https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما آبادان پرواز سیستمی و چارتری

پرواز آبادان
آبادان

مسیرهای پرطرفدار به آبادان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

آبادان

راهنمای سفر به آبادان

آبادان مهمترین شهر نفتی ایران است. جزیره ای که در فاصله کمی از خرمشهر روزگاری آبادترین شهر جنوب بوده است. تاریخ این شهر طبق اسناد تاریخی به دوران ساسانیان می رسد که با نام بهمن شیر شناخته می شد. این شهر تاریخ پر فراز و فرودی از حضور بیگانگان همچون عثمانیها و انگلیسیها داشته است. ابن حوقل جغرافیدان بزرگ از آبادان تحت عنوان قلعه ای کوچک کنار دریا نام برده است. در دوران قدیم به آبادان جزیره الخضر هم می گفتند که بواسطه آرامگاه خضر نبی در این دیار بوده است. با شروع ساخت پالایشگاه در زمان پهلوی، آبادان تغییرات زیادی پیدا کرد و به شهری مدرن تبدیل شد. متاسفانه زمان جنگ به این شهر زیبا آسیبهای زیادی وارد شد. آبادان امروز جاذبه های مختلف تاریخی و طبیعی برای گردشگران دارد که در نوع خود بی نظیر هستند مانند معبد رنگونیها. آبادان آب و هوایی گرم دارد طوری که از گذشته آنجا را شهری بدون زمستان می دانستند. مردم این دیار بسیار خونگرم هستند و با گردشگران برخورد صمیمانه ای دارند. 

بلیط هواپیما آبادان

بلیط هواپیما آبادان به مقصد جزیره مینو

سفر به خوزستان ورود به دنیای گردشگری رنگارنگ است. اگر می خواهید به مناطق کمتر شناخته شده ایران سفری کنید، آبادان را انتخاب کنید. آبادان با آنکه نامی آشنا برای مردم ایران است ولی خیلی از گردشگران هنوز جاذبه های تاریخی و طبیعی این شهر را نمی شناسند. به خاطر صنعت نفت و پالایشگاه، پرواز آبادان همواره مسافران ثابت خود را دارد. شما می توانید از طریق سایت تریپ به سادگی و با بهترین قیمت، بلیط هواپیما خریداری کنید. جزیره مینو یکی از مناطق شگفت ایران است که شما پس از فرود در شهر آبادان خواهید دید. اگر تابحال فقط جزایر استان هرمزگان را دیده اید، بهتر است حزیار زیبای خوزشتان را هم در سفر ابادان ببینید. برای داشتن سفری اقتصادی زان سفر خود را پاییز و اوایل زمستان انتخاب کنید که هم هوای ابادان مناسب است هم مسافران کمترند. خرید از سایت تریپ به شما امکان دسترسی به بلیط لحظه آخری را نیز خواهد داد.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما آبادان

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط آبادان است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  آبادان یا Abadan را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط آبادان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط آبادان

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط آبادان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما آبادان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما آبادان

آبادان فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی آبادان یا فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی آبادان شناخته می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

✈ فرودگاه بین المللی آبادان (ABD)

روش خرید بلیط ارزان آبادان

برای خرید بلیط ارزان آبادان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر آبادان

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر آبادان دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری آبادان

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری آبادان را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط آبادان لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما آبادان

خرید بلیط آبادان از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط آبادان رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما آبادان در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل آبادان

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل آبادان را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر آبادان و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط آبادان ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا آبادان چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از آبادان 660 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران آبادان چقدر است؟

طول پرواز تهران  آبادان حدود 1 ساعت و 15 دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما آبادان ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط آبادان عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج... 

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما آبادان اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای آبادان از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما آبادان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت آبادان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر آبادان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان آبادان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری آبادان؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط آبادان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما آبادان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای گردشگری آبادان اوخر زمستان و اوایل بهار انجام می شود، بلیط هواپیما آبادان در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه آبادان تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی آبادان تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به آبادان

با توجه به گرمای شدید آبادان در بیشتر ایام سال به خصوص تابستان، بهترین زمان سفر به این منطقه اواخر زمستان و اوایل بهار است. 

پیش از سفر آبادان بیشتر بدانید.

مناطق جنوبی و از جمله آبادان دارای غذاهای تند و پر ادویه هستند. ممکن است سلیقه غذایی شما متفاوت باشد اما هنگام سفر به مناطق بومی ایران بهتر است غذاهای متنوع نواحی ایران را تجربه کنید. 

با سوغات آبادان آشنا شوید.

حصیر، کلاه آفتابی، سفره، بادبزن، سبد نان، انواع خرما و ماهی از سوغاتیهای معروف آبادان است. 

آسانترین راه رزرو هتل های آبادان

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های آبادان با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری آبادان

کلیسای گاراپت

موزه آبادان

جزیره مینو

بازار ماهی فروشان

معبد رنگونی ها

بازار ته لنجیها

شماره تلفن های ضروری

کد آبادان: 0631

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط آبادان

مدت زمان پرواز هواپیما تهران آبادان چقدر طول می‌کشد؟

مسافت پروازی تهران آبادان 661 کیلومتر است. مدت زمان پرواز یک ساعت و ربع است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما آبادان چه زمانی است؟

نیمه دوم سال تا اواسط بهار بهترین زمان خرید بلیط هواپیما آبادان است. 

چگونه بلیط هواپیما آبادان ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران آبادان، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه آبادان چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه آبادان 06153366494 است.

فاصله فرودگاه آبادان تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

مسافت فرودگاه آبادان تا مرکز شهر 15 دقیقه است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc