https://gateway.trip.ir/api/

پرواز دبی و خرید بلیط هواپیما دبی

پرواز دبی

مسیرهای پرطرفدار به دبی و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

راهنمای سفر به دبی

دبی، یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری دنیا است که بعضی از هیجان‌انگیزترین دیدنی‌های جهان را در خود جای داده است و دیگر از آن شهر معمولی خبری نیست، و حالا به شهری شگفت‌انگیز و یکی از مهم‌ترین‌های شهرهای توریستی دنیا تبدیل شده است و هرکسی دوست دارد یک بار هم که شده از آن بازدید کند. علاوه بر این که فاصله کم دبی از ایران این مقصد را برای ما ایرانی‌ها محبوب‌تر هم کرده است.
با اینکه دبی شهری ساحلی است، اما به قدری جاذبه‌های مصنوعی در آن وجود دارد که اگر چندین روز هم بگردید باز هم تمام نمی شود. مدت‌هاست که دیگر از آن دبی کوچک خبری نیست، امروزه دبی شهری مدرن با ساختمان‌هایی فوق‌العاده زیبا و شگفت‌انگیز از جمله برج خلیفه، بلندترین ساختمان دنیا و بیش از ۱۵۰ آسمان خراش دیگر است. البته هیجان‌انگیزترین دیدنی‌ها مانند سریع‌ترین رولرکاستر دنیا، پیشرفته‌ ترین پارک آبی و بزرگترین دلفیناریوم دنیا، جزیره‌‌های نخلی شکل با شن‌های سفید و یک پیست اسکی سرپوشیده نیز در دبی وجود دارد. برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت دبی تهران، به سامانه جستجو پرواز تهران به دبی وبسایت تریپ مراجعه نمایید.

بلیط هواپیما دبی

قیمت بلیط هواپیما دبی

بلیط هواپیما دبی| بلیط چارتر پرواز تهران دبی

خرید بلیط پرواز تهران دبی همچنین بهترین قیمت بلیط تهران دبی و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما دبی در هر فصل

سفر دبی مسیر پرترددی از ایران است. یک بخش از مسافران عازم شهر دبی هستند و بخشی هم از طریق دبی به کشورهای دیگر سفر می کنند. بنابراین پیدا کردن بلیط دبی با قیمت مناسب همیشه آسان نیست. اگر شما هم قصد خرید بلیط دبی دارید، فصل را در نظر بگیرید. به طور مثال اواخر زمستان و اوایل بهار که هوای امارات معتدل است، قیمت بلیط دبی به خاطر افزایش مسافران بالا می رود. در این زمان گیر آوردن بلیط دبی ارزان سخت است. مسافران چون از روش خرید بلیط ارزان دبی بی خبرند، بلیط های قیمت مناسب را از دست می دهند. دانستن قیمت بلیط هواپیما دبی پیش از سفر و بررسی و مقایسه آن در خرید بلیط دبی کمک خواهد کرد. آیا راه سریع و آسانی برای چک کردن قیمت بلیط هواپیما هست؟ بهترین راهکار برای جستجوی بلیط رفت و برگشت دبی، مراجعه به صفحه اصلی سایت تریپ است. با وارد کردن اطلاعات، لیست کاملی از قیمت بلیط برای سفر به دبی با کمترین هزینه را خواهید دید. قیمت نهایی بلیط امارات به تاریخ پرواز، کلاس پرواز و ایرلاین بستگی دارد. در فصلهای خلوت مسافرت، شانس پیدا کردن پایین ترین قیمت بلیط دبی را دارید. مطمئن باشید در این زمان تور دبی، هتل دبی و پرواز دبی با هزینه کم خواهید یافت.


راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی

جستجوی آنلاین بلیط هواپیما دبی چگونه است؟

ساده ترین راه خرید بلیط دبی مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط دبی شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم حالا مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  دبی یا  Ant را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط هواپیما دبی را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط دبی را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط دبی

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط چارتری دبی و بلیط سیستمی دبی را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

 نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط دبی

هنگام خرید بلیط هواپیما دبی از تریپ به کمک فیلترها شما می‌توانید  پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت بلیط هواپیما دبی را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. تا رسیدن به نتیجه مطلوب خرید بلیط دبی، می توانید فیلترها را تغییر دهید.

اگر در مورد قیمت بلیط رفت و برگشت دبی مد نظر خود به نتیجه رسیدید، با انتخاب دکمه خرید قطعی کنید، سپس وارد مرحله ثبت اطلاعات ‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما دبی

دبی دو فرودگاه بین المللی دارد، فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه آل مکتوم . فرودگاه دبی از پرترددترین فرودگاههای جهان است. بنابراین هنگام خرید بلیط رفت یا بلیط رفت برگشت هواپیما دبی، می‌توانید در بخش فیلترها بین فرودگاههای دبی انتخاب کنید. با این کار فقط لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. در حال حاضر دبی دو فرودگاه بین المللی دارد:

✈ فرودگاه بین المللی دبی (DXB)

✈ فرودگاه  بین المللی آل مکتوم (DWC)

روش خرید بلیط ارزان دبی

اگر هدف شما خرید بلیط ارزان دبی است، به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو مراجعه کنید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط دبی را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر دبی

وقتی شما بلیط پروازهای دبی را در صفحه نتایج جستجو می کنید، شانس خرید چارتر دبی هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما پرواز چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط چارتری دبی نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری دبی

اگر مقرون به صرفه بودن هدف شما در خرید بلیط تهران دبی است، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری دبی رفت و برگشت را پیدا کنید. همزمان با دیگر پرواز های تهران دبی خواهید دید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید با قیمت بلیط سیستمی دبی و قیمت بلیط چارتر دبی مقایسه کنید.

اگر بخواهید فقط پروازهای لحظه آخری دبی را ببینید، از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست ارزانترین بلیط دبی را مشاهده کنید. تریپ بلیط آفر دبی را به صورت پروازهای آفری لحظه آخری به شما نشان می دهد. شانس خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری تهران دبی را از دست ندهید. فقط بدانید قیمت بلیط سیستمی ممکن است از قیمت بلیط لحظه آخری پرواز تهران دبی کمتر باشد.

مزایای خرید بلیط هواپیما دبی در تریپ

مزایای خرید بلیط هواپیما دبی در تریپ را می دانید؟

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما دبی

خرید بلیط دبی از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز دبی را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما دبی به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت همواره تغییر می‌کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان دبی به گرانترین بلیط دبی نمایش داده می شود.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

در سایت تریپ شما به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی دسترسی سریع دارید. به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ هنگام خرید بلیط دبی، امکان انتخاب شرکت هواپیمایی مورد نظرتان را دارید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل دبی

با خرید هر نوع پرواز دبی از تریپ به صورت بلیط چارتری دبی یا بلیط سیستمی دبی، می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دبی را هم با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ قیمت بلیط هواپیما دبی و پروازهای فعلی مسیر دبی را خواهید دید. به همین دلیل شما امکان خرید ارزانترین بلیط هواپیما دبی را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

پس از تعیین قیمت، شما به راحتی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط رفت و برگشت دبی از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط دبی وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران دبی

اطلاعات کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما دبی

فاصله هوایی تهران تا دبی چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از دبی 1235 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران دبی چقدر است؟

طول پرواز تهران دبی بیش از 2 ساعت است. البته این مدت زمان با توجه به تعداد توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران دبی چقدر است؟

دبی از تهران نیم ساعت جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها پرواز مستقیم تهران به دبی ارائه می کنند؟

ایرلاین های داخلی شامل هواپیمایی قشم ایر، هما، سلام ایر و ماهان ایر است. ایرلاین خارجی هم شامل هواپیمایی امارات و فلای دبی است.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما دبی اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر و سبک شما دارد. برای خرید بلیط دبی مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما دبی الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت دبی را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر دبی ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان دبی پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری دبی

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر سخت می توانید بلیط لحظه آخری دبی پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط دبی وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما دبی در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به گرمای شدید دبی در تابستان، ارزانترین زمان خرید بلیط دبی است.  

فاصله فرودگاه دبی تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی دبی تا مرکز شهر 20 دقیقه فاصله است.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تهران دبی

قشم ایر ارزانترین پرواز دبی را ارائه می کند.

محبوب‌ترین ایرلاین پرواز دبی

ماهان ایرمحبوب‌ترین ایرلاین پرواز به دبی است.

بهترین فصل برای سفر به دبی

با آب و هوای دبی بیشتر آشنا شوید
دبی هوای گرم و مرطوبی دارد و گرمای آن در تابستان بسیار شدید میباشد. البته نگران گرمای دبی نباشید. سیستم های سرمایشی در سراسر دبی با هوایی خنک برای مردم و گردشگران قرار دارد و شما در تمامی فروشگاه ها و فضاهای بسته احساس راحتی میکنید.

اطلاعات کاربردی و ضروری دبی

نکاتی که قبل از سفر به دبی باید بدانیم
اختلاف ساعت با تهران: دبی در منطقه‌ زمانی GMT +4 و نیم ساعت پیش از تهران قرار دارد
زبان رسمی: عربی
واحد پول: درهم امارات 
 کد کشور: +۹۷۱ , نوع برق شهری: ۲۲۰ ولت و ۵۰ هرتز , دوشاخه‌ها و پریزها از نوع C، D و G

سوغاتی های شهر دبی را بشناسیم

آشنایی با سوغات دبی
شما در دبی می توانید انواع لابس، خرما، ظروف معروف به بخور، ادویه جات، شکلات، عطر و شالهای پشمی را به عنوان سوغات خریداری کنید.

رزرو هتل های دبی

 رزرو هتل های دبی با قیمت مناسب

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل های تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ این است که شما به رزرو تمامی هتل های دبی دسترسی دارید. این کار پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های دبی همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز کاربران تریپ به آن هتل و یا نظرات ثبت شده کاربران، از کیفیت هتل مورد نظر خود مطمئن شوید و به صورت آنلاین رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری دبی

بهترین جاذبه های گردشگری دبی

پیست اسکی دبی

اسکله‌ ابرا در بر دبی
آب‌نمای دبی
دلفین بی دبی
برج خلیفه
سافاری بیابانی دبی
باشگاه گلف امارات دبی
پارک آبی وایلد وادی دبی
آکواریوم دبی

شماره تماس های ضروری دبی

پلیس (موارد اضطراری) : 999
پلیس (موارد غیراضطراری) : 901
آمبولانس : 998
آتش‌نشانی : 997
گارد ساحلی : 996

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

سوالات متداول برای خرید بلیط دبی

دبی 2 فرودگاه بین‌المللی دارد. فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم.  
با در نظر گرفتن شرایط گرم آب و هوایی دبی، بهترین زمان سفر اقتصادی و خرید بلیط هواپیما دبی در ماههای معتدل سال از آبان تا اسفند است.
مقصد بیشتر پروازهای تهران دبی فرودگاه بین المللی آل مکتوم است.
بلیط هواپیما دبی را می توان از مبدا شهر تهران، تبریز، مشهد، اهواز، یزد و اصفهان خریداری کرد.
بله، برای سفر به دبی لازم است بلیط هواپیما رفت و برگشت دبی را خریداری نمایید. 
شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما دبی و چارترها مطلع شوید. 
پرواز مستقیم تهران دبی و بالعکس، حدود 2 ساعت به طول می‌انجامد.
فاصله فرودگاه دبی تا مرکز شهر حدود 20 دقیقه است. شما با استفاده از تاکسی های ویژه، ترانسفر فرودگاهی، اتوبوس، شاتل و مترو به مرکز شهر دبی دسترسی دارید.
برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های دبی و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
زمانی که تقاضا برای خرید بلیط هواپیما تهران دبی بیشتر شود مثل زمان نوروز بنابر این قیمت بلیط امارات (دبی) افزایش پیدا خواهد کرد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc