https://gateway.trip.ir/api/

پرواز خوی و خرید بلیط هواپیما خوی

پرواز خوی

مسیرهای پرطرفدار به خوی و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

راهنمای سفر به خوی

پیشینه خوی به چند هزار سال می رسد. این شهر از زمانهای قدیم در مسیر جاده تجاری تبریز قرار داشته است. امروزه نیز به دلیل نزدیکی مرز رازی به خوی، همچنان مسیری مهم به شمار می رود. از شهر کهن خوی هنوز ردپای دروازه سنگی آن باقی مانده است. یکی از زیباترین آثار تاریخی شهر، برج شمس تبریزی است. این مناره آجری با شاخ کل کوهی پوشیده شده و بنا به عقیده برخی محل وفات شمس است. شما می توانید از مقبره پوریای ولی، پهلوان نامدار ایرانی نیز در شهر خوی بازدید کنید. گشت و گذار در بازار قدیمی و خرید سوغات برای هر گردشگری لذت بخش است. از دیگر جاهای دیدنی خوی می توان به کلیسای سورپ، مسجد مطلب خان و خانه کبیری اشاره کرد. جالب است بدانید که یکی از بزرگترین پل های قطار ایران به نام پل قطور در نزدیکی خوی قرار دارد.

بلیط هواپیما خوی

قیمت بلیط هواپیما خوی

ارزانترین بلیط هواپیما خوی در سفر پاییزه

خوی شهری چهار فصل است. هر وقت از سال می توانید از این شهر دیدن کنید و از مناظر و هوای عالی آن لذت ببرید. اگر قصد دارید ارزانترین بلیط به مقصد خوی خریداری کنید، فصل پاییز بهترین موقع است. به دلیل کاهش دما، از شمار مسافران این مسیر کم و شانس شما برای تهیه بلیط خوی با پایین ترین قیمت بیشتر می شود. برای داشتن اطلاع از آخرین قیمتها در تاریخ سفرتان به سایت تریپ مراجعه کنید. با رزرو همزمان هتل خوی در تریپ، از تخفیف برخودار شوید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما خوی

بلیطهوا پیما خوی با مناسب ترین قیمت

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما خوی

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز خوی شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول خوی یا  Khoy  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط خوی را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط خوی

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر خوی را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط خوی

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما خوی از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به خوی مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما خوی

خوی دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه سهند است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران خوی، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه خوی KHY

روش خرید بلیط ارزان خوی

اگر برای خرید بلیط ارزان خوی اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر خوی

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر خوی نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری خوی

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری خوی را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران خوی در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما خوی در تریپ

مزیت های خرید بلیط هواپیما خوی از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما خوی

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران خوی را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران خوی از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر خوی  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل خوی

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل خوی را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران خوی را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران خوی

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران خوی چقدر است؟

فاصله هوایی تهران خوی 639  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران خوی چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به خوی حدود 1 ساعت است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما خوی ارائه می کنند؟

هواپیمایی ایران ایر، پرواز تهران خوی را انجام می دهد.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما خوی اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط خوی مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما خوی الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت خوی را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر خوی ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان خوی پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری خوی

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری خوی پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط خوی وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما خوی در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به  سرمای زمستانی خوی، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه خوی تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه خوی تا مرکز شهر 30 دقیقه است.

بهترین فصل برای سفر به خوی

بهترین زمان سفر به خوی
از اواسط بهار تا اواسط تابستان بهترین زمان برای سفر به خوی است.

اطلاعات کاربردی و ضروری خوی

یکی از بهترین مسیرهای سفر به وان ترکیه، خوی است. در نظر داشته باشید که در ایام تعطیلات این مسیر بسیار شلوغ است.

سوغاتی های شهر خوی را بشناسیم

با سوغات خوی آشنا شوید.
تخمه، گردو، عسل و عرقیجات، سوغات معروف خوی است. 

رزرو هتلهای خوی

آسانترین راه رزرو هتل های خوی
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های خوی است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های خوی همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری خوی

معروفترین جاذبه های گردشگری خوی
پل خاتون
برج شمس تبریزی
بازار قدیمی 
دروازه سنگی 
مسجد مطلب خان
کلیسای سورپ سرکیس
آرامگاه پوریای ولی
خانه کبیری
پل قطور

شماره تماس های ضروری خوی

شماره تلفن های ضروری خوی
پیش شماره خوی: 0461
پلیس: 110
اورژانس: 115

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

سوالات متداول برای خرید بلیط خوی

حدود یک ساعت


از لحاظ خرید بلیط ارزان هواپیما، زمستان بهترین زمان خرید بلیط خوی است.
شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.


برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
199
30 دقیقه

مسیرهای پروازی به خوی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc