https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما بوشهر پرواز سیستمی و چارتری

پرواز بوشهر
بوشهر

مسیرهای پرطرفدار به بوشهر و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بوشهر

راهنمای سفر به بوشهر

شهر موسیقی سنج و دمام و نغمه‌های گرم، بندر ساحلی و نخلستانها، شهر شروه و معماری روبه دریا. بوشهر در اسناد تاریخی فراوان دیده می‌شود چرا که محل گذر کشتی‌های ممالک دیگر و جهانگردان و ملوانان بوده است. فرهنگی آمیخته با دریا و افسانه‌هایش. عمارتهای بزرگی را می‌توانید در بازدید از بوشهر ببینید همچون عمارت ملک و کازرونی. موزه دریانوردی، شما را با فرهنگ دریایی منطقه آشنا می‌کند. کلیسای قدیمی مسیح همنشینی ادیان را به شما نشان خواهد داد.
این شهر تاریخی از دلاوریها دارد که موزه رئیسعلی دلواری و مرقد شیخ حسن‌خان یادآور سلحشوری بوشهریها است. بازار و جنب و جوش آن در کنار خرید ماهی را هم در گردشتان اضافه کنید. در بافت قدیم شهر پرسه بزنید و معماری برونگرا و متفاوت با کوچه پس کوچه‌های باریکش را ببینید، اینجا سنگ مرجانی پایه ساخت بناها بوده است. به محله شنبدی بروید و در کافه ناجی از موسیقی بوشهری لذت ببرید. در مسیر رفتن از گنبد نمکی جاشک هم که از پدید‌های طبیعی نادر ایران است حتما دیدن کنید.

بلیط هواپیما بوشهر

بلیط هواپیما بوشهر ارزان و سریع

بوشهر یکی از زیباترین مناطق جنوبی ایران است. یکبار تجربه بوشهر کافیست تا شما را شیفته این منطقه و مردمان خونگرمش کند. هوای گرم و شرجی بوشهر مانع از آن است که همیشه بتوانید سفر تفریحی بروید. اما از اواخر پاییز و فصل زمستان، می توانید بهترین سفر ایرانگردی بروید. خرید بلیط ارزان کار سختی نیست فقط باید به موقع خرید کنید. برای این کار در سایت تریپ، بوشهر را جستجو کنید تا از آخرین پروازها و بلیط بوشهر باخبر شوید. اولین نتایج ارزانترین قیمت بلیط را دارند و به ترتیب گران می شود. تریپ دارای تنظیماتی آسان است که شما را به ارزانترین قیمت بلیط نزدیک می کند. در نوار کناری جستجو، گزینه بلیط چارتر .و سیستمی وجود دارد. با انتخاب بلیط چارتر شما به بلیط ارزان نزدیکتر می شوید. یکی از بهترین شانسهای شما خرید بلیط لحظه آخری است. اگر بلیط مطلوب خود را پیدا نکردید سعی کنید تاریخ سفر خود را تغییر دهید. اگر می خواهید سفری راحت در بوشهر داشته باشید از طریق تریپ به طور همزمان محل اقامت و هتل خود را هم مشخص کنید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بوشهر

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط هواپیما است. جستجوی بلیط شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  بوشهر یا Bushehr به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط  را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط بوشهر را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بوشهر

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط  چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

✔ نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

✔ همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بوشهر

شما می‌توانید به کمک فیلترهای سایت تریپ هنگام خرید بلیط بوشهر، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیط اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بوشهر

بوشهر فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی بوشهر شناخته می شود. شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید:

✈ فرودگاه بین المللی بوشهر

روش خرید بلیط ارزان بوشهر

برای خرید بلیط ارزان بوشهر، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بوشهر

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر بوشهر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط بوشهر ارزان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بوشهر

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط بوشهر لحظه آخری را پیدا کنید. این نتایج همزمان با دیگر پروازهای تهران بوشهر ارایه می شود. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط لحظه آخری بوشهر دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  بوشهر نیز در اختیار شما قرار می دهد.

با مزیتهای خرید بلیط هواپیما بوشهر در تریپ آشنا شوید

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بوشهر

خرید بلیط از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. در صفحه نتایج تریپ شما قیمت بلیط هواپیما بوشهر را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوشهر از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بوشهر

با خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بوشهر را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

سیستم اینترنتی تریپ به شما لیست کامل پرواز بوشهر را نشان خواهد داد. این لیست به شما فرصت مقایسه قیمت انواع بلیط هواپیما و خدمات ایرلاین را خواهد داد. شما امکان خرید بهترین بلیط هواپیما را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. شما با خرید بلیط بوشهر رفت و برگشت از تخفیف برخودار می شوید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا بوشهر چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از بوشهر ۷۴۷  كيلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بوشهر چقدر است؟

طول پرواز تهران بوشهر حدود 1 ساعت و نیم  است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بوشهر ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط بوشهرعرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، ایران ایرتور، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بوشهر اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای بوشهر از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بوشهر الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بوشهر را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بوشهر ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بوشهر پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بوشهر

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بوشهر وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما بوشهر در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

مسافرت به بوشهر در فصل تابستان  کمتر می شود. بهترین زمانی که امکان بلیط ارزانتر وجود دارد.

فاصله فرودگاه بوشهر تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بوشهر تا مرکز شهر 10 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به بوشهر

بهترین زمان از نظر آب و هوا برای سفر به بوشهر، زمستان تا اوایل بهار است. از لحاظ خرید بلیط ارزان، تابستان بهترین زمان سفر به بوشهر دانست.

قبل از سفر به بوشهر بیشتر بدانید

بوشهر یکی از مناطق کمتر شناخته شده ایران است. جغرافیای دریایی بوشهر با آثار پدیده های طبیعی مانند گنبد نمکی جاشک و آثار تاریخی بی نظیر مانند سیراف یک سفر پر و پیمان و متفاوت است. همچنین برخورد صیمیمانه مردم خونگرم بوشهر را باید در سفر تجربه کنید. بهتر است در بافت قدیم بوشهر پرسه بزنید تا در کافه های دلنشین موسیقی زنده بوشهر را از نزدیک ببینید.

آشنایی با سوغات بوشهر

ماهی و میگو

ترشی بوشهری

حاول پسکی

ارده بوشهر

خرما

آسانترین راه رزرو هتل های بوشهر

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن،  هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های بوشهربا توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری بوشهر

سواحل بوشهر

گنبد نمکی جاشک

عمارت ملک 

موزه رئیس علی دلواری

سیراف

عمارت کازرونی

بازار بوشهر

قلعه خورموج

شماره تلفنهای ضروری

کد بوشهر: 077

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط بوشهر

مدت زمان پرواز هواپیما تهران بوشهر چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هوایی تهران از بوشهر ۷۴۷  كيلومتر است و مدت زمان پرواز 1 ساعت و نیم است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بوشهر چه زمانی است؟

زمستان تا اوایل بهار

چگونه بلیط هواپیما بوشهر ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه بوشهر چند است؟

33333291 – 077

فاصله فرودگاه بوشهر تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

 فاصله فرودگاه بوشهر تا مرکز شهر10 دقیقه است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc