدمات فرودگاهی نیز با تخفیف ویژه دریافت کنید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما اصفهان

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن پرواز اصفهان است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  اصفهان یا Isfahan را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط اصفهان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط اصفهان

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط اصفهان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما اصفهان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما اصفهان

اصفهان فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی اصفهان شناخته می شود. فرودگاه اصفهان یکی از فرودگاههای پرتردد ایران است. شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید:

✈ فرودگاه بین المللی اصفهان

روش خرید بلیط ارزان اصفهان

برای خرید بلیط ارزان اصفهان ، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر اصفهان

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر اصفهان هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر اصفهان موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به همه پروازهای چارتر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری اصفهان

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری اصفهان را پیدا کنید. این نتایج همزمان با دیگر پروازهای تهران اصفهان ارایه می شود. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری  دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفربلیط اصفهان نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما اصفهان در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما اصفهان

خرید بلیط هواپیما اصفهان از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما به اصفهان از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل اصفهان

با خرید بلیط هواپیما اصفهان تهران از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل اصفهان را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر اصفهان و انواع مختلف هواپیما اصفهان را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین بلیط هواپیما چارتر ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط پرواز اصفهان وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا اصفهان چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از اصفهان 338کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران اصفهان چقدر است؟

طول پرواز تهران اصفهان حدود 1 ساعت است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما اصفهان ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط اصفهان عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما اصفهان اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای اصفهان از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما اصفهان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت اصفهان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر اصفهان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان اصفهان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری اصفهان

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط اصفهان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما اصفهان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای اصفهان تابستان و بهار انجام می شود، بلیط هواپیما اصفهان در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه اصفهان تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی اصفهان تا مرکز شهر 30 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به اصفهان

آب وهوای شهر اصفهان نیمه خشک معتدل است، مقدار بارش باران و برف متوسطی دارد.

پیش از سفر اصفهان بیشتر بدانید

اصفهان یک شهرتوریستی مهم ایران است که انواع جاذبه های دیدنی دارد. برای اینکه از زمان خود به درستی استفاده کنید از قبل برای دیدن جاذبه های گردشگری شهر برنامه ریزی کنید. فقط به مکانهای معروف مانند نقش حهان اکتفا نکنید و از دیگر جاذبه های شهر دیدن کنید. 

با سوغات اصفهان آشنا شوید.

گز اصفهان در انواع مختلف لقمه ای، سکه ای، انگشت پیچ و…
پولکی با طعم های متنوع
سوهان عسلی
شیرینی کرکی
شیرینی برنجی
برشتوک
سوهان عسلی

آسانترین راه رزرو هتل های اصفهان

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن،  هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های اصفهان با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری اصفهان

میدان نقش جهان
کاخ چهلستون
عالی قاپو
پل خواجو
سی و سه پل
موزه کلیسای وانک
مسجد جامع عتیق
منارجنبان
میدان امام علی
مسجد رحیم خان
کاخ هشت بهشت
بازار اصفهان
بازار قیصریه
کوه صفه
باغ فدک
محله جلفا
موزه موسیقی

شماره تماس های ضروری

کد اصفهان: 031

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط اصفهان

مدت زمان پرواز هواپیما تهران اصفهان چقدر طول می‌کشد؟

مدت زمان پرواز تهران اصفهان حدود 1 ساعت است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اصفهان چه زمانی است؟

بهار و تابستان

چگونه بلیط هواپیما اصفهان ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه اصفهان چند است؟

35275050 031

فاصله فرودگاه اصفهان تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

30 دقیقه 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc