https://gateway.trip.ir/api/

پرواز آنتالیا و خرید بلیط هواپیما آنتالیا

پرواز آنتالیا
آنتالیا

مسیرهای پرطرفدار به آنتالیا و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

آنتالیا

راهنمای سفر به آنتالیا

آنتالیا شهری است ساحلی و بسیار زیبا که رشته کوههای توروس در این شهر به سمت دریا امتداد پیدا کرده و خط ساحلی نامنظمی از صخره‌های سنگی و خلیج‌های کوچک بکر را ایجاد کرده است. آنتالیا یادآور با ساحل و دریا و روزهای آفتابی و درخشان و شب‌های آرام مدیترانه؛ با هتل‌های باشکوه و تفریح‌گاه‌های بی‌نظیر رنگی، پر از تفریحات لذت بخش و رستوران‌ها و کافه‌ها که انواع غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای مثل ماهی، اسکندر کباب و دلمه سرو می‌کنند.

آنتالیا یکی از شهرهای توریستی ترکیه است که با توجه به امکانات و جاذبه‌هایش بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. البته روس‌ها ، آلمانی‌ها و ایرانیان عزیز، بیشتر از سایر مردم دنیا از تفریح در این استان ساحلی ترکیه لذت می برند. اگر تصمیم‌تان برای رزرو تور آنتالیا حتمی است، بهتر است قبل از سفر با جاذبه ها و شرایط این شهر توریستی ترکیه‌، آشنا شوید و یک راهنمای سفر به آنتالیا را تهیه کنید تا سفر راحت تری را تجربه کنید‌. داشتن اطلاعاتی در زمینه آب و هوای آنتالیا، جاذبه‌های گردشگری آنتالیا‌، مناسب‌ترین هتل‌های آنتالیا و یا نقشه این شهر برای هر مسافری مفید و تا حدودی ضروری است‌. در ضمن لازم به ذکر است برای کسب اطلاعات از قیمت بلیط هواپیما آنتالیا رفت و برگشت به بخش جستجوی پرواز آنتالیا وبسایت تریپ مراجعه نمایید.

بلیط هواپیما آنتالیا

بلیط هواپیما آنتالیا| بلیط چارتر پرواز تهران آنتالیا

خرید بلیط پرواز تهران آنتالیا همچنین بهترین قیمت بلیط تهران آنتالیا و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

خرید بلیط چارتر آنتالیا در بهترین زمان

پرواز آنتالیا مسیر همیشگی گردشگران ایرانی است. حجم بالای مسافران در تعطیلات تابستانی و بهاره باعث شده مردم به دنبال بلیط چارتری آنتالیا باشند. مهمترین نکته خرید بلیط در بهترین زمان است. بسیاری از گردشگران به دلیل عدم آشنایی با روش خرید بلیط ارزان، شانس سفر با قیمت مناسب را از دست می دهند. اگر شما می خواهید از قیمت بلیط هواپیما آنتالیا با خبر شوید، لازم است مدتی قبل از سفر قیمت ها را چک کنید. قیمت بلیط هواپیما آنتالیا به شرایطی مانند ایرلاین انتخابی شما، کلاس پروازی، تاریخ پرواز بستگی دارد. تعیین هزینه دقیق بلیط آنتالیا به واسطه نوسانات قیمت و وضعیت گردشگری امکان پذیر نمی باشد. بهترین راه حل برای جستجوی قیمت بلیط تهران آتالیا و در آوردن هزینه های سفر به آنتالیا مراجعه به صفحه اصلی سایت تریپ است. کافیست اطلاعات لازم را وارد کنید تا از تمام قیمتها بر اساس ایرلاین خبردار شوید. برای سفر به آنتالیا با کمترین هزینه باید بهترین زمان خرید بلیط رفت و برگشت آنتالیا را پیدا کنید. در چنین فرصتی سفر به آنتالیا را با پرواز ارزان، هتل اقتصادی و حتی تور آنتالیا کم هزینه، به دست آورده اید. فراموش نکنید همیشه پایین ترین قیمت بلیط آنتالیا، بلیط چارتر نیست.

چگونه آنلاین بلیط هواپیما آنتالیا بخریم؟

ساده ترین راه خرید پرواز آنتالیا مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط آنتالیا شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

 مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  آنتالیا یا Antalya  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط هواپیما آنتالیا را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط آنتالیا

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی آنتالیا یا بلیط هواپیما چارتر ارزان آنتالیا را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط آنتالیا

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط آنتالیا از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط آنتالیا، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط رفت برگشت آنتالیا مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما آنتالیا

آنتالیا دو فرودگاه دارد فرودگاه بین المللی آنتالیا و فرودگاه اسپارتا. فرودگاه آنتالیا به واسطه تردد بالای گردشگران شلوغ است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط آنتالیا، در بخش فیلترها بین فرودگاهها حق انتخاب دارید. حالا لیست پروازهای فرودگاه مورد نظر برای شما نمایش داده شود. در حال حاضر آنتالیا دو فرودگاه بین المللی دارد:

✈ فرودگاه بین المللی آنتالیا (AYT)

✈ فرودگاه اسپارتا (ISE)

روش خرید بلیط ارزان آنتالیا

اگر برای خرید بلیط آنتالیا ارزان اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط آنتالیا را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر آنتالیا

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتری آنتالیا هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما پرواز چارتر آنتالیا موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر آنتالیا دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر آنتالیا نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری آنتالیا

اگر دنبال بلیط آنتالیا مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری آنتالیا را پیدا کنید. همزمان با دیگر پرواز های تهران آنتالیا خواهید دید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید با قیمت بلیط لحظه آخری رفت و برگشت آنتالیا را با قیمت بلیط سیستمی آنتالیا مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری پرواز تهران آنتالیا از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری آنتالیا دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. در سایت تریپ شانس بلیط آفر آنتالیا را از دست ندهید. امکان گیر آوردن پایین ترین قیمت بلیط تهران آنتالیا به صورت بلیط آفر و یا پروازهای آفری لحظه آخری بالاست.

 خرید بلیط هواپیما آنتالیا در تریپ چه مزایایی دارد؟

✔خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما آنتالیا

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط آنتالیا را می دهد. قیمت پرواز آنتالیا به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. بلیط ارزان آنتالیا در لیست پروازها به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

✔ خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما آنتالیا از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

✔امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید در نظر دارید، با انتخاب گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ بلیط رفت برگشت آنتالیا را تهیه کنید.

✔امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل آنتالیا

با خرید بلیط هواپیما آنتالیا از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آنتالیا را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

✔مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ پروازهای موجود مسیر آنتالیا و قیمت بلیط آنتالیا را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین بلیط هواپیما آنتالیا را خواهید داشت.

✔پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط آنتالیا خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

✔استرداد آنلاین بلیط هواپیما

برای خرید بلیط هواپیما ارزان از سایت تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت هواپیما آنتالیا وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پرکاربرد ایروان قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا آنتالیا چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از آنتالیا 1863 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران آنتالیا چقدر است؟

طول پرواز تهران آنتالیا 2 ساعت و 50 دقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود. معمولا پرواز های ترک قبل از رسیدن به فرودگاه اصلی آنتالیا یک توقف دارند.

اختلاف ساعت تهران آنتالیا چقدر است؟

آنتالیا از تهران نیم ساعت عقب تر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما آنتالیا ارائه می کنند؟

همه ایرلاین های ایرانی بلیط آنتالیا ارائه می کنند. همچنین ایرلاینهای ترکیه نیز مانند ترکیش ایر و پگاسوس هم بلیط آنتالیا دارند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط آنتالیا مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما آنتالیا الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت آنتالیا را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر آنتالیا ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان آنتالیا پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری آنتالیا

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر سخت می توانید بلیط لحظه آخری آنتالیا پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط آنتالیا وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما آنتالیا در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای آنتالیا تابستان و بهار انجام می شود، بلیط هواپیما آنتالیا در فصل زمستان ارزانتر است.

فاصله فرودگاه آنتالیا تا مرکز شهرچقدر است؟

از فرودگاه بین المللی آنتالیا تا مرکز شهر 20 دقیقه فاصله است.

فاصله فرودگاه اسپارتا تا شهر آنتالیا چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی اسپارتا تا شهر آنتالیا 160 کیلومتر است و مدت زمان 3 ساعت از راه زمینی زمان می برد.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تهران آنتالیا

بیشتر ایرلاین های داخلی بلیط ارزان آنتالیا دارند اما ارزانترین ایرلاینها، هواپیمایی پگاسوس، هواپیمایی ترکیش و هواپیمایی سان اکسپرس است.

محبوب‌ترین ایرلاین پرواز آنتالیا

ترکیش ایرمحبوب‌ترین ایرلاین پرواز آنتالیا است.

آب و هوای آنتالیا برای سفر

آنتالیا مانند بسیاری از شهرهای ترکیه آب و هوای مدیترانه‌ای دارد؛ تابستان‌هایش آفتابی و زمستان‌هایش معتدل‌ و بارانی‌ است؛ ساحل آنتالیا از فروردین تا آبان ماه برای شنا بسیار مناسب هستند. البته در ماه اردیبهشت هم هوا شرجی نیست و در می‌توانید حمام آفتاب بگیرید، بهترین زمان سفر به آنتالیا در همین زمان است. از لحاظ خرید بلیط ارزان آنتالیا از اواخر تابستان و اوایل زمستان را می‌توان بهترین زمان سفر به آنتالیا دانست.

فرهنگ زندگی در آنتالیا

فرهنگ تمام مردم دنیا در هر شهر متفاوت است. مردم شهر آنتالیا بسیار خوش برخورد و مهربان هستند. اما بهتر است قبل از سفر به آنتالیا برخی نکات ضروری را بدانید. سعی بر این داشته باشید تا در برخورد با مردم آنتالیا عاقلانه عمل کنید تا پول هایتان را با چرب زبانی از دست ندهید. سعی بر این داشته باشید تا حدودی زبان ترکی بلد باشید. تعارف در فرهنگ ترکیه مانند ایران وجود دارد. اگر شما را به صرف چای یا قهوه دعوت کردند، رد نکنید.

بهترین سوغات آنتالیا

فرش های دستباف، قهوه ترک، راحت الحلقوم، ظروف سرامیک و سفال، ادویه جات، باقلوا از سوغاتی های آنتالیا است.

 رزرو هتل های آنتالیا در کمترین زمان

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل های تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان،  هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ این است که شما به رزرو تمامی هتل های آنتالیا دسترسی دارید که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های آنتالیا همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.این نکته را فراموش نکنید که  خرید بلیط رفت و برگشت آنتالیا باعث کم شدن هزینه بلیط هواپیما می شود.

مهمترین جاذبه های گردشگری آنتالیا

شامل ساحل لارا و کنتیالتی، موزه آنتالیا، مسجد سلطان علا الدین، دروازه هادریان، قلعه رومیان، آسپندوس ، بندر رومی، شهر پرگ آنتالیا، پارک یاووز اوزکان، مسجد تکلی مهمت پاشا و کلیچی است.

شماره های ضروری آتالیا

پلیس گردشگری : 5274503
پلیس : 155
آمبولانس : 112
آتش نشانی : 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط آنتالیا

آیا بلیط رفت و برگشت آنتالیا را باید همزمان خرید؟

خیر؛ برای سفر به کشور ترکیه و شهر آنتالیا نیازی به خرید همزمان بلیط رفت و برگشت آنتالیا ندارید.

بلیط هواپیما آنتالیا را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

بلیط هواپیما آنتالیا را می توان از مبدا شهر تهران، تبریز، مشهد، اهواز، یزد و اصفهان خریداری کرد.

پروازهای تهران آنتالیا به کدام فرودگاه می‌روند؟

پروازهای مستقیم تهران آنتالیا در فرودگاه اسپارتا فرود می‌آیند. پروازهای غیر مستقیم تهران آنتالیا در فرودگاه بین‌المللی آنتالیا فرود می‌آیند.

فاصله فرودگاه بین المللی آنتالیا تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین‌المللی آنتالیا تا مرکز شهر با تاکسی در 20 دقیقه طی می‌شود. 

شهر آنتالیا دارای چند فرودگاه است؟

آنتالیا دارای 2 فرودگاه است. فرودگاه اسپارتا و فرودگاه بین المللی آنتالیا.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما آنتالیا چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما آنتالیا و چارترها مطلع شوید. 

مدت زمان پرواز تهران آنتالیا چقدر است؟

پرواز مستقیم تهران آنتالیا به مقصد فرودگاه اسپارتا ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه طول می کشد. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما آنتالیا چه موقع است؟

بهترین زمان سفر اقتصادی و خرید بلیط هواپیما آنتالیا از اوایل آذر ماه تا فروردین است.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی آنتالیا، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های آنتالیا و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

آیا امکان رزرو بلیط هواپیما ارزان چارتر آنتالیا وجود دارد؟

بله امکان خرید بلیط هواپیما چارتری ارزان آنتالیا نیز در سامانه تریپ وجود دارد.

آیا پرواز مستقیم تهران آنتالیا وجود دارد؟

بله شرکت های هواپیمایی خارجی پرواز آنتالیا به تهران و بلعکس را به صورت مستقیم انجام می دهند.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc