https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما ماهشهر پرواز سیستمی و چارتری

پرواز ماهشهر
ماهشهر

مسیرهای پرطرفدار به ماهشهر و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

ماهشهر

راهنمای سفر به ماهشهر

بندر ماهشهر از لحاظ جغرافیایی در جنوب استان خوزستان قرار دارد. این بندر قدیمی در کتابهای تاریخی به نام معشور یا ماکول ذکر شده است. ناصر خسرو در سفرنامه خود به به این بندر تاریخی اشاره می کند و از دیدار با یعقوب لیث صفاری نوشته است. از دوران صفوی جز در چند سفرنامه نامی دیگر از ماهشهر به میان نیامده است. احداث راه آهن در دوران پهلوی باعث رشد دوباره ماهشهر شد. این بندر به مرور به اسکله ای مهم برای صادرات نفت تبدیل شد. هنوز بندر ماهشهر یک اسکله مهم صادرات نفتی و فراورده های پتروشیمی جنوب به شمار می رود. مردم محلی به گویش ماهشهری حرف می زنند و چندین قومیت ایرانی در این بندر همزیستی می کنند. سواحل و جاذبه های طبیعی ماهشهر در نیمه دوم سال برای گردشگران دیدنی است.

بلیط هواپیما ماهشهر

بلیط هواپیما ماهشهر | ارزانترین قیمت بلیط چارتری ماهشهر

خرید بلیط هواپیما ماهشهر با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری ماهشهر را با تریپ تجربه کنید.

سفر به جنوب ایران با بلیط ماهشهر ارزان

بندر ماهشهر از بنادر صادرات نفتی ایران است. به همین واسطه پرواز هواپیما به این بندر همیشه برقرار است. در چند ساله اخیر سفر به مناطق جنوبی شدت یافته است که دلیل آن بکر بودن و ناشناخته ماندن جاذبه های این بخش از کشور است. اگر می خواهید سفری اقتصادی به این بندر و سواحل زیبای آن داشته باشید، بهتر است اواخر زمستان راهی شوید. دمای هوا و میزان رطوبت در بهترین حالت خود قرار دارد. به جای طی مسافت هزار کیلومتری با اتوبوس یا قطار، شما می توانید بلیط ارزان هواپیما تهیه کنید. سایت تریپ به راحتی  تمام ایرلاین ها و پروازهای ماهشهر را فقط با یک جستجوی ساده به همراه قیمت بلیط هواپیما تهران ماهشهر چارتری به شما نمایش می دهد. شما در این صفحه چند گزینه مانند بلیط چارتری و سیستمی و نوع ایرلاین، ساعت حرکت و تعداد توقف دارید که قابل تغییر است. با اعمال تغییرات شما خواهید توانست بلیط ارزان ماهشهر را پیدا کنید. فراموش نکنید خرید از سایت تریپ مزیت پرداخت با کارت شتاب و استرداد آنلاین را نسبت به دفتر فروش بلیط هواپیما ماهشهر دارد.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما ماهشهر

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط ماهشهر است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  ماهشهر یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  ماهشهر یا Mahshar را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پرواز ماهشهر و قیمت بلیط را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط ماهشهر

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط ماهشهر

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما ماهشهر از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما ماهشهر

ماهشهر فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بندر ماهشهر دارد. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

  فرودگاه بندر ماهشهر (MRX)

روش خرید بلیط ارزان ماهشهر

برای خرید بلیط ارزان، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر ماهشهر

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر ماهشهر دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری ماهشهر

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری ماهشهر را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط ماهشهر لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما ماهشهر

خرید بلیط ماهشهر از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما تهران ماهشهر

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط ماهشهر رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما ماهشهر در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل ماهشهر

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل ماهشهررا با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر ماهشهر و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط ماهشهر ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا ماهشهر چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از ماهشهر 604 کیلومتر  است.

مدت زمان پرواز تهران ماهشهر چقدر است؟

طول پرواز تهران  ماهشهر حدود 1 ساعت و 10دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما ماهشهر ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط ماهشهر عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج... 

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما ماهشهر اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای ماهشهر از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما ماهشهر الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت ماهشهر را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر ماهشهر ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان ماهشهر پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری ماهشهر؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط ماهشهر وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما ماهشهر در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای گردشگری ماهشهر اوایل بهار انجام می شود، بلیط هواپیما ماهشهر در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه ماهشهر تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی ماهشهر تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به ماهشهر

اواخر زمستان و اوایل بهار به دلیل هوای مطبوع، بهترین زمان سفربه ماهشهر است.

پیش از سفر ماهشهر بیشتر بدانید.

بندر ماهشهر هوایی مرطوب و شرجی دارید. برای سفر به این دیار حتما از لباسهایی نخی و سبک استفاده کنید.

با سوغات ماهشهر آشنا شوید.

حصیربافی، توربافی، سوزدن دوزی، معرق چوب، انواع ماهی و خرما از سوغاتهای معروف ماهشهر است.

آسانترین راه رزرو هتل های ماهشهر

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های ماهشهر با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری ماهشهر

خور موسی

شهر باستانی آسک

آرامگاه سید صالح

زیارتگاه شاهزاده حمزه

پارک ارم

پارک ساحلی

شماره تلفن های ضروری

کد ماهشهر: 0652

فرودگاه : 199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط ماهشهر

مدت زمان پرواز هواپیما تهران ماهشهر چقدر طول می‌کشد؟

مسافت پروازی تهران از ماهشهر 604 کیلومتر  است. مدت زمان  پرواز حدود 1 ساعت و 10دقیقه است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما ماهشهر چه زمانی است؟

به خاطر گرمای شدید و هوای شرجی در شش ماهه اول، فصل زمستان بهترین زمان خرید بلیط ماهشهراست. 

چگونه بلیط هواپیما ماهشهر ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران ماهشهر، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه ماهشهر چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه ماهشهر 52344000-061 است.

 

فاصله فرودگاه ماهشهر تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

مسافت فرودگاه ماهشهر تا مرکز شهر 15 دقیقه است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc