https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما اهواز پرواز سیستمی و چارتری

پرواز اهواز
اهواز

مسیرهای پرطرفدار به اهواز و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

اهواز

راهنمای سفر به اهواز

اهواز، شهر کارون، روح گرم مردمان جنوبی و شهر پل‌ها و رود مقدس ست. این شهر را با کارون می‌شناسیم پس فرصت کافی برای دیدن چشم‌انداز رود، پل سفید و قدم زدن در کرانه‌اش بگذارید. روی پل هفتم، مکث کنید، طولانی‌ترین آبشار مصنوعی خاورمیانه، زیر پایتان جریان دارد. این رود برای اقلیت دینی منداییان، مقدس است و مناسک آیینی خود را در کارون برگزار می‌کنند.
آرامگاه علی‌ابن مهزیار، کلیسای سورت مسروپ، بنای معین التجار، از بناهای تاریخی شهر هستند که شما را با میراث گذشتگان آشنا خواهند کرد. در کافه‌ی «خانه ماپار» که از دوران پهلوی به جامانده است، فضای دلپذیری برای استراحت دارید. فراموش نکنید در اهواز، بهترین فلافل را می‌توانید امتحان کنید پس به بازار فلافل لشکرآباد بروید. و در آخر سری به قدیمی ترین بازار اهواز، «بازار عبدالحمید» بزنید و خوب بگردید تا هر آنچه می‌خواهید پیدا کنید.

بلیط هواپیما اهواز

خرید بلیط هواپیما اهواز با ارزانترین قیمت + بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری اهواز را با تریپ تجربه کنید

خرید بلیط ارزان اهواز در سریعترین زمان

خط هوایی اهواز معمولا از مسیرهای پرتردد است. در اکثر ماههای سال مسافران به دلایل کاری و توریستی به این شهر سفر می کنند. برای شما هم پیش آمده که برای سفر ناگهانی باید بلیط هواپیما تهیه کنید.شما دنبال راهی هستید که در سریعترین زمان ممکن پرواز خود را با پایین ترین قیمت قطعی کنید. بهترین کار در این مواقع پیدا کردن سایتهای مرجع فروش بلیط هواپیماست. شما می توانید به سایت تریپ مراجعه کنید تا در کمترین زمان بهترین خرید را انجام دهید. نکته مثبت در تریپ، دسترسی به تمام پروازهای روز، انواع ایرلاینهای پرواز اهواز و از همه مهمتر امکان مقایسه قیمت ها است. به طور طبیعی قیمت بلیط هواپیما نوسان دارد اگر فرصت تهیه بلیط سیستمی دارید، قیمتها ثبات بیشتری دارد. البته نوع ایرلاین، ساعت حرکت و کلاس پرواز انتخابی شما در قیمت نهایی تاثیرگذار است. ولی به طور قطع مشخص کردن قیمت دقیق بلیط هواپیما به واسطه نوسانات بازار ممکن نیست. در سایت تریپ با تعیین تاریخ دقیق پرواز شانس پیدا کردن بلیط اهواز لحظه آخری و چارتری نیز خواهید داشت. بسیاری از مسافرین در تلاشند تا از واسطه ها این نوع بلیط را خریداری کنند. شما به سادگی و به سرعت می توانید ارزانترین بلیط هواپیما تریپ را بدون واسطه خرید کنید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما اهواز

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن پروازهای اهواز است. جستجوی بلیط هواپیما اهواز شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول اهواز یا Ahvaz را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط اهواز را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط اهواز

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی اهواز یا بلیط چارتر اهواز را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط اهواز

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط اهواز از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط اهواز ارزان، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما اهواز

اهواز فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی اهواز شناخته می شود. شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید:

✈ فرودگاه بین المللی اهواز

روش خرید بلیط ارزان اهواز

برای خرید بلیط ارزان اهواز، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر اهواز

وقتی شما بلیط اهواز را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما پرواز چارتر اهواز موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر اهواز دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر اهواز نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری اهواز

اگر دنبال بلیط اهواز مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری اهواز را پیدا کنید. این نتایج همزمان با دیگر پروازهای تهران اهواز ارایه می شود. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید با قیمت بلیط  سیستمی و چارتر اهواز مقایسه کنید. در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفربلیط اهواز نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما اهواز در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما اهواز

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط اهواز را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

 خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط هواپیما اهواز در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل اهواز

با خرید بلیط اهواز از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل اهواز را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی خرید بلیط هواپیما تریپ پروازهای موجود مسیر اهواز و قیمت بلیط هواپیما اهواز را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین بلیط هواپیما را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. شما با خرید بلیط اهواز رفت و برگشت از تخفیف بیشتری برخودار خواهید شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما اهواز وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات ضروری قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا اهواز چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از اهواز 547 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران اهواز چقدر است؟

طول پرواز تهران اهواز بیش از 1 ساعت است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما اهواز ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط اهواز عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما اهواز اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای اهواز از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما اهواز الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت اهواز را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر اهواز ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان اهواز پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری اهواز

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط اهواز وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما اهواز در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای اهواز از اواخر پاییز تا اوایل بهار انجام می شود، بلیط هواپیما اهواز در فصل بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه اهواز تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی اهواز تا مرکز شهر 20 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به اهواز 

اهواز به دو منطقه جلگه ای و کوهستانی دسته بندی می شود.  قسمت های جلگه ای شامل مناطق جنوبی این استان است و قسمت های کوهستانی شامل بخش های شمال و شرق است.

اطلاعات کاربردی سفر به اهواز

اهواز آب و هوای گرم و شرجی دارد. اگر قصد سفر به این شهر دارید از اواخر بهار تا اواسط پاییز پاییز را انتخاب نکنید.

آشنایی با سوغات اهواز

خرما
قلم زنی
عبا بافی
بوریا بافی
دشداشه؛ لباسی سنتی و عربی

آسانترین راه رزرو هتل های اهواز

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن،  هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های اهواز با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری اهواز

پل سفید
لشکرآباد
بازار کاوه
رود کارون
بنای معین‌التجار
بازار عبدالحمید
دانشگاه سه گوش
آرامگاه علی بن مهزیار
کلیسای سورت مسروپ

شماره های ضروری اهواز

پلیس : 110
آمبولانس : 115
آتش نشانی : 125

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط اهواز

مدت زمان پرواز هواپیما تهران اهواز چقدر طول می‌کشد؟

فاصله تهران اهواز 821 کیلومتر است و پرواز شما 01:10 طول خواهد کشید. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اهواز چه زمانی است؟

 بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اهواز اواخر زمستان و اوایل بهار است.

چگونه بلیط هواپیما اهواز ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران اهواز، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه اهواز چند است؟

 061-34434604

فاصله فرودگاه اهواز تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه اهواز تا مرکز شهر 25 دقیقه دقیقه است.

اطلاعات پرواز اهواز را به چه شکل میتوان دید؟

در وبسایت تریپ با مشخص کردن اهواز در بخش جستجوی پرواز ها می توانید قیمت هواپیما اهواز و لیست پروازها را مشاهده نمایید. 
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc