https://gateway.trip.ir/api/

تور اسپانیا

تورها

تور اسپانیا

(3 تور)
مرتب سازی بر اساس

تور اسپانیا

تور اسپانیا【لیست قیمت تور اسپانیا لحظه آخری و ارزان】

تور اسپانیا | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور اسپانیا لحظه آخری 1403 و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازاسپانیا مختلف کلیک کنید.

 پکیج تور اسپانیا تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور اسپانیا به شرح زیر میباشد:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
  • رزرو هتل اسپانیا
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

انواع آفر تور اسپانیا تریپ

  • تور اسپانیا لحظه آخری
  • تور اسپانیا تابستان
  • تور اسپانیا نوروز

قیمت تور اسپانیا چقدر می باشد؟

مواردی که برای پکیج تور اسپانیا نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور اسپانیا دارند. ولی باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید و سفرتان را برنامه ریزی کنید. پس تا مقصد خود را مشخص نکنید نمی توان قیمت دقیق تور اسپانیا را محاسبه کرد. مثلا قیمت تور اسپانیا با قیمت تور اسپانیا بسیار متفاوت است. چرا که شما در اسپانیا باید 6 شب اقامت داشته باشید ولی در اسپانیا می توانید به تعداد روزاسپانیا دلخواه بمانید. البته در نظر داشته باشید، دلایل بسیاری در تعیین قیمت تور اسپانیا موثر است که این دلیل یکی از آن هاست.

تور لحظه آخری اسپانیا

در برخی ماه اسپانیا سال مثل فصل پاییز و زمستان (بجز زمان سال نو میلادی) سفر به اسپانیا توسط گردشگران ایرانی و خارجی کم می شود و آژانس اسپانیا مسافرتی اقدام به ارائه تور اسپانیا لحظه آخری یا تور دقیقه نودی اسپانیا با قیمت پایینتر که در بعضی مواقع تا 50 درصد کمتر، می کنند. البته در نظر داشته باشید، ارزانتر شدن تور لحظه آخری تاثیری بر کیفیت تور نخواهد داشت.

تور لحظه آخری اسپانیا را چه زمانی می توانیم رزرو کنیم؟

تور اسپانیا دقیقه 90 یا تور لحظه آخری اسپانیا، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی خرید تور اسپانیا در طول سال نسبت به سایر شهرها پر طرفدار تر است. مثلا در زمستان تور اسپانیا اسپانیا به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف اسپانیا زیادی عرضه می شوند. البته بعضی از هتل اسپانیا لوکس اسپانیا در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدماتی ارائه نمی دهند. پس بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به اسپانیا برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

تور لحظه آخری اسپانیا از نظر امکانات با تور اسپانیا معمولی چه تفاوتی دارد؟

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. پس تور اسپانیا ای که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشت، با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تر ارائه خواهد شد.

تور لحظه آخری اسپانیا را به عنوان ارزانترین تور اسپانیا می توان خرید؟

همیشه نمی توان تور اسپانیا لحظه آخری را با چشم ارزان ترین تور اسپانیا دید. زیرا ممکن است در فصل تابستان تور لحظه آخری اسپانیا ای را خرید کنید که تخفیف کمی داشته است. پس نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور اسپانیا از آن یاد  کرد.

تور ارزان اسپانیا ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور اسپانیا ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی اسپانیا و تور لحظه آخری اسپانیا برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور اسپانیا از تمام نقاط ایران

تور اسپانیا از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان اسپانیا ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور اسپانیا به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور اسپانیا تریپ که مجری مستقیم تور اسپانیا است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اخبار تور اسپانیا

برای آگاهی از خبراسپانیا تور اسپانیا می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور اسپانیا دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور اسپانیا همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc