https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی زاگرس

Zagros

زاگرس
زاگرس

هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس از شرکت های هواپیمایی نوپا در ایران است. با وجود مدت زمان کم از تاسیس این شرکت، یکی از ایرلاین های فعال ایران است. نام تجاری شرکت هواپیمایی زاگرس Airlines Zagros است. ایرلاین دارای دو مرکز است: فرودگاه بین المللی مهرآباد و فرودگاه آبادان است. این شرکت با 3400 صندلی به بیشتر مسیرهای داخلی پرواز دارد. پروازهای هواپیمایی زاگرس شامل پروازهای داخلی به 30 مقصد و پروازهای خارجی به 18 مقصد است. پروازهای خارجی هواپیمایی زاگرس به نقاط مختلفی در خاورمیانه، اروپا و آسیا می رود. 

بلیط هواپیما هواپیمایی زاگرس

بلیط هواپیمایی زاگرس به دلیل ایمنی بالای پرواز مورد تایید مشتریان است. این هواپیمایی سوانح پرواز کمی داشته است. شما می‌توانید بلیط هواپیمایی زاگرس را از وب سایت تریپ رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیمایی زاگرس در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

شرکت هواپیمایی زاگرس چک این آنلاین برای مسافران ندارد و مسافران باید در فرودگاه پذیرش شوند. برای چک این در فرودگاه، هواپیمایی زاگرس توصیه می کند مسافران در پروازهای بین المللی سه ساعت قبل از حرکت و در پروازهای داخلی دو ساعت قبل از پرواز، وارد فرودگاه شوند. در پروازهاي داخلي 20 دقيقه و در پروازهاي خارجي 60 دقيقه قبل از زمان پرواز، باجه هاي پذيرش مسافر بسته مي شوند برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا هواپیمایی زاگرس مراجعه کنید. گیت خروج 15 دقیقه قبل از پرواز بسته خواهد شد.

گفتنی است که پرواز هواپیمایی زاگرس در فرودگاه مهرآباد از ترمینال شماره 1 انجام می شود.

برنامه پروازی هواپیمایی زاگرس

مقاصد پرواز داخلی هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس به شهرهای زیادی پرواز داخلی دارد. برنامه های پرواز داخلی هواپیمایی زاگرس را در زیر مشاهده می کنید:

تهران مشهد

تهران اهواز

تهران اصفهان

تهران بندرعباس

تهران ماهشهر

تهران چابهار

تهران بوشهر

تهران کیش

تهران آبادان

تهران کرمان

تهران دزفول

تهران عسلویه

تهران آبادان

تهران ارومیه

تهران زاهدان

تهران یزد

تهران چابهار

تهران شیراز

تهران سیرجان

مشهد تهران

مشهد تبریز

مشهد چابهار

مشهد آبادان

مشهد شهرکرد

مشهد کرمانشاه

مشهد اهواز

مشهد شیراز

مشهد اصفهان

مشهد قشم

مشهد کیش

مشهد بندرعباس

کیش اصفهان

کیش کرمان

کیش ارومیه

کیش اهواز

بندرعباس کیش

قشم تبریز

تبریز کیش

مقاصد پرواز خارجی هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس به کشورهای آسیایی و اروپایی مختلفی پرواز دارد. برای پاسخ به این سوال که هواپیمایی زاگرس به کدام کشورها پرواز دارد می توانید برنامه و مسیر پرواز های خارجی هواپیمایی زاگرس را مشاهده کنید:

تهران استانبول

تهران دمشق

تهران ازمیر

تهران اسپارتا ترکیه

تهران باکو

تهران نجف

تبریز نجف

تبریز بغداد

اصفهان نجف

مشهد نجف

مشهد کویت

شیراز بغداد

ارومیه بغداد

کرمان بغداد

کرمان نجف

بغداد مشهد

بغداد تهران

پرواز چارتری و سیستمی هواپیمایی زاگرس

پرواز چارتر هواپیمایی زاگرس به خصوص بلیط های لحظه آخری قیمت های کمتری دارند با وجود اینکه ممکن است تخفیف داشته باشند اما امکان استرداد آن در اکثر مواقع ممکن نیست. بلیط سیستمی امکان استرداد دارد و می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت عدم نیاز استرداد کنید.

بار مجاز هواپیمایی زاگرس

بار مجاز مسافرین در پروازهای داخلی هواپیمایی زاگرس  20 کیلوگرم است و مسافران می‌توانند 5 کیلوگرم بار دستی مجاز با خود به داخل کابین هواپیما ببرند.

مسافران پروازهای هواپیمایی زاگرس در پروازهای بین‌المللی مجاز هستند دو بار را تحویل دهند.

بار مجاز برای مسافران هواپیمایی زاگرس در کلاس اکونومی 20 کیلوگرم و در کلاس بیزینس 40 کیلوگرم است.

در صورتی که مقدار بار شما از حد مجاز بیشتر شود باید هزینه اضافه بار را بپردازید. همچنین شما می توانید برای حمل بار از خدمات فریت بار و کارگو هواپیمایی زاگرس استفاده کنید. برای پیگیری بار نیز می توانید به وب سایت خدمات بار مراجعه کنید.

در هواپیمایی زاگرس حمل حیوان ها به داخل کابین مجاز نیست و باید حیوان خانگی خود را در قفس به مسئولین خدمات بار تحویل دهید. همچنین باید به مقصد توجه داشته باشید زیرا بعضی کشورها حیوانات را فقط از طریق کارگو می پذیرند.

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس دو کلاس پروازی اکونومی ( اقتصادی) و کلاس (بیزینس) را ارائه می دهد.

کلاس اکونومی هواپیمایی زاگرس

کابین کلاس اکونومی خدمات خوبی ارائه می دهد. غذا و نوشیدنی رایگان سرو می شود اما بستگی به مسیر پرواز دارد.

کلاس بیزینس هواپیمایی زاگرس (کلاس)

کلاس بیزینس هواپیمایی زاگرس با خدمات اختصاصی همراه است. مسافران در تمام پروازهای کلاس با چند وعده غذا و نوشیدنی پذیرایی می شوند و صندلی ها نسبت به کلاس اکونومی فضای بیشتری دارند و راحتی بیشتری برای مسافر فراهم می کند. همچنین در این کلاس بار مجاز بیشتری (تا 40 کیلوگرم) می‌توان حمل کرد.

ناوگان پروازی هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی زاگرس با ناوگان مجهز به بسیاری از مقاصد داخلی و بین المللی پرواز مستقیم دارد. ناوگان فعلی هواپیمایی زاگرس شامل هواپیماهای AIRBUS 119، AIRBUS 320، AIRBUS 321 و BOING MD است.

غذای هواپیمایی هواپیمایی زاگرس

در تمام پروازهای بیش از یک ساعت، غذای گرم یا تنقلات و نوشیدنی ارائه می شود.

اطلاعات شرکت هواپیمایی هواپیمایی زاگرس

دفتر اصلی این هواپیمایی در آبادان است. دفتر فروش تهران این هواپیمایی نیز در جاده مخصوص کرج، ساختمان هواپیمایی زاگرس قرار دارد. دفتر ترافیک این شرکت در فرودگاه مهرآباد مستقر است. شرکت هواپیمایی زاگرس از سال 1384 در منطقه آزاد اروند آغاز به فعالیت کرد. در ابتدا با دو فروند هواپیمای استیجاری وارد ناوگان پروازی کشور شد. این شرکت هواپیمایی با افزودن دو فروند هواپیمای MD در سال 86 توانسته به 19 فروند هواپیما ناوگان خود را گسترش دهد. شرکت هواپیمایی زاگرس با جابجایی بیش از 4 میلیون مسافر از ایرلاین های موفق داخلی است. مالک این شرکت هواپیمایی شخص حقیقی است.

وب سایت رسمی هواپیمایی زاگرس: www.zagrosairlines.com

شماره تماس و تلفن هواپیمایی زاگرس: ۴۷۴۶

کد یاتا: ZV 


اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc