https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما رشت پرواز سیستمی و چارتری

پرواز رشت
رشت

مسیرهای پرطرفدار به رشت و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

رشت

راهنمای سفر به رشت

رشت شهر باران و طراوت، فرهنگ بارور، مزه و طعم، رنگهای زنده و تجسم یک شهر زیباست. رشت پرجمعیت‌‌ترین شهر شمال و سرزنده‌ترین شهر ایران است. اینجا پایتخت غذایی کشور است که در سازمان یونسکو به عنوان شهر خلاق ثبت شده است، پس تجربه غذاهای محلی را در اولویت قرار دهید. از میدان شهرداری آغاز کنید. ترکیب کاخ قدیمی (با الهام از معماری روس)، هتل پهلوی ایران و موزه پست، جلوه‌ای از یک میدان شهری چشم‌نواز است.

بازار رشت، بزرگ‌ترین بازار روباز ایران به حساب می‌آید، پس خوب بگردید و در بازار ماهی‌فروشان خرید کنید. در قدیمی‌ترین پارک شهر، باغ محتشم قدم بزنید و از عمارت کلاه فرنگی دیدن کنید. خانه میرزا کوچک‌خان، روح حماسی گیلان را در گردش خود فراموش نکنید. شهر آثار طبیعی خاصی دارد همچون تالاب عینک، آب شور لاکان. یکی از بهترین اکوموزه‌های ایران، موزه میراث روستایی گیلان است که شما معماری بومی را در ابعاد واقعی بازدید خواهید کرد و با سنت‌های فرهنگی این منطقه آشنا خواهید شد.

بلیط هواپیما رشت

بلیط هواپیما رشت | ارزانترین قیمت بلیط چارتری رشت

خرید بلیط هواپیما رشت با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری رشت را با تریپ تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما رشت و سفر هوایی به صرفه است؟

رشت یکی از زیباترین شهرهای گردشگری ایران است. بسیاری از گردشگران ایرانی در ایام تعطیل به خطه گیلان و شهر رشت سفر می کنند. پرواز رشت یکی از مسیرهای پرتردد شمال ایران است. شما هم بارها این مسیر را به صورت زمینی طی کرده اید ولی تجربه سفر هوایی به رشت لذت دیگری دارد. شاید عموم مسافران نگران هزینه بالای بلیط هواپیما هستند، در حالی که با روشهایی ساده می توان ارزانترین بلیط هوایی را تهیه کرد و سفری راحت را سپری کرد. اولین اقدام مشخص کردن تاریخ سفر در نیمه دوم سال به ویژه پاییز است که میزان سفر کاهش چشمگیری دارد. قیمت بلیط هواپیما تهران به رشت و قیمت بلیط هواپیما اصفهان به رشت در این مواقع پایینتر عرضه می شود. سایت تریپ لیست تمام ایرلاین ها و قیمت روز بلیط هواپیما و مخصوصا قیمت بلیط هواپیما مشهد به رشت را در اختیار شما می گذارد. شما می توانید با بررسی قیمتها، ارزانترین بلیط را انتخاب کنید. شانس بلیط لحظه آخری هم از میزان هزینه شما خواهد کاست. شک نکنید در چنین شرایطی سفر هوایی مقرون به صرفه است. برای اینکه سفری مطمئن داشته باشید، رزرو هتل رشت را نیز در تریپ می توانید انجام دهید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما رشت

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط رشت است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  رشت یا Rasht را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط رشت را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط رشت

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط رشت

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما رشت از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما رشت

رشت فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شناخته می شود. این فرودگاه از فرودگاههای قدیمی ایران محسوب می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

 فرودگاه بین المللی رشت (RAS)

روش خرید بلیط ارزان رشت

برای خرید بلیط ارزان رشت، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر رشت

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط هواپیما تهران به رشت چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر رشت دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری رشت

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری رشت را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط رشت لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما رشت

خرید بلیط رشت از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط رشت رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما رشت در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل رشت

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل رشت را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر رشت و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط رشت ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا رشت چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از رشت 240 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران رشت چقدر است؟

طول پرواز تهران رشت حدود 50 دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما رشت ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط رشت عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان ، تابان، ایران ایر، ایران ایرتور، آسمان و زاگرس.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما رشت اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای رشت از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما رشت الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت رشت را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر رشت ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان رشت پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری رشت؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط رشت وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما رشت در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

عموم سفرهای گردشگری رشت در فصل بهار و تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما رشت در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه رشت تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی رشت تا مرکز شهر 25 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به رشت

رشت دارای آب و هوای بسیار معتدل و مرطوبی میباشد. بیشتر دلیل شهرت و محبوبیتش نیز همین آب و هوای بی نظیرش است. فصل بهار و اوایل پاییز بهترین زمان سفر به رشت است.

قبل از سفر به رشت بدانید.

یکی از جاذبه های خاص نزدیک به رشت، موزه میراث گیلان است. شما در این اکو موزه با فرهنگ و زندگی مردم گیلان آشنا خواهید شد. 

با سوغات رشت آشنا شوید.

رشته‌خشکار , انواع و اقسام ترشی ها , ماهی شور , زیتون , ماهی سفید , کلوچه فومن , پنیر سیاهمزگی , رب انار , مروار بافی , چموش دوزی , رشتی دوزی , چادرشب بافی 

آسانترین راه رزرو هتل های رشت

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های رشت با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری رشت

مجموعه میدان شهرداری
برج ساعت
بازار بزرگ رشت (پیله‌ میدان)
سبزه میدان
آرامگاه استاد پورداوود
خانه و موزه سردار جنگل
دریاچه سقالکسار
پارک جنگلی سراوان
تالاب عینک
کلیسای مسروپ مقدس
باغ محتشم (پارک شهر)

شماره تلفن های ضروری

کد رشت: 013

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط رشت

مدت زمان پرواز هواپیما تهران رشت چقدر طول می‌کشد؟

مسافت هوایی تهران به رشت 240 کیلومتر و مدت زمان پرواز تهران به رشت 50 دقیقه است

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رشت چه زمانی است؟

از لحاظ آب و هوایی بهار و اوایل پاییز بهترین زمان برای خرید قیمت بلیط هواپیما از تهران به رشت است.

چگونه بلیط هواپیما رشت ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران رشت ، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه رشت چند است؟

013-33727001

فاصله فرودگاه رشت تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه رشت تا مرکز شهر 25 دقیقه است. 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc