https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما و چارتر ارزان تورنتو

تورنتو
تورنتو

راهنمای سفر به تورنتو

تورنتو مرکز استان انتاریوست که یکی از سه شهر برتر جهان برای زندگی به شمار می رود. نام تورنتو Toronto از واژه‌ی سرخپوستی Tkaronto به معنی « سرزمینی که درختان آن بر روی آب ایستاده اند » گرفته شده. هرچه از کانادا می‌خواهید بدانید، چکیده اش در این شهر پرشور پیدا می‌شود؛ شهری که بیشترین تنوع فرهنگی را در دنیا دارد و نزدیک به 100 زبان مختلف در این شهر صحبت می شود. تورنتو، نه تنها کلان‌شهری مدرن و امروزی است، که با طبیعت فوق العاده و درختان کاج بسیارش، یکی از شهرهای سبز قاره‌ی محسوب می شود.
تاریخچه این شهر باز می گردد به شمال دریاچه انتاریو به حدود 11,000 سال پیش، زمانیکه انسان های اولیه پس از عصر یخی از سمت جنوب به این سو حرکت کردند و در دوره اکتشافات و استعمار اروپاییان در ابتدای سال ۱۷۰۰ توسط انگلیسی ها و فرنسوی ها مستعمره شد و درگیری هایی با قبیله هورون که در آن منطقه ساکن بودند به وجود آمد.


دلایل سفر به تورنتو
در کوچه گرافیتی سلفی بگیرید !
قایق‌سواری در  رودخانه نیاگارا با سرعت جت !
قدم زدن در خیابان «یانگ» طولانی‌ترین خیابان دنیا
در رستوران گردان برج سی ان در ارتفاع ۳۵۰ متری غذا بخورید
در آیلند پارک و کنار دریاچه اونتاریو دوچرخه برانید و آفتاب بگیرید
بازدید از برج «سی ان تاور»  که تا سال ۲۰۰۷ بلندترین برج جهان محسوب می‌شد.

تورنتو

قیمت بلیط هواپیما تورنتو کمی گران است و یکی از دلایل آن مسیر طولانی پرواز است که در حدود 18 ساعت می باشد.بلیط هواپیما تورنتو در زمان های خلوتی به 1/5 میلیون تومان نیز می رسد اما به صورت معمول و میانگین یک بلیط هواپیما تورنتو (بلیط هواپیما رفت و برگشت تورنتو) با یکی از ایرلاین های بریتیش ایرویز یا کی ال ام و .. حدود 2 میلیون تومان بوده که بسته به کیفیت ایرلاین و میزان بار و خدمات ارائه شده در پرواز متغیر می باشد. پیشنهاد می کنیم هرچه زودتر برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید، چراکه پروازهایی با قیمت بهتر پیدا خواهید کرد.

میانگین قیمت بلیط  هواپیما تورنتو از تهران  IKA - YYZ - IKA

میانگین قیمت بلیط هواپیما تورنتو از شیراز  SYZ - YYZ - SYZ

میانگین قیمت بلیط هواپیما تورنتو از مشهد  MHD- YYZ - MHD

اطلاعات کاربردی در سفر به تورنتو
اختلاف ساعت با تهران: 08:30-
زبان رسمی: انگلیسی، فرانسوی
واحد پول رسمی: دلار کانادا
نرخ تبدیل ارز: ۱۰ دلار کانادا=۷.۵۲ دلار آمریکا
جهت رانندگی: راست
قیمت هتل در تورنتو بسیار متفاوت بوده چرا که بسته به منطقه هتل، درجه و امکانات هتل قیمت ها متفاوت می باشد اما در زمان های خلوتی می توان با 100 هزار تومان برای هر شب اقدام به رزرو هتل تورنتو کرد. همچنین ویزای کانادا نیز در حدود میلیون تومان می باشد که با در نظر گرفتن تمامی این خدمات یعنی بلیط هواپیما تورنتو، رزرو هتل تورنتو و اخذ ویزا توریستی کانادا با بودجه ای در حدود 5 میلیون می توان به یک سفر چند روزه و با کیفیت تورنتو رفت.
آبشار‌های نیاگارا
قصر کاسا لوما
موزه رویال اونتاریو
راجرز سنتر
گالری هنری انتاریو
کازا لوما
ورزشگاه ایر کانادا سنتر
رستوران ۳۶۰ در برج سی‌ان
تماشای شهر بر فراز سی ان تاور و رستوران ۳۶۰  آن CN Tower
مرکز خرید ایتون سنترِ
دریاچه‌ی اونتاریو
مزرعه ریوردیل
های پارک
رستوران کیت کت
ریپلیز آکواریوم کانادا
Hotel

مقاصد پرطرفدار داخلی

Hotel

مقاصد پرطرفدار خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ