https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما مشهد به ایروان

تغییرات قیمت بلیط هواپیما مشهد به ایروان

مسیر مشهد به ایروان جزو مسیرهای پرتردد هوایی ست و هر روزه مسافران زیادی از مشهد به شهر زیبای ایروان در ارمنستان سفر می‌کنند. پرواز مشهد به ایروان در گذشته به صورت مستقیم و با ایرلاین‌های ایرانی انجام می‌شد اما بعد از دوران کرونا و با کاهش تقاضا، امروزه بیشتر به صورت غیرمستقیم و از طریق ایرلاین‌های قطر ایرویز، فلای دبی و ... انجام می‌شود. در این شرایط قیمت بلیط هواپیما ارمنستان بسیار گران تمام می‌شود و مدت‌زمان پرواز مشهد ایروان از دو ساعت (با پرواز مستقیم) به بیش از 12 ساعت افزایش می‌یابد. برای آنکه با خیالی راحت ارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین بلیط‌های مسیر مشهد به ایروان را خریداری کنید، از تریپ کمک بگیرید. ایرلاین های متعددی خط پرواز مشهد به ایروان را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید.

تریپ
خرید بلیط هواپیما مشهد به ایروان یکی دیگر از خدمات تریپ است که می‌توانید با خیالی آسوده و به راحتی از همین صفحه خرید کنید. ایرلاین های متعددی خط پرواز مشهد به ایروان را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید خاطر جمع باشید که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما مشهد ایروان را از مجموعه متنوع پرواز چارتر مشهد به ایروان خریداری کنید.
انواع قیمت بلیط هواپیما مشهد به ایروان را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما مشهد به ایروان را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در تریپ تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما مشهد به ایروان را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به ایروان را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به ایروان را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما تریپ همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما مشهد به ایروان را برای شما عزیزان فراهم کند.
در تریپ همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط لحظه آخری مشهد به ایروان از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری مشهد به ایروان هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارترمشهد به ایروان از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و تریپ تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.
مدت پرواز بین مشهد به ایروان با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز مشهد به ایروان در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز مشهد به ایروان هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز مشهد به ایروان آن ایرلاین را مشاهده کنید.
تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط مشهد به ایروان

فاصله هوایی مشهد ایروان چقدر است؟

فاصله هوایی مشهد ایروان 1385 کیلومتر می‌باشد.

مدت زمان پرواز مشهد به ایروان چقدر است؟

مدت زمان پرواز مشهد به ایروان به شهری که در آن توقف می‌کنید بستگی دارد. به عنوان مثال اگر ایرلاین قطر ایرویز را برای سفر انتخاب کنید مدت زمان پرواز از مشهد به دوحه 3 ساعت و 45 دقیقه و از دوحه به ایروان 3 ساعت و 05 دقیقه می‌باشد.

چگونه بلیط هواپیما مشهد به ایروان ارزان بخریم؟

قیمت بلیط سفر به ارمنستان بسیار به ایرلاین پروازی و زمان سفر در سال بستگی دارد. معمولا اگر بلیط خود را از ایرلاین‌های داخلی تهیه کنید، می‌توانید بلیط بسیار ارزان‌تری بخرید. همچنین از آنجایی که در تعطیلات تابستانی یا نوروز مسافران بیشتری از ایران تقاضای خرید بلیط هواپیما ارمنستان را دارند، قیمت بلیط افزایش می‌یابد؛ پس باید برای خرید بلیط خارج از تعطیلات رسمی و مناسبت‌های ارمنستان و ترجیحا در فصلی غیر از تابستان اقدام کنید.

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما مشهد به ایروان چه زمانی است؟

از نظر آب و هوایی از آن‌جایی که ارمنستان کشور سردی ست، توصیه می‌شود در فصل بهار و تابستان به ایروان سفر کرده و از زیبایی‌های آنجا لذت ببرید. هرچند زمستان دیدنی ایروان با تخفیف‌های برندهای خارجی و جشن سال نو نیز هر گردشگری را وسوسه می‌کند.

بهترین زمان خرید بلیط چارتر مشهد به ایروان چه زمانی ست؟

بهترین زمان خرید بلیط چارتر ایروان در فصل زمستان و در زمان‌هایی غیر از جشن‌ها و مناسبت‌های رسمی و ملی ست.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc