https://gateway.trip.ir/api/

خرید بلیط هواپیما یزد پرواز سیستمی و چارتری

پرواز یزد
یزد

مسیرهای پرطرفدار به یزد و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

یزد

راهنمای سفر به یزد

یزد، شهر بادگیرهای فلات مرکزی ایران، بزرگترین مجموعه خشتی جهان،  شما را به اعماق تاریخ می‌برد. در این شهر ثبت یونسکو، می‌توانید ساعتها در بافت کهنش راه بروید و جاودانه‌های معماری ببینید و مردمانی سختکوش. از میدان امیر چخماق آغاز کنید، ترکیبی از تکیه و آب انبار و بازار. مسجد جامع شهر شما را مجذوب خود می‌کند با مناره‌های و گنبد لاجوردی وسط دریایی از خانه‌های خشتی. آب انبارهای چندبادگیره را فقط اینجا خواهید دید. در کوچه‌ها، ساباط زیاد دیده می‌شود، همان طاق‌نماهای میان گذر. مدرسه‌ ضیائیه یا زندان اسکندر نیز از بناهای معروف شهر است، سری بزنید.

باغ دولت آباد، اهمیت قنات و درایت مردم یزد را به شما نشان خواهد داد. زرتشتیان فرهنگ دیرپایی در یزد دارند، آتشکده و برج خاموشان هم از نمادهای تاریخی شهر است. شیرینی‌های متنوع یزد در سراسر ایران زبانزد است ازقطاب، پشمک و باقلوا تا کیک یزدی، لوز، حاجی بادام. برای خرید سوغات یزدی هم گزینه‌های خوبی از هنر پارچه دارید: شعربافی، دارایی‌بافی، شمد، دستمال یزدی.

بلیط هواپیما یزد

بلیط هواپیما یزد| ارزانترین قیمت بلیط چارتری یزد

خرید بلیط هواپیما یزد با ارزانترین قیمت +بهترین قیمت پروازهای سیستمی و چارتری یزد را با تریپ تجربه کنید.

بلیط هواپیما لحظه آخری یزد و سفر کم هزینه

یزد بزرگترین شهر خشتی جهان است. میلیونها گردشگر ایرانی و خارجی  به دیدن این شهر تاریخی می آیند. از طرف دیگر چهارمین شهر پر جمعیت کشور است و از لحاظ صنعتی رو به رشد است. به دلیل تعدد مسافرت ها، پرواز یزد همیشه برقرار است. گرمای کویری این شهر از حجم مسافران در تابستان کم می کند. اگر دنبال بلیط هواپیما قیمت مناسب هستید، بهترین زمان است. اما بیشتر گردشگران ترجیح می دهند در ماههایی که هواخنک است به یزد سفر کنند. برای همین در بهار بلیط هواپیما یزد طرفدار زیاد دارد. اگر می خواهید سفری خانوادگی و برنامه ریزی شده به یزد داشته باشید، اول به خرید بلیط سیستمی فکر کنید. با اینکه قیمت بلیط هواپیما مرتب تغییر می کند  بلیط سیستمی قیمت مشخصی دارد. بسیاری از مسافران دوست دارند سفری اقتصادی داشته باشند، شما هم می توانید به سایت تریپ مراجعه کنید تا در زمان کوتاهی ارزانترین بلیط هواپیما را مشاهده کنید. جستجوی بلیط در تریپ آسان است. تاریخ سفر و تعداد مسافران را مشخص کنید تا همه پروازها به یزد از ارزان به گران را ببینید. حالا با تنظیماتی ساده می توانید به جای بلیط سیستمی، بلیط چارتر را تعیین کنید. نوع ایرلاین خود را هم تغییر بدهید، نتایج متفاوت و قیمتهای مناسبتری مقابل شماست. بهترین نکته در ایت جستجو امکان مشاهده بلیط لحظه آخری است که هزینه سفر شما را پایین می آورد.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما یزد

تریپ آسانترین راه برای پیدا کردن بلیط یزد است. جستجوی بلیط هواپیما شامل چهار گزینه اصلی است که دریک نوار بالای صفحه قرار دارند:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  یزد یا   Yazdبه عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار که راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط یزد را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط یزد

در سمت راست این صفحه لیست فیلترها قرار گرفته تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط هواپیما ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط یزد

شما می‌توانید به کمک فیلترهای سایت تریپ هنگام خرید بلیط یزد ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیط اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب در خرید بلیط هواپیما، فیلترها را تغییر دهید.

اگر بلیط مورد نظر خود را پیدا کرده اید، دکمه خرید را بزنید. حالا وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی خود را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما یزد

یزد فقط یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی یزد شناخته می شود. فرودگاه یزد یکی از فرودگاههای پرتردد کشور است. شما هنگام خرید بلیط، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید:

✈ فرودگاه بین المللی یزد

روش خرید بلیط ارزان یزد

برای خرید بلیط ارزان یزد، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید پایین ترین قیمت بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر یزد

وقتی شما بلیط هواپیما را در صفحه نتایج جستجو می کنید، امکان پیدا کردن بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین در این بخش با اعمال فیلترینگ مناسب می‌توانید به پروازهای چارتر یزد دسترسی پیدا کنید و با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید بلیط یزد ارزان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری یزد

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، در صفحه نتایج جستجو تریپ بلیط یزد لحظه آخری را پیدا کنید. این نتایج همزمان با دیگر پروازهای تهران یزد ارایه می شود. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط  سیستمی و چارتر را مقایسه کنید. در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری یزد از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری  دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. تریپ خرید ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفربلیط یزدنیز در اختیار شما قرار می دهد.

با مزیتهای خرید بلیط هواپیما یزد در تریپ آشنا شوید

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما یزد

خرید بلیط از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت بلیط را می دهد. فراموش نکنید قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه‌ای تغییر می‌کند. شما قیمت ها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

 شما هنگام خرید بلیط هواپیما از تریپ ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های داخلی را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای مقایسه قیمت بلیط هواپیما در نظر دارید از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل یزد

با خرید بلیط هواپیما تهران یزد از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل یزد را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

سیستم اینترنتی تریپ لیست کامل پروازهای موجود مسیر یزد را نشان خواهد داد. این لیست به شما فرصت مقایسه قیمت بلیط هواپیما یزد و خدمات ایرلاین ا را خواهد داد. شما امکان خرید بهترین بلیط هواپیما را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. شما با خرید بلیط یزد رفت و برگشت از تخفیف برخودار می شوید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید تریپ، امکان استرداد آنلاین بلیط وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط در تریپ، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

 

اطلاعات کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما 

فاصله هوایی تهران تا یزد چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از یزد 500 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران یزد چقدر است؟

طول پرواز تهران یزد حدود 1 ساعت است. البته این مدت با توجه به شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما یزد ارائه می کنند؟

تمامی ایرلاین های ایرانی بلیط یزدعرضه می کنند مانند هواپیمایی ماهان، ایران ایرتور، تابان، ایران ایر، آسمان، معراج...

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما یزد اقدام کنیم؟

بلیط رفت و برگشت هواپیمای یزد از 6 ماه قبل سفر در دسترس شماست. فراموش نکنید هر چه به زمان سفر نزدیک شوید، احتمال بالا رفتن بلیط هست. بهتر است از چند ماه قبل از سفر، بلیط خود را خریداری کنید.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما یزد الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت یزد را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر یزد ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان یزد پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری یزد

برای خرید بهترین بلیط لحظه آخری به سایت تریپ مراجعه کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط یزد وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما یزد در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به هوای گرم و کویری یزد، تابستان دمای هوای بالاست و سفرهای گردشگری کمتر است. در این فصل بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه یزد تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی یزد تا مرکز شهر 20 دقیقه فاصله است.

بهترین زمان سفر به یزد

یزد، دارای آب و هوای گرم و خشک و بیابانی است و تغییر دما در تابستان و زمستان , شب و روز بسیار بالاست. یزد دارای دو فصل است فصل بلند گرما (از اسفند تا مهر) و فصل کوتاه سرما (از آبان تا اواخر بهمن).

قبل از سفر به یزد بیشتر بدانید

یزد بزرگترین شهر خشتی جهان است که در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. یکی از بهترین کارهای در سفر به یزد قدم زدن در محلات و کوچه های قدیمی است که تجربه زندگی در شهر خشتی را به شما نشان می دهد. یزد علاوه بر آثار تاریخی منحصربفرد، طبیعت زیبایی نیز دارد. کافیست به سمت شیرکوه بروید تا از آبو هوای کویری به هوای مطبوع کوهستانی برسید.

با سوغات یزد آشنا شوید

قطاب
زیلو بافی
حاجی بادام
مخمل بافی
ترمه دوزی
شیرینی یزدی لوز
سفال و سرامیک میبد

آسانترین راه رزرو هتل های یزد

با توجه به میزان بودجه خود شما می توانید هتل مورد نظر خود را در صفحه هتل های تریپ جستجو کنید. حال در  کمترین زمان ممکن،  هتل مورد نظر را رزرو کنید. وب سایت تریپ توانسته است رزرو تمامی هتل ها درهمه شهرهای ایران را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. رزرو هتل های یزدبا توجه به تاریخ و زمان مرتب در حال تغییر است که شما میتوانید به صورت لحظه ای قیمت این هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به میزان رتبه ای که کاربران تریپ به آن هتل داده اند و یا نظرات ثبت شده از طریق کاربران، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جادبه های گردشگری یزد

آتشکده بهرام، باغ دولت‌آباد، خانه رسولیان، خانه عرب‌ها، خانه لاری‌ها، خانه ملک‌التجار، مدرسه خان و مدرسه شهاب‌الدین، بقعه سیدخلیل، بقعه دوازده‌امام، بقعه سیدرضا، بقعه فهادان، بقعه شیخ‌داد، مقبره علی‌خاموش، بقعه سیدپنهون، بقعه سید رکن‌الدین، آب‌انبار شش‌بادگیری، امامزاده زید، امامزاده میرحسن، بقعه زرندیان و بقعه سادات

شماره تلفنهای ضروری

کد یزد: 035

فرودگاه  199

فوریتهای پلیسی 110

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای داخلی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط یزد

مدت زمان پرواز هواپیما تهران یزد چقدر طول می‌کشد؟

فاصله هوایی تهران از یزد 500 کیلومتر است و مدت زمان پرواز یک ساعت است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما یزد چه زمانی است؟

اواخر زمستان و اوایل بهار

چگونه بلیط هواپیما یزد ارزان قیمت بخریم؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط و چارترها مطلع شوید.

بعد از خرید بلیط هواپیما تهران یزد، چه هتلی رزرو کنیم؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

شماره تلفن اطلاعات پرواز فرودگاه یزد چند است؟

4444-3721-035 

فاصله فرودگاه یزد تا مرکز شهر چند دقیقه است؟

فاصله فرودگاه یزد تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc