https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز

تغییرات قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز

علاوه بر مکان‌های تاریخی اعجاب‌انگیز و فضای عرفانی حافظیه و سعدیه، بوی بهار نارنج در باغستان‌های شیراز و ده‌ها جاذبه گردشگری دیگر باعث شده است تا شهر شیراز محبوبیت زیادی داشته باشد. هر روزه پروازهای زیادی از شهرهای مختلف ایران و جهان به مقصد شیراز انجام می‌شود که آنتالیا نیز ازین قائده مستثنی نیست. پرواز مستقیم آنتالیا به شیراز حدود 3 ساعت و 15 دقیقه طول می‌کشد و توسط ایرلاین‌های مختلفی انجام می‌شود. پروازهای کمی از آنتالیا به سمت شیراز به صورت مستقیم وجود دارند و اکثر پروازها با یک یا دو توقف در شهرهای استانبول، دوحه و ... انجام می‌شوند. بهترین زمان سفر به شهر شیراز ایام بهار مخصوصا در اردیبهشت ماه است که آب و هوای شیراز واقعا بهشتی می‌شود. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز را انتخاب و خرید کنید. 
تریپ
خرید بلیط هواپیما آنتالیا شیراز یکی دیگر از خدمات تریپ است که می‌توانید با خیالی آسوده و به راحتی از همین صفحه خرید کنید. ایرلاین های متعددی خط پرواز آنتالیا به شیراز را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید خاطر جمع باشید که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما آنتالیا شیراز را از مجموعه متنوع پرواز چارتر آنتالیا به شیراز خریداری کنید.
انواع قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز را برای شما عزیزان فراهم کند.
در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری آنتالیا به شیراز از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری آنتالیا به شیراز هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارترآنتالیا به شیراز از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
مدت پرواز بین آنتالیا به شیراز با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز آنتالیا به شیراز در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز آنتالیا به شیراز هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز آنتالیا به شیراز آن ایرلاین را مشاهده کنید.
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط آنتالیا به شیراز

فاصله هوایی آنتالیا شیراز چقدر است؟

فاصله هوایی آنتالیا شیراز 2185 کیلومتر می‌باشد.

مدت زمان پرواز آنتالیا به شیراز چقدر است؟

مدت زمان پرواز مستقیم آنتالیا به شیراز حدود 3 ساعت و 15 دقیقه می‌باشد اما اگر در مسیر توقف داشته باشید این مدت به مراتب بیشتر نیز خواهد شد.

چگونه بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز ارزان بخریم؟

در فصل بهار و به خصوص اردیبهشت ماه، میزان مسافرت و تقاضا برای سفر به شیراز بسیار زیاد است، پس برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا شیراز با قیمت ارزان در زمان دیگری اقدام کنید.

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما آنتالیا به شیراز چه زمانی است؟

برای پاسخ به این سوال باید معیارهای خود را بررسی کنید. اگر از نظر آب و هوایی به دنبال بهترین فصل سفر به شیراز هستید، بهار و مخصوصا اردیبهشت ماه بهترین گزینه است. اما اگر می‌خواهید شیراز را در زمان خلوتی تجربه کنید، پاییز فصل بسیار خوبی برای خرید بلیط هواپیما از آنتالیا به شیراز است.

بهترین زمان خرید بلیط چارتر آنتالیا به شیراز چه زمانی ست؟

بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر آنتالیا به شیراز در فصول سرد سال است. در این بازه زمانی قیمت هواپیما آنتالیا به شیراز ارزانتر است.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc