https://gateway.trip.ir/api/

پرواز نجف و خرید بلیط هواپیما نجف

پرواز نجف
نجف

مسیرهای پرطرفدار به نجف و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

نجف

راهنمای سفر به نجف

نجف شهر مهم زیارتی ایرانیان است. چه در زمان مناسبت های مذهبی و چه در ایام سال، زائران زیادی از جاهای مختلف ایران به این مقصد سفر می کنند. وجود بارگاه حضرت علی در نجف دلیل اصلی بیشتر سفرهای زیارتی است. در ایام اربعین بسیاری از زائرین مانند آیینی مقدس پیاده راهی عراق می شوند. به واسطه اشتراکات مذهبی، مردم نجف احترام خاصی برای زائرین ایرانی قایل هستند. هزینه سفر به این شهر گران نیست و اقامت با قیمت مناسب راحت پیدا می شود. سفر با کاروان های زیارتی معمولا یک هفته تا 10 روز زمان می برد. سعی کنید از رستوران های معروف و شناخته شده غذا میل کنید و از غذاهای محلی نجف حتما غافل نمانید.

هرگز به مناطق ناشناخته و ممنوع نروید. قبل از سفر به نجف از سنت های عرفی و فرهنگی مردم مطلع باشید و به آداب و رسوم آنها احترام بگذارید. برای خرید انواع بلیط هواپیما نجف عراق مثل، بلیط هواپیما تهران نجف اربعین، بلیط لحظه آخری تهران نجف، بلیط هواپیما تهران به نجف ملی چارتر و یا بر عکس بلیط نجف تهران، می توانید از سیستم رزرواسیون بلیط هواپیما تریپ استفاده کنید. همچنین علاوه بر آن اگر می خواهید بدانید قیمت بلیط تهران نجف چقدر است نیز از همین بخش می توانید اقدام کنید.

بلیط هواپیما نجف
ارزانترین بلیط هواپیما نجف در تابستان 
خرید بلیط هواپیما به دلیل امنیت سفر هوایی و مدت زمان کوتاه رسیدن به مقصد، راحت ترین راه سفر به نجف است. اگر می خواهید در ایام مذهبی در این شهر باشید، دوماه قبل از تاریخ سفرتان، بلیط نجف را به صورت سیستمی خریداری کنید. اگر قصد دارید ارزانترین بلیط هواپیما را بخرید، تابستان به دلیل گرمای شدید، قیمت پایین تر است مگر اینکه با مناسبت های مذهبی تداخل داشته باشد. می توانید با مراجعه به تریپ از آخرین قیمت پروازهای نجف باخبر شوید و مناسب با تاریخ سفرتان، بهترین گزینه را انتخاب کنید. اگر در ایام پر مسافر به نجف می روید، حتما بلیط رفت و برگشت را همزمان بخرید که سفر راحتی داشته باشید و از تخفیف برخودار شوید. بهترین زمان از لحاظ آب و هوایی بهار و پاییز است که با در نظر گرفتن رویدادهای مذهبی می توانید سفری دلپذیر داشته باشید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما نجف

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز نجف شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول نجف یا  Najaf  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط نجف را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط نجف

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر نجف را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط نجف

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما نجف از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به نجف مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما نجف

نجف دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین المللی نجف  است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران نجف، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی نجف NJF

روش خرید بلیط ارزان نجف

اگر برای خرید بلیط ارزان نجف اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر نجف

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نجف نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری نجف

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری نجف را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران نجف در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما نجف از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما نجف

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران نجف را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران نجف از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر نجف  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل نجف

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل نجف را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران نجف را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران نجف چقدر است؟

فاصله هوایی تهران نجف   768  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران نجف چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران نجف حدود 1 ساعت و نیم است. بر اساس تعداد توقف و شرایط آب و هوایی، این زمان بیشتر خواهد شد.

اختلاف ساعت تهران نجف چقدر است؟

نجف نیم ساعت از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما نجف ارائه می کنند؟

هواپیمایی آسمان، ماهان و قشم ایر، پرواز نجف را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما نجف اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط نجف مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما نجف الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت نجف را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر نجف ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان نجف پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری نجف

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری نجف پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط نجف وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما نجف در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به گرمای نجف در تابستان، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه نجف تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه نجف تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به نجف
فصل بهار و پاییز از لحاظ آب و هوایی بهترین زمان برای سفر به نجف است.
نکاتی که قبل از سفر به نجف باید بدانیم
هنگام رفتن به اماکن مقدس نمی توانید دوربین و موبایل داخل ببرید. 
با سوغات نجف آشنا شوید.
خرما، مهر، تسبیح و انواع شیرنی، سوغات معروف نجف است. 
آسانترین راه رزرو هتل های نجف
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های نجف است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های نجف همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری نجف
بارگاه حضرت علی
قبرستان وادی السّلام
مسجد حنّانه
آرامگاه شیخ طوسی
قصر الاماره
صحن و شبستان جامع حضرت زهرا
مسجد هندی
شماره تلفن های ضروری نجف
پلیس: ۱۲۲۱۰۴
آمبولانس: ۱۲۲
آتش‌نشانی: ۱۲۲۱۱۵
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط نجف

شهر نجف دارای چند فرودگاه است؟

شهر نجف یک فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی نجف دارد.

فاصله فرودگاه بین المللی نجف تا مرکز شهر چقدر است؟

10 دقیقه

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه نجف می‌روند؟

فرودگاه بین المللی نجف

بلیط هواپیما نجف را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

از تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز

آیا بلیط رفت و برگشت نجف را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر نجف نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما نجف چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما نجف و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران نجف چقدر است؟

1 ساعت و نیم

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما نجف چه موقع است؟

برای خرید بلیط ارزان هواپیما نجف، تابستان بهترین زمان است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی نجف، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های نجف و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc