https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما و چارتر ارزان اصفهان

اصفهان
اصفهان

راهنمای سفر به اصفهان

اصفهان نبض هنر و معماری ایران است. شما در شهر راه نمی‌روید در معروفترین موزه جهان قدم می‌زنید. شما در کلکسیونی از مساجد، کاخها، باغها، پل‌ها، خانه‌ها و حمامها قرار دارید. وقت را از دست ندهید، به سراغ نقش جهان بروید و شاهکار مسجد شیخ لطف‌الله، کاخ عالی‌قاپو، مسجد امام و سرزندگی مردم و بازار بزرگ را یکجا تجربه کنید. زاینده رود، با سی و سه پل و خواجو ... فقط برای عبور نیست باید ایستاد و صدای آوازخوانان زیر پلهایش را شنید. خیابان و مدرسه چهارباغ هم گذری تاریخی است و هم تجسم زیبایی. هشت بهشت چون قطعه‌ای از پردیس نماد باغ ایرانی است. اصفهان را بدون کلیساهایش و محله جلفا نمی‌توان شناخت به کلیسای وانک و مریم و سرکیس سری بزنید و در کافه‌های آن اطراف پرسه بزنید. بدون امتحان کردن بریانی و خورش ماست و دیگر غذاهای سنتی آنجا، اصفهان را ترک نکنید.

اصفهان
ارائه ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما اصفهان بهانه ای برای رقابت با سایر فروشندگان
سفر به اصفهان همانند دیگر مسیرها، هزینه ای در بر خواهد داشت که این هزینه بسته به نوع ایرلاین و شرکت هواپیمایی، ساعت حرکت و کلاس پروازی متغیر است. به علت نوسانات بالا و ثابت نبودن قیمت بلیط هواپیما اصفهان نمی توان قیمت دقیقی را عنوان نمود. بنابراین چنانچه تمایل دارید از قیمت و هزینه سفر به اصفهان اطلاع پیدا کنید، می توانید به صفحه اصلی مراجعه کرده و با جستجو و وارد کردن مشخصات و اطلاعات لازم، قیمت ها را مشاهده نمایید. 
آب وهوای شهر اصفهان نیمه خشک معتدل است، مقدار بارش باران و برف متوسطی دارد.
گز اصفهان در انواع مختلف لقمه ای، سکه ای، انگشت پیچ و…
پولکی با طعم های متنوع
سوهان عسلی
شیرینی کرکی
شیرینی برنجی
برشتوک
سوهان عسلی
میدان نقش جهان
کاخ چهلستون
عالی قاپو
پل خواجو
سی و سه پل
موزه کلیسای وانک
مسجد جامع عتیق
منارجنبان
میدان امام علی
مسجد رحیم خان
کاخ هشت بهشت
بازار اصفهان
بازار قیصریه
کوه صفه
باغ فدک
محله جلفا
موزه موسیقی
بریونی یا بریان
خورش ماست
آش شله قلمکار
گوش فیل و دوغ
Hotel

مقاصد پرطرفدار داخلی

Hotel

مقاصد پرطرفدار خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ