https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه پرواز سیستمی و چارتری

پرواز کرمانشاه
کرمانشاه

مسیرهای پرطرفدار به کرمانشاه و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

کرمانشاه

راهنمای سفر به کرمانشاه

به شهر یادگاران ایران باستان، باختر جاده ابریشم ایران، سرچشمه فرهنگ اصیل موسیقی کرمانشاه سفر کنید. بیستون ابتدای این سفر باید باشد تا کهن‌ترین کتیبه‌های تاریخی هخامنشی را ببینید. اینجا محوطه‌ی جهانی  ثبت یونسکو است. در همان نزدیکی کاروانسرای شاه عباسی به جا مانده از راه ابریشم است. طاق بستان دیگر اثر جاودانه سنگی شهر، آفریده ساسانیان، نشان از تفرجگاه شاهان ایرانی دارد.
بازار، روح زندگی شهرهاست، در بازار بزرگ و رنگارنگ شهر قدم بزنید و در کنار دیدن آن، حمام شهبازخان را هم ببینید. تکیه معاون‌الملک از بناهای قاجاری و تاریخ مصور ایران به روایت کاشی‌هاست. شهر چند موزه معروف دارد همچون بیگلر بیگی، موزه پارینه سنگی. یادتان باشد کرمانشاه دو غار بزرگ دارد: قوری قلعه و پراو که دیدن اولی برای شما به راحتی مقدور است اما دومی فقط مختص کوهنوردان حرفه‌ ای است. 
از خورشت خلال و دنده کباب مخصوص کرمانشاه غافل نشوید. سوغات شما هم نان برنجی منحصربفرد خواهد بود.

بلیط هواپیما کرمانشاه

مزیت بلیط هواپیما کرمانشاه در سفر گردشگری

کرمانشاه مهمترین شهر غرب ایران است. به واسطه جمعیت، میزان گردشگران و زایران همواره پرواز کرمانشاه مسافران دایمی دارد. مزیت سفر هوایی به کرمانشاه علاوه بر کاهش زمان جاده ای و خستگی راه، امکان بهره مندی از ارزانترین پروازها را فراهم می آورد. اگر بلیط رفت و برگشت همزمان نیز تهیه کنید از تخفیف برخودار می شوید و از هزینه سفر کم می شود. برای دسترسی به پایین ترین قیمت بلیط هواپیما به سایت تریپ مراجعه کنید. با جستجوی کرمانشاه، تریپ تمامی ایرلاین ها و قیمت روز بلیط را به شما نشان خواهد داد. شما بر اساس بودجه خود می توانید بهترین بلیط هواپیما را خریداری کنید. خرید از تریپ همچنین شما را مشمول تخفیف هتل و تور کرمانشاه را نیز می کند. در ضمن امکان لغو و استرداد آنلاین به راحتی در تریپ انجام می گیرد.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما کرمانشاه

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط کرمانشاه است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید. 

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید. 

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  کرمانشاه یا Kermanshah را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید. 

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط کرمانشاه را در تاریخ مورد نظر خواهید دید. 

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط کرمانشاه

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید. 

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط کرمانشاه

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما کرمانشاه از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید. 

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما کرمانشاه

کرمانشاه فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی کرمانشاه شناخته می شود. این فرودگاه از بزرگترین فرودگاههای غرب ایران محسوب می شود. توجه کنید شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید: 

✈ فرودگاه بین المللی کرمانشاه (KSH)

روش خرید بلیط ارزان کرمانشاه

برای خرید بلیط ارزان کرمانشاه، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر کرمانشاه

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر کرمانشاه دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری کرمانشاه

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط لحظه آخری کرمانشاه را پیدا کنید. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. 

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به بلیط کرمانشاه لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط را به صورت آفربلیط نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مزیتهای خرید بلیط هواپیما در تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه

خرید بلیط کرمانشاه از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط رفت یا بلیط کرمانشاه رفت و برگشت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل کرمانشاه

با خرید بلیط هواپیما از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل کرمانشاه را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم اینترنتی تریپ پروازهای موجود مسیر کرمانشاه و انواع مختلف قیمت بلیط را خواهید دید. شما امکان خرید بلیط کرمانشاه ارزان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات  کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا کرمانشاه چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از کرمانشاه 423 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران کرمانشاه چقدر است؟

طول پرواز تهران  کرمانشاه حدود 45 دقیقه است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود. 

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما کرمانشاه ارائه می کنند؟

برخی ایرلاین های ایرانی بلیط کرمانشاه عرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، قشم ایر، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج... 

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای کرمانشاه از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما کرمانشاه الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت کرمانشاه را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر کرمانشاه ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان کرمانشاه پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری کرمانشاه؟

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط کرمانشاه وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد. 

بلیط هواپیما کرمانشاه در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

عموم سفرهای گردشگری کرمانشاه در بهار و تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما کرمانشاه در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه کرمانشاه تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی کرمانشاه تا مرکز شهر 15 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به کرمانشاه

شهر کرمانشاه دارای اقلیم معتدل کوهستانی است. به همین دلیل فصل بهار و تابستان بهترین زمان سفر به کرمانشاه است. 

پیش از سفر به کرمانشاه بدانید.

کرمانشاه آثار تاریخی و طبیعی فراوانی دارد. یکی از بهترین آثار تاریخی این شهر، کتیبه بیستون است. شما می توانید از کاروانسرای شاه عباس نیز که فاصله کمی با بیستون دارد بازدید کنید.

با سوغات کرمانشاه آشنا شوید.

گیوه
گلیم , جاجیم
روغن حیوانی , روغن کرمانشاهی
آلات مختلف موسیقی (دف، تنبور، تار، دیوان و سه تار)

آسانترین راه رزرو هتل های کرمانشاه

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن، هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های کرمانشاه با توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری کرمانشاه

کتیبه بیستون
طاق بستان
تکیه بیگلربیگی
تکیه معاون الملک
مسجد جامع شافعی
سراب نیلوفر
غار پرآو
غار قوری قلعه
معبد آناهیتا 

شماره تلفن های ضروری

کد کرمانشاه: 083

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط کرمانشاه

مدت زمان پرواز هواپیما تهران کرمانشاه چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هوایی تهران کرمانشاه 423 کیلومتر است و مدت زمان پرواز حدود 45 دقیقه است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه چه زمانی است؟

فصل بهار و تابستان بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کرمانشاه است.

چگونه بلیط هواپیما کرمانشاه ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران کرمانشاه، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه کرمانشاه چند است؟

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه کرمانشاه34326611- 083 است. 

فاصله فرودگاه کرمانشاه تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه کرمانشاه تا مرکز شهر، 15 دقیقه است.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc