https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما نجف به اصفهان

تغییرات قیمت بلیط هواپیما نجف به اصفهان

بلیط هواپیما نجف اصفهان

نجف یکی از شهرهای مهم زیارتی برای شیعیان است و به همین خاطر، همیشه زائران زیادی از اصفهان به این شهر سفر می‌کنند. این زائران برای بازگشت به کشور، باید بلیط هواپیما نجف اصفهان را خریداری کنند. علاوه‌بر آن، بسیاری از گردشگران به تماشای زیبایی‌های پایتخت فرهنگی ایران علاقه دارند و می‌خواهند سفری جذاب به قلب تمدن باستانی ایرانی داشته باشند. تقاضای بالا برای بلیط نجف اصفهان باعث شده تا اغلب ایرلاین‌ها، این مسیر هوایی را به مسافران ارائه دهند. در همین راستا، سامانه جامع پروازهای تریپ با تمام شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی همکاری کرده است تا امکان خرید بلیط هوایی نجف اصفهان را به‌صورت مستقیم و با ارزان‌ترین قیمت برای شما فراهم کند.

قیمت بلیط نجف اصفهان

عوامل گوناگونی، مانند شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی، مدل هواپیما و تاریخ سفر، روی قیمت بلیط هواپیما نجف اصفهان تأثیرگذار هستند. ازآنجایی‌که نجف یک شهر زیارتی مهم است و در ایام شهادت و اعیاد، جمعیت زیادی به این شهر سفر می‌کنند، معمولاً پس از این ایام، قیمت بلیط هواپیما نجف به اصفهان به‌خاطر تقاضای بالا برای بازگشت به کشور، افزایش می‌یابد. همچنین، در تعطیلات رسمی و ایام نوروز، گردشگران به اصفهان سفر می‌کنند و این مسئله نیز بر بالارفتن نرخ بلیط‌ها تأثیر دارد.

یکی دیگر از عوامل مهم در این زمینه، کلاس پروازی است؛ به‌طوری که پرواز نجف اصفهان در کلاس اکونومی نسبت به کلاس‌ بیزینس، نرخ پایین‌تری دارد. ضمن اینکه معمولاً پروازهای چارتری و لحظه‌ آخری نیز با قیمت کمتری نسبت به بلیط‌های سیستمی در دسترس مسافران قرار می‌گیرند. با توجه به اینکه ما با تمام شرکت‌های گردشگری و هواپیمایی همکاری می‌کنیم، موفق شده‌ایم تا بهترین قیمت‌ها را در اختیار شما قرار دهیم. به همین منظور، می‌توانید ازطریق موتور جستجوی همین صفحه، انواع قیمت بلیط هواپیما نجف به اصفهان را مشاهده کنید.

اطلاعات پرواز نجف اصفهان

بر اساس اطلاعات پرواز نجف به اصفهان این دو شهر در فاصله هوایی ۷۰۵ کیلومتری یکدیگر قرار گرفته‌اند. مدت‌زمان این پرواز به شرایط جوی و وضعیت آب‌وهوایی بستگی دارد و در حالت عادی، پرواز نجف اصفهان حدود ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد. این پروازها از مبدأ فرودگاه بین‌المللی نجف به مقصد فرودگاه اصفهان انجام می‌شوند. اگرچه شرکت‌های هواپیمایی این پروازها را در روزهای متفاوتی ارائه می‌دهند، اما بلیط هواپیما نجف اصفهان بیشتر برای روزهای زوج در دسترس شما قرار دارد. ضمن اینکه بار مجاز برای کلاس اکونومی این مسیر ۲۰ کیلوگرم و برای کلاس بیزینس ۳۰ کیلوگرم خواهد بود.

قیمت بلیط برگشت نجف به اصفهان

همه‌ساله زائران فراوانی برای زیارت بارگاه امیرالمؤمنین (ع) به نجف سفر می‌کنند و برای بازگشت به کشور، به بلیط برگشت نجف اصفهان نیاز دارند. ازآنجایی‌که نرخ این بلیط‌ها در ایام مناسبتی افزایش می‌یابد، بهتر است که از قبل به فکر خرید بلیط برگشت باشید. ضمن اینکه معمولاً این بلیط‌ها از قبل رزرو می‌شوند و اگر بلیط هوایی نجف اصفهان برگشت را تهیه نکرده باشید، احتمالاً در زمان بازگشت به مشکل برمی‌خورید.

از سوی دیگر، گردشگرانی که از نجف به اصفهان می‌آیند، باید بتوانند به‌موقع به شهر خود بازگردند. در نتیجه، این افراد نیز به خرید بلیط‌های برگشت نیاز خواهند داشت. به همین منظور، کافی است که در همین صفحه از تریپ، پس از واردکردن مبدأ و مقصد سفر خود، گزینه بلیط رفت و برگشت را روشن کنید تا لیست کاملی از نجف اصفهان پرواز رفت و برگشت در اختیار شما قرار بگیرد.

بلیط لحظه آخری نجف به اصفهان هوایی

معمولاً چند روز پس از تعطیلات و اواسط هفته، تقاضا برای بلیط هواپیما نجف اصفهان کاهش پیدا می‌کند. درصورتی‌که این پروازها تا روزهای آخر تکمیل نشوند، بلیط‌های باقی‌مانده به‌صورت لحظه آخری و با قیمت کمتری به فروش می‌رسند. بلیط پرواز نجف اصفهان لحظه آخری فرصت مناسبی را برای زائران فراهم می‌کند تا با هزینه کمتری به کشور بازگردند. به همین منظور، پس از جستجوی پرواز، با انتخاب گزینه «چارتری» از باکس «نوع بلیط» در سمت راست صفحه، می‌توانید انواع بلیط هواپیما اصفهان لحظه آخری را مشاهده کنید. برای مثال، اگر پرواز نجف اصفهان امروز را در نظر بگیرید، احتمالاً با نرخ کمتری نسبت به روزهای آتی، مواجه خواهید شد.

لیست پروازهای نجف به اصفهان

بلیط نجف اصفهان هواپیما توسط ایرلاین‌های گوناگون و در روزهای مختلف هفته به شما ارائه می‌شود. این شرکت‌‌های هواپیمایی بر اساس خصوصیات پرواز، مانند مدل هواپیما و زمان سفر، نرخ‌های متفاوتی را برای این بلیط‌ها در نظر می‌گیرند. ضمن اینکه فروش بلیط هواپیما نجف اصفهان به‌صورت سیستمی، چارتری و لحظه آخری انجام می‌شود. در همین راستا، ما در تریپ، لیست کاملی را از پروازهای این مسیر به شما ارائه می‌دهیم تا بتوانید با دستِ باز، بهترین گزینه ممکن را برای سفرتان انتخاب کنید.

خرید بلیط پرواز نجف به اصفهان

در زمان‌های گذشته، زائران و گردشگران ازطریق مسیرهای زمینی بین دو کشور ایران و عراق تردد می‌کردند. این روش سفر بسیار زمان‌گیر و طاقت‌فرسا بود. اگرچه امروزه وسایل نقلیه پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند، اما محدودیت زمان و خطرات جاده‌ای باعث شده‌اند تا سفر هوایی بهترین گزینه برای بازگشت از زیارت محسوب شود. به همین منظور، سامانه تریپ امکان خرید بلیط هواپیما نجف به اصفهان را بدون واسطه و با ارزان‌ترین قیمت برای شما فراهم کرده است تا سفری راحت و مقرون‌به‌صرفه داشته باشید.

شرایط و جریمه کنسلی بلیت نجف اصفهان

وقایع مختلفی باعث می‌شوند که مسافران به کنسل‌کردن بلیط‌های خود نیاز پیدا کنند. به همین دلیل، سامانه تریپ از استرداد آنلاین وجوه بر اساس قوانین کنسلی پشتیبانی کرده است. به‌این‌ترتیب، پس از محاسبه روزهای باقی‌مانده تا زمان پرواز و کسر جریمه از قیمت بلیط نجف به اصفهان مابقی هزینه به شما عودت داده می‌شود. بااین‌حال، باید به این نکته توجه داشته باشید که فقط بلیط‌های سیستمی امکان کنسلی دارند و شما نمی‌توانید پروازهای لحظه آخری و چارتری خود را کنسل کنید.

بلیط نجف به اصفهان ارزان

با درنظرگرفتن عوامل موثر بر نرخ بلیط پرواز نجف به اصفهان، شما می‌توانید سفر مقرون‌به‌صرفه‌تری داشته باشید. معمولاً در روزهای اواسط هفته، نرخ این بلیط‌ها کاهش می‌یابد؛ بنابراین، بهتر است که برای بازگشت به کشور، روزهای تعطیل و ایام مناسبتی را انتخاب نکنید. علاوه‌بر آن، کلاس پروازی نقش مهمی در تعیین قیمت بلیط هواپیما نجف به اصفهان دارد؛ در نتیجه، اگر با کلاس اکونومی سفر کنید، هزینه کمتری خواهید پرداخت.

ازآنجایی‌که سامانه تریپ با تمام ایرلاین‌ها و شرکت‌های گردشگری همکاری می‌کند، همیشه ارزان‌ترین نرخ بلیط‌ها را برای شما در نظر می‌گیرد. ازاین‌رو، در همین صفحه، شما می‌توانید پس از جستجوی مبدأ، مقصد و تاریخ سفر خود، از فیلتر مرتب‌سازی «ارزان‌ترین» استفاده کرده و مناسب‌ترین نرخ پروازها را در بالای لیست، مشاهده کنید.

نحوه خرید بلیط هواپیما نجف اصفهان چارتر

در بسیاری از موارد، صندلی‌های هواپیما توسط شرکت گردشگری یا هواپیمایی اجاره می‌شوند و بلیط این صندلی‌ها به‌صورت چارتری در اختیار شما قرار می‌گیرند. مسئولیت کامل سود و زیان بلیط‌های چارتری بر عهده چارترکننده است؛ به همین خاطر، با نزدیک‌شدن به زمان پرواز، این شرکت بلیط چارتر نجف به اصفهان را با قیمت کمتری به مسافران ارائه می‌دهد. ازآنجایی‌که بلیط هواپیما نجف چارتری طرفداران زیادی دارد، ما نیاز با همکاری ایرلاین‌های داخلی و خارجی، لیست کاملی از این پروازها را در اختیار شما گذاشته‌ایم. برای دسترسی به پرواز نجف اصفهان ارزان‌قیمت، باید پس از جستجو، گزینه «چارتری» را از باکس «نوع بلیط» در سمت راست صفحه، انتخاب کنید.

فاصله هوایی و مدت زمان پرواز نجف به اصفهان

فاصله زمینی این دو شهر ۱۰۰۵ کیلومتر بوده و اگر با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت رانندگی کنید، می‌توانید این مسافت را در حدود ۱۰ ساعت بپیمایید. شما برای بازگشت به کشور، می‌توانید از مرزهای مهران، شلمچه و خسروی استفاده کنید که معمولاً بهترین مسیر متعلق به مرز مهران است. همچنین، اصفهان در فاصله هوایی ۷۰۵ کیلومتری از نجف قرار گرفته و طول پرواز نجف اصفهان در شرایط آب‌وهوایی مناسب، حدود ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه خواهد بود. البته با توجه به مدل هواپیما و کلاس پروازی، ممکن است که این زمان تغییر کند.

ساعت پرواز هواپیما نجف به اصفهان

ایرلاین‌ها پرواز نجف اصفهان را در روزهای متفاوت و در ساعات مختلفی برنامه‌ریزی می‌کنند. بااین‌وجود، بیشتر این پروازها در روزهای زوج به مسافران ارائه می‌شوند. برای اینکه از ساعت پرواز نجف به اصفهان امروز مطلع شوید، می‌توانید پس از جستجوی پروازها در همین صفحه، از فیلتر مرتب‌سازی «زودترین» استفاده کرده و نزدیک‌ترین پروازهای موجود را از نظر زمانی، در بالای لیست مشاهده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که ساعت نجف ۳۰ دقیقه از اصفهان عقب‌تر بوده و زمان پروازهای ارائه‌شده بر اساس ساعت رسمی کشور ایران است.

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از نجف به اصفهان

سامانه جامع پروازهای تریپ به‌عنوان مرجع فروش بلیط هواپیما نجف اصفهان با همکاری شرکت‌های گردشگری و هواپیمایی داخلی و خارجی، امکان خرید بلیط را بدون واسطه و با کمترین هزینه ممکن برای شما فراهم کرده است. این همکاری به ما اجازه می‌دهد تا قیمت‌هایی رقابتی را برای پروازها در نظر بگیریم. ازاین‌طریق، شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای اندروید و آی‌اواِس و سامانه تریپ، در هر زمان و مکانی، به‌صورت آنلاین، نرخ‌های بلیط‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و به رزرو مناسب‌ترین گزینه اقدام کنید.

علاوه‌بر آن، دسترسی به بلیط هواپیما نجف اصفهان چارتری و لحظه آخری یکی دیگر از ویژگی‌های تریپ است که سفری ارزان را برای شما به‌همراه خواهد داشت. ضمن اینکه، در همین صفحه، در باکس تقویم قیمتی، می‌توانید بهترین نرخ‌های نجف اصفهان پرواز را در تاریخ‌های متفاوت مشاهده کرده و برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر خود داشته باشید.

رزرو و خرید بلیط نجف به اصفهان از تریپ

نجف به‌خاطر موقعیت زیارتی خود، همیشه میزبان زائران ایرانی و عاشقان امام علی (ع) است. دراین‌بین، ساکنان اصفهان نیز همه‌ساله برای زیارت به این شهر سفر می‌کنند. ازاین‌رو، همیشه بلیط هواپیما نجف اصفهان مخاطبان فراوانی دارد. در همین راستا، سامانه جامع تریپ امکان رزرو بلیط نجف اصفهان را با ارزان‌ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به‌صورت آنلاین برای شما فراهم کرده است.

برای رزرو بلیط، در موتور جستجوی ارائه‌شده در همین صفحه، ابتدا مبدأ، مقصد و تاریخ سفر خود را وارد کنید. سپس، لیستی از پروازهای موجود برایتان به نمایش درمی‌آید. شما می‌توانید این لیست را با استفاده از فیلترهای «ارزان‌ترین»، «زودترین» و «سریع‌ترین» مرتب‌سازی کنید تا منا‌سب‌ترین گزینه را برای سفر خود بیابید. پس از بررسی پروازهای موجود، با کلیک بر روی گزینه «رزرو بلیط»، وارد صفحه پرواز مورد نظر خود خواهید شد. در نهایت، مشخصات مسافران را وارد کرده و ازطریق درگاه بانکی، فرایند خرید بلیط هواپیما در مسیر موردنظر خود را تکمیل کنید.

تریپ
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط نجف به اصفهان

قیمت بلیط هواپیما از نجف به اصفهان چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما نجف به اصفهان بر اساس عوامل گوناگونی، مانند ایرلاین، کلاس پروازی، مدل هواپیما و تاریخ سفر، تعین می‌شود. دراین‌بین، کلاس پروازی اکونومی نسبت به بیزینس قیمت کمتری دارد.

میزان بار مجاز و جریمه اضافه بار در پروازهای نجف به اصفهان چگونه محاسبه می‌شود؟

تعیین میزان بار مجاز پرواز نجف اصفهان به کلاس پروازی، مدل هواپیما و کلاس نرخی بلیط بستگی دارد. به‌طور معمول، میزان بار مجاز در کلاس اکونومی ۲۰ و در کلاس بیزینس ۳۰ کیلوگرم است. درصورتی‌که شما اضافه‌بار داشته باشید، باید به‌ازای هر کیلوگرم بار اضافه، به‌مبلغ ۱ درصد از هزینه بلیط خریداری‌شده، جریمه بپردازید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc