https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما رامسر پرواز سیستمی و چارتری

پرواز رامسر
رامسر

مسیرهای پرطرفدار به رامسر و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

رامسر

راهنمای سفر به رامسر

رامسر یکی از مهمترین شهرهای مازندران است. امکانات گردشگری مناسب، اقامتگاهها و دسترسی به ساحل و تفریحات آبی باعث شده در فصل تابستان از مناطق پربازدید در شمال ایران باشد. این شهر سرسبز که لقب عروس شهرهای ایران را دارد تا دوران قاجار روستایی کوچک بود که با نام سخت سر شناخته می شد. در سفرنامه های دوره قاجار اشاره ای به این دهکده و زیبایی محیطی آن شده است. موقعیت خاص رامسر بین کوههای البرز و دریای خزر به زیبایی و چشمنداز منحصربفرد آن کمک کرده است. برخوداری از چشمه های آبگرم از دیگر جاذبه های این منطقه است که مسافران را به این دیار می کشاند. هتل رامسر را می توان از قدیمی ترین هتلهای ایران دانست که در زمان پهلوی اول بنا شد. رامسر فقط یک شهر توریستی نیست بلکه بخشی از خاطره جمعی ما از سفر به شمال ایران است.

بلیط هواپیما رامسر

بلیط هواپیما رامسر | ارزانترین قیمت بلیط چارتری رامسر

خرید بلیط هواپیما رامسر با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری رامسر را با تریپ تجربه کنید.

سفر سریع به رامسر با بلیط هواپیما ارزان قیمت

رامسر یکی از جذابترین مقاصد گردشگری شمال ایران است. سواحل، جنگلها و زیبایی های طبیعی هزاران گردشگر را راهی این شهر می کند. رامسر یکی از شهرهای محبوب مردم در سفر به شمال است. پرواز رامسر سفری راحتتر از اتوبوس و ماشین برای شما فراهم می کند. برای داشتن چنین سفری شما فقط به بلیط ارزان نیاز دارید. خوشبختانه با اندکی جستجو در سایت تریپ خواهید توانست پایین ترین قیمت بلیط هواپیما را برای تاریخ مورد نظر خود پیدا کنید. شما به سرعت می توانید بلیط چارتر یا کمترین قیمت بلیط را پیدا کنید و از طریق کارت شتاب مبلغ خود را واریز کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران به رامسر از تریپ شما می توانید از تور رامسر و رزروهتل رامسر با تخفیف بهره مند شوید. در فصل پاییز با کاهش سفرهای گردشگری، قیمت بلیط هواپیما تهران به رامسر نیز کاهش می باید. شما می توانید با خرید ارزان بلیط، تجربه لذت بخشی در جنگلهای رنگارنگ رامسر داشته باشید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما رامسر

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط رامسر است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  رامسر یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  رامسر یا Ramsar را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پرواز و قیمت بلیط را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط رامسر

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط رامسر

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما رامسر از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما رامسر

رامسر فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه رامسر دارد. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

  فرودگاه رامسر (RZR)

روش خرید بلیط ارزان رامسر

برای خرید بلیط ارزان رامسر، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر رامسر

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر رامسر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری رامسر

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری رامسر را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط رامسر لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما رامسر

خرید بلیط رامسر از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط رامسر رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

✔امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما رامسر در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل رامسر

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل رامسررا با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر رامسرو انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط رامسر ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا رامسر چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از رامسر 150 کیلومتر  است.

مدت زمان پرواز تهران رامسر چقدر است؟

طول پرواز تهران  رامسر حدود 40 دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما رامسر ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط رامسر عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج... 

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما رامسر اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای رامسر از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما رامسر الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت رامسر را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر رامسر ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان رامسر پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری رامسر؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط رامسر وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما رامسر در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای گردشگری رامسر بهار و تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما رامسر در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه رامسر تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی رامسر تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به رامسر

با توجه به هوای شرجی در تابستان و بارش باران و برف فراوان در زمستان، بهترین زمان سفر به رامسر فصل بهار و پاییز است. 

پیش از سفر رامسر بدانید.

بارندگی های شمال در فصل بهار و پاییز ناگهانی و مداوم است. اگر در این فصل عازم سفر به رامسر هستید، در شرایط بارانی هرگز به مناطق جنگلی نروید. 

با سوغاتی رامسر آشنا شوید.

کلوچه رامسر، آغوز نان، انواع ترشیجات و مربا، ماهی و برنج از بهترین سوغاتی های رامسر است.

آسانترین راه رزرو هتل های رامسر

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های رامسر با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری رامسر

روستای جواهرده

دریاچه قو

تله کابین رامسر

پل معلق رامسر

منطقه ییلاقی گرسماسر

جنگل دالیخانی

جنت رود بار

کاخ مرمر رامسر

شماره تلفن های ضروری

کد رامسر: 0192

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط رامسر

مدت زمان پرواز هواپیما تهران رامسر چقدر طول می‌کشد؟

مسافت پروازی تهران رامسر 150 کیلومتر  است و زمان پرواز تهران به رامسر 40 دقیقه می باشد. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رامسر چه زمانی است؟

به خاطر هوای شرجی در تابستان و بارش بازران و برف در زمستان ، فصل بهار و پاییز بهترین زمان خرید بلیط رامسر است. 

چگونه بلیط هواپیما رامسر ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران رامسر، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه رامسر چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه رامسر ۰۱۱۵۵۲۲۶۳۷۸ است.

فاصله فرودگاه رامسر تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

مسافت فرودگاه رامسر تا مرکز شهر 15 دقیقه است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc