https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما خرم آباد پرواز سیستمی و چارتری

پرواز خرم آباد
خرم آباد

مسیرهای پرطرفدار به خرم آباد و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

خرم آباد

راهنمای سفر به خرم آباد

اینجا سرزمین زاگرس، لاله‌های واژگون و مردمان دلیر است. نماد شهر را نخست ببینید، به قلعه فلک الافلاک که بروید، دژ مستحکمی خواهید که قرنها کاربری حکومتی و نظامی داشته است. «دریاچه کیو» داخل شهر قرار دارد برای یک پیاده‌روی و قایق سواری گزینه خوبی‌ست. در گشت زنی شهر، کتیبه‌ی سنگی «بردنبشته» به خط کوفی را می‌توانید ببینید. در مرکز شهر کافه‌ای تاریخی که زمانی حمام تاریخی «گپ» بوده در انتظار شماست.

خانه تاریخی «آخوند ابو»، بخشی از معماری این منطقه را به شما نشان خواهد داد. می‌توانید مقبره‌ای به نام باباطاهر را بازدید کنید  که ارتباطی با مقبره شاعر همدانی ندارد چرا که مربوط به دوره صفوی است. اگر علاقه‌مند به آثار قبل از اسلام هستید، آسیاب گبری دوران ساسانی را تجربه کنید. طبیعت منطقه بی‌نظیر و خاص است، شما فرصت دارید تا زیباترین آبشارهای ایران را ببینید از آبشارهای نوژیان و آبشار گریت تا آبشار بیشه. 

بلیط هواپیما خرم آباد

بلیط هواپیما خرم آباد | ارزانترین قیمت بلیط چارتری خرم آباد

خرید بلیط هواپیما خرم آباد با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری خرم آباد را با تریپ تجربه کنید.

چگونه بلیط هواپیما ارزان خرم آباد بخریم؟

خرم آباد بزرگترین شهر استان لرستان است. دیدنیهای طبیعی این منطقه گردشگران پرو پاقرصی دارد. اگر تابحال به این دیار سفر نکرده اید، فکر سفر زمینی را فراموش کنید. یکی از زیباترین فصلهای سفر به خرم آباد، بهار است. برای داشتن سفری آسوده و راحت در اردیبهشت، از فرودگاه خرم آباد خرید بلیط خرم آباد بهترین گزینه است. کافیست وارد سایت تریپ شوید و تاریخ دقیق سفر خود را وارد کنید. تریپ چندین راه برای خرید بلیط به شما پیشنهاد می دهد. ابتدا لیست قیمت تاریخ مورد نظر را بررسی کنید. اگر قیمت مطلوب خود را پیدا نکردید، از بین بلیط سیستمی و چارتری، بلیط چارتری را انتخاب کنید.  مطمئن باشید ارزانترین قیمت بلیط را در تریپ آسان پیدا می کنید. اگر بلیط رفت و برگشت تهیه کنید باز هم از شانس تخفیف برخودار خواهید شد.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما خرم آباد

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط خرم آباد و بلیط هواپیما تهران خرم آباد چارتر است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  خرم آباد یا Khorramabad  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط خرم آباد را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط خرم آباد

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط خرم آباد

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما خرم آباد از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما خرم آباد

خرم آباد فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی شهدای خرم آباد شناخته می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید:

  فرودگاه بین المللی خرم آباد (KHD)

روش خرید بلیط ارزان خرم آباد

برای خرید بلیط ارزان خرم آباد، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر خرم آباد

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر خرم آباد دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری خرم آباد

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری خرم آباد را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط خرم آباد لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

✔خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما خرم آباد

خرید بلیط از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت پرواز خرم آباد به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط خرم آباد رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما خرم آباد در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل خرم آباد

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل خرم آباد را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر خرم آباد و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط خرم آباد ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا خرم آباد چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از خرم آباد 370 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران خرم آباد چقدر است؟

طول پرواز تهران  خرم آباد حدود یک ساعت است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما خرم آباد ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط خرم آباد عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان ، کیش ایر، ایران ایر، وارش، آسمان و زاگرس.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما خرم آباد اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای خرم آباد از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما خرم آباد الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت خرم آباد را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر خرم آباد ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان خرم آباد پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری خرم آباد؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط خرم آباد وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما خرم آباد در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

عموم سفرهای گردشگری خرم آباد در فصل بهار و تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما خرم آباد در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه خرم آباد تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی خرم آباد تا مرکز شهر 10 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به خرم آباد 

خرم‌آباد دارای آب و هوایی معتدل و نیمه مرطوب است، و بارندگی بسیار زیاد ، خصوصاً در فصل بهار دارد. 

قبل از سفر به خرم آباد بدانید.

استان لرستان از لحاظ جاذبه های طبیعی شگفت انگیز است. سفر به تنگ هلت یکی از مسیرهای طبیعت گردی ماجراجویانه است. بدون راهنما و تجهیزات کافی وارد هیچ کدام از دره ها و تنگه های منطقه نشوید.

با سوغات خرم آباد آشنا شوید.

گلونی
نان آردی
روغن حیوانی
شیرینی کاک
حلوا ارده
برساق
ورشو سازی
نمدمالی
خراطی
ماشته بافی
حرمی بافی

آسانترین راه رزرو هتل های خرم آباد

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های خرم آباد با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری خرم آباد

قلعه فلک الافلاک
پل شاهپوری
مناره آجری
حمام گپ
گرداب سنگی
آسیاب گبری
دریاچه کیو
آبشار نوژیان
غار ماهی کور
آبشار گریت
دریاچه گهر
مجموعه توریستی مخمل کوه

شماره تلفن های ضروری

کد خرم آباد: 066

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط خرم آباد

مدت زمان پرواز هواپیما تهران خرم آباد چقدر طول می‌کشد؟

فاصله شهرهای تهران و خرم آباد حدود 370 کیلومتر است و مدت زمان پرواز 1 ساعت است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما خرم آباد چه زمانی است؟

فصل بهار و تابستان بهترین زمان خرید بلیط هواپیما خرم آباد است.

چگونه بلیط هواپیما خرم آباد ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران خرم آباد، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه خرم آباد چند است؟

33439901 - 066

فاصله فرودگاه خرم آباد تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه خرم آباد تا مرکز شهر 10 دقیقه است. 
مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به خرم آباد

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc