https://gateway.trip.ir/api/

پرواز ایروان و خرید بلیط هواپیما ایروان

پرواز ایروان
ایروان

مسیرهای پرطرفدار به ایروان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

ایروان

راهنمای سفر به ایروان

ایروان یکی از شهرهایی است که حکمرانان، پادشاهان، و جنگ‌ها و حمله‌های بسیاری را به خود دیده است و داستان‌های زیادی برای گفتن دارد. ۳۰سال قبل از اینکه امپراطوری روم تأسیس شود شهری که امروز آن را به نام ایروان می‌شناسیم جایی بود که در آن کاروان‌هایی که بین اروپا و آسیا در سفر بودند مدتی را در آن توقف می کردند. قدمت ایروان و تاریخ طولانی‌اش به زمان حضرت نوح و نوادگانش برمی‌گردد. ایروان لبریز از تاریخ و فرهنگی است که خیلی از اروپایی ها آنرا نمی شناسند، این شهر در طول تاریخ در نبردهای ایرانیان و عثمانی‌ها بارها به تاراج رفته است و دوباره به ایران بازگردانده شده بود. اما طی جنگ ایران و روس‌ها بر اساس عهدنامه ترکمن‌چای به کلی از تسلط ایران خارج شد. ایروان شهر محبوب ارمنیان جهان است که در جوار رود هرازدان و دامنه ی کوه آرارات واقع شده و از جاذبه های تفریحی و گردشگری بسیاری برخوردار است، مردم ایروان مهربان و خونگرم هستند و از بازدید کنندگان در سرزمین مادری شان استقبال می کنند.
تا چشم کار می‌کند در ایروان مجسمه‌های زیبا و کافه‌های روباز خیابانی می‌بینید، این شهر پر است از موزه، گالری، خانه های زمان شوروی و گنجینه های تاریخی که می توانید سفری ترتیب دهید و آن ها را ببینید. در این شهر به بازدید از کلیسای جامع اچمیادزین بروید، این کلیسا نخستین کلیسای جامع در تاریخ مسیحیت است و یا به عبادتگاه کغارت بروید که یک مکان تاریخی شناخته شده است.
ایروان شهر کوچک و دنجی است که سفر کردن به آن راحت است. پروازهایش چندان زیاد و متنوع نیستند و باید برای خرید بلیط هواپیما به ایروان زودتر اقدام کنید؛ اما همین پروازها هم نسبتا ارزان هستند. برای استعلام از قیمت بلیط هواپیما رفت و برگشت ایروان ارمنستان حتما از صفحه جستجو پروازهای ایروان دیدن فرمایید.

بلیط هواپیما ایروان

بلیط هواپیما ایروان ارمنستان | بلیط چارتر پرواز تهران ایروان

خرید بلیط ارمنستان پرواز تهران ایروان همچنین بهترین قیمت بلیط تهران ایروان و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

خرید ارزانترین بلیط هواپیما ایروان در اوج سفرهای گردشگری

یکی از مقاصد محبوب ایرانیان، ایروان است. در طول سال همواره پروازهای ایروان برقرار است اما در زمان اوج سفر پیدا کردن بلیط ایروان ارزان ساده نیست. معمولا نوروز و تابستان پیک خرید بلیط ایروان است. اگر قصد دارید در جنین مواقعی به ایروان سفر کنید بهتر است روش خرید پایین ترین قیمت بلیط ایروان را بدانید. اولین گام اطلاع از قیمت هاست. حداقل یک ماه  قبل از سفر تغییرات قیمت بلیط ایروان را بررسی کنید. قیمت بلیط هواپیما با توجه به ایرلاینی که انتخاب می کنید، نوع کلاس پروازی، و تاریخ پرواز ارمنستان متفاوت خواهد بود. به خاطر نوسان شدید قیمت و وضعیت روز بازار، تعیین هزینه دقیق قیمت بلیط هواپیما ارمنستان ۱۴۰۰ دشوار است. حالا گام دوم جستجوی قیمت بلیط ارمنستان و مشخص کردن هزینه های سفر به ایروان از راه مراجعه به صفحه اصلی سایت تریپ است. مراحل کار آسان است و فقط لازم است اطلاعات را دقیق وارد کنید تا در جریان لیست قیمتها بر اساس ایرلاین و تاریخ قرار گیرید. برای سفر به ایروان با کمترین هزینه در اوج سفرهای گردشگری باید قیمت بلیط هواپیمای سیستمی و بلیط چارترایروان را مقایسه کنید. با چک کردن قیمتها متوجه می شوید در مواقع اوج سفر بلیط سیستمی ممکن است از چارتر ارمنستان ارزانتر باشد. سعی کنید بهترین زمان خرید بلیط رفت برگشت ایروان را پیدا کنید. شک نکنید حتی در اوج سفرهای ایراوان می توانید پرواز ارزان، هتل اقتصادی و حتی تور ایروان کم هزینه، پیدا کنید.

مراحل جستجوی آنلاین بلیط هواپیما ایروان 

سریعترین راه خرید بلیط هواپیما تهران ایروان مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول ایروان یا EVN را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و لیست قیمت بلیط هواپیما ایروان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط ایروان

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتری را بین گرانترین تا ارزان ترین بلیط ایروان پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط ایروان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط ایروان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. تا پیدا کردن قیمت بلیط رفت و برگشت ایروان مورد انتظارتان، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط هواپیما ایروان مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما ایروان

ایروان فقط یک فرودگاه دارد که به نام فرودگاه بین المللی زوارتنوتس شناخته می شود. توجه کنید که هنگام خرید بلیط ایروان، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید.

✈ فرودگاه بین المللی زوارتنوتس(EVN)

روش خرید بلیط ارزان ایروان

اگر برای خرید بلیط ارزان ایروان اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط ایروان را در سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر ایروان

وقتی شما عنوان بلیط هواپیما ایروان را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر ایروان هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما پرواز چارتر ایروان موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر ایروان دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط ایروان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری ایروان

اگر دنبال بلیط ارزان ایروان  هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط های لحظه آخری را چک کنید. این نتایج را همزمان با دیگر پرواز های ایروان خواهید دید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری ایروان رفت و برگشت را با قیمت بلیط سیستمی ایروان رفت و برگشت مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری پرواز ایروان از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری ایروان دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. در این صورت از فرصت بلیط آفر ایروان درسایت تریپ استفاده کنید تا از شانس ارزانترین بلیط ایروان در قالب پروازهای آفری لحظه آخری برخوردار شوید.

با مزایای خرید بلیط هواپیما ایروان در تریپ آشنا شوید

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما ایروان

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین بلیط ایروان را به شما می دهد.  قیمت بلیط هواپیما ارمنستان به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. بلیط ارزان قیمت ایروان در اولین نتایج لیست پروازها قرار گرفت و به ترتیب قیمتها بالا می رود.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط ایروان از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

در سایت تریپ امکان دسترسی سریع به تمام ایرلاین‌های معتبر دنیا را هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط هواپیما ایروان مد نظر دارید، در گزینه ایرلاین سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل ایروان

پس از پیدا کردن مناسبترین قیمت بلیط ایروان و انجام خرید از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ایروان را هم با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی خرید بلیط ارمنستان سایت تریپ، شما لیست پروازهای موجود ایروان و قیمت بلیط هواپیما ارمنستان را خواهید دید. شما شانس خرید بلیط ایروان ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط ایروان خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیما رفت یا بلیط رفت و برگشت ایروان از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد از پرداخت، ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه تریپ بعد از خرید بلیط هواپیما از تهران به ایروان، امکان استرداد آنلاین بلیط ارمنستان وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط به ارمنستان

فاصله هوایی تهران تا ایروان چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از ایروان 802 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران ایروان چقدر است؟

طول پرواز تهران ایروان 2 ساعت است. البته این مدت زمان با توجه به شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود. 

اختلاف ساعت تران ایروان چقدر است؟

ایروان از تهران نیم ساعت جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما ایروان ارائه می کنند؟

همه ایرلاین های ایرانی بلیط ایروان ارایه می کنند.همچنین شرکت هواپیمایی ایر ارمنیا  نیز بلیط ایروان عرضه می کند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما ایروان اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط ایروان مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما ایروان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت ایروان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر ایروان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان ایروان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری ایروان

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر سخت می توانید بلیط لحظه آخری ایروان پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط ایروان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما ایروان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

زمان اوج سفرهای ایروان، تابستان و بهار است. این کشور زمستان سختی دارد و بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است. 

فاصله فرودگاه ایروان تا مرکز شهرچقدر است؟

از فرودگاه بین المللی ایروان تا مرکز شهر 20 دقیقه فاصله است.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تهران ایروان

بیشتر ایرلاین های داخلی بلیط ارزان ایروان دارند که بستگی به فصل و زمان اوج سفر دارد.

با آب و هوای ایروان بیشتر آشنا شویم
ارمنستان داراری تابستان های گرم با دمای مابین 22 الی 36 درجه سانتی گراد میباشد. رطوبت هوا در فصل تابستان بسیار کم میباشد. وزش نسیم زیاد در ایروان موجب پاکیزگی هوای شهر میشود. بهترین فصل سفر به ایروان بهار و تابستان است اما به لحاظ سفر ارزان، پاییز و زمستان بهترین زمان هستند.
نکاتی که قبل از سفر به ایروان باید بدانیم
زبان رسمی: ارمنی
واحد پول: درام (AMD)
اختلاف ساعت با تهران: 00:30-
کد کشور: ۳۷۴+
کد شهری: ۱۰
شماره‌های اضطراری: ۱۱۲ یا ۹۱۱
جهت رانندگی: راست
نوع برق شهری: ۲۳۰ ولت دوشاخه نوع C، F 
آشنایی با سوغات ایروان و معروف ترین فروشگاه های آن
مربای گردو یکی از محبوب ترین سوغات ارمنستان میباشد که در ایروان میتوانید به راحتی آن را تهیه کنید. از دیگر سوغاتی های ایروان میتواند به صنایع دستی این شهر اشاره نمود. هم چنین ایروان بهترین شکلات ها و قهوه ها را دارد و میتوانید این گونه اجناس را با بالاترین کیفیت خریداری کنید. برخی از برندهای معروف و معتبر پوشاک متعلق به ایروان میباشند.

رزرو بهترین هتلهای ایروان

شما میتوانید با توجه به میزان بودجه خود هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید و با کمترین زمان هتل مورد نظر را رزرو کنید. در وب سایت تریپ  رزرو تمامی هتل های ایروان  با کمترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. رزرو هتل های ایروان با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیازی که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مطلوب خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.همچنین شما با تهیه بلیط رفت و برگشت ایروان می‌توانید در هزینه بلیط ارمنستان خود صرفه‌جویی کنید

معروفترین جاذبه های گردشگری ایروان

دریاچه سوان
میدان جمهوری
معبد گارنی
موزه تاریخ ارمنستان
کلیسای گغارت
خانه اپرا
دره گل ها
مجسمه مادر ارمنستان
گاسگاد معروف به هزار پله
قلعه و موزه اربونی ورزشی هامالیر
مجتمع فرهنگی كلیسای جامع سنت
گریگور روشنگر
پارک دنیای آب ایروان
گالری هنر ملی ارمنستان
بنای یاد بود قتل عام ارامنه
موزه مارتیروس ساریان
موزه ماتناداران
خانه و موزه سرگئی پاراجانف

شماره های ضروری ایروان

پلیس : 102
آمبولانس : 103
آتش نشانی : 101
ساعت گویا: 110
شعبه بانک ملت ایروان : 540885

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط ایروان

شهر ایروان دارای چند فرودگاه است؟

فرودگاه بین المللی زوارتنوتس، تنها فرودگاه بین‌المللی ایروان است. 

فاصله فرودگاه بین المللی ایروان تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی ایروان تا مرکز شهر با تاکسی 20 دقیقه طی می‌شود.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ایروان چه موقع است؟

بهترین زمان سفر اقتصادی و  خرید بلیط هواپیما ایروان فصلهای سرد سال پاییز و زمستان است. 

بلیط هواپیما ایروان را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

برای اطلاع از شهرهای مبدا بلیط هواپیما ایروان می‌توانید به وبسایت تریپ مراجعه کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت ایروان الزامی است؟

خیر، اما به منظور کاهش هزینه ها بهتر است بلیط رفت و برگشت ایروان را با هم خریداری کنید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما ایروان چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما ایروان و چارترها مطلع شوید.  

پرواز تهران به ایروان چه مدت زمان به طول می انجامد؟

مدت زمان پرواز مستفیم تهران به ایروان، حدوداً 1 ساعت و 30 دقیقه است که با توجه به مسیر پرواز و شرایط جوی متغییر است. 

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه ایروان می روند؟

فرودگاه بین ‌المللی زوارتنوتس پذیرای تمام پروازهای ایرانی است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی ایروان، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های دبی و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

آیا در تریپ امکان خرید بلیط ارمنستان ماهان وجود دارد؟

بله در سامانه تریپ باتوجه به درج شدن اطلاعات پرواز تهران به ارمنستان به صورت کامل امکان رزرو بلیط تهران ایروان از تمامی ایرلاین ها وجود دارد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc