https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما و چارتر ارزان آنکارا

آنکارا
آنکارا

راهنمای سفر به آنکارا

آنقوره نام قدیمی آنکارا بوده، این شهر دومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول است. قدمت آنکارا به عصر برنز و تمدن هاتیهایاها بر می گردد که در هزاره دوم قبل از میلاد مسیح در این منطقه می زیسته اند.  پایتخت ترکیه سرزنده و بانشاط که هم سفارت‌خانه‌های خارجی، هتل‌های بین‌المللی و مراکز خرید مدرن دارد و هم دیدنی‌های سنتی و تاریخی.


آنکارا جمعیتی بالغ بر ۴٫۴۷ میلیون نفر دارد. نیمی از جمعیت این شهر زیر ۳۰ سال بوده و دارای بالاترین سطح آموزشی در کشور نیز هستند. نواحی شهری آنکارا نیز مانند استانبول توسعه یافته است که روستاییان زیادی را برای یافتن شغل جدید به این شهر جذب کرده است.

آنکارا
بلیط هواپیما آنکارا در زمان های خلوتی به 1/5 میلیون تومان نیز می رسد چرا که در حال حاضر پرواز مستقیم آنکارا به صورت معمول و میانگین با یکی از ایرلاین های خارجی مثل ترکیش 3 میلیون تومان بوده که بسته به زمان متغیر می باشد.
رزرو هتل آنکارا
قیمت هتل در آنکارا بسیار متفاوت بوده چرا که بسته به منطقه هتل، درجه و امکانات هتل قیمت ها متفاوت می باشد اما در زمان های خلوتی می توان با 150 هزار تومان برای هر شب اقدام به رزرو هتل آنکارا کرد. با در نظر گرفتن تمامی این خدمات یعنی بلیط هواپیما آنکارا (بلیط هواپیما رفت و برگشت آنکارا)، رزرو هتل آنکارا با بودجه ای در حدود 3 میلیون می توان به یک سفر چند روزه و با کیفیت آنکارا رفت. البته آنکارا معمولا یک مقصد کاری محسوب می شود و غالبا مسافران با هدف کار و یا انجام امور اداری در سفارتخانه های آنکارا به این شهر سفر می کنند.
تریپ با ارائه بلیط ارزان آنکارا و همچنین هتل ارزان آنکارا در ایام مختلف امکان یک سفر اقتصادی به آنکارا را فراهم کرده.

میانگین قیمت بلیط  هواپیما آنکارا از تهران  IKA - ESB- IKA    از 2/000/000 

میانگین قیمت بلیط هواپیما انکارا از شیراز  SYZ - ESB- SYZ

میانگین قیمت بلیط هواپیما آنکارا از مشهد  MHD- ESB- MHD

اختلاف ساعت با تهران: 01:30-
زبان رسمی: ترکی
واحد پول: لیر

واحد پول: لیر

یک ستاره     دو ستاره      سه ستاره       چهار ستاره        پنج ستاره
۲۶  تا ۵۰      ۵۰ تا ۹۰       ۵۰ تا ۱۰۰        ۱۰۰ تا ۲۱۰۹        ۱۵۰ تا ۵۰۰۰

دریاچه موگان
قلعه آنکارا
معبد آگوستوس
آکواریوم آکوا وگا
موزه جنگ استقلال
موزه تمدن آناتولی
موزه Cengelhan Rahmi Koc
موزه هوانوردی
موزه Cer Modern
محله تاریخی هامامونو
 
Hotel

مقاصد پرطرفدار داخلی

Hotel

مقاصد پرطرفدار خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ