https://gateway.trip.ir/api/

تور چین

تورها

تور چین

تور چین؛ سفر به زیبایی های پکن!

اغلب اوقات نام کشور چین را که می‌شنویم، تصویر یک شهر صنعتی پرجمعیت با کارخانه‌های فراوان و یک دیوار بلند در ذهن‌مان شکل می‌گیرد که مردمش همیشه مشغول کارند. چنین تصوری از بزرگترین کشور آسیای شرقی و ابرقدرت‌ صنعت و اقتصاد به شدت کم‌لطفی است. کشور چین با مساحتی بالغ بر 9.6 میلیون کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر 1.4 میلیارد نفر از جذاب‌ترین و بزرگترین مناطق گردشگری است. به همین دلیل آژانس مسافرتی تریپ قصد دارد با برگزاری تور چین 1403 این تصویر را تغییر دهد و شما را با ابعاد جدیدی از کشور چین آشنا کند.

پکیج تور چین شامل چه خدماتی است؟

از آنجا که چین یکی از پرجمعیت‌ترین کشورهای دنیاست، شاید فقیر یا جامانده از مدرنیته به نظر برسد؛ اما به هیچ وجه اینطور نیست. واقعیت این است که کشور چین طی سال‌ها از لحاظ اقتصادی و صنعتی پیشرفت کلانی داشته است. حیف است فرصت مشاهده و کشف این پیشرفت‌ها را در کنار طبیعت و تاریخ زیبای چین، از دست بدهیم. برای همین می‌گوییم تور چین آژانس تریپ را دریابید و این شانس را به خودتان بدهید. خدمات تور چین در آژانس تریپ عبارتند از:

 • پرواز امارات
 • ویزای گروهی توریستی چین (حداقل 5 نفر)
 • 4 شب پکن + 2 شب هانگزو + 4 شب شانگهای با صبحانه
 • 2 برنامه گشت پکن
 •  2 برنامه گشت هانگزو
 • 2 برنامه گشت شانگهای
 • 4 وعده ناهار رایگان
 • ترانسفر فرودگاهی
 • ترانسفر از پکن به هانگزو (قطار سریع‌السیر)
 • ترانسفر هانگزو به شانگهای (اتوبوس)
 • تورلیدرفارسی زبان
 • بیمه مسافرتی

اگر قصد دارید برای اولین بار به چین سفر کنید، پیشنهاد ما تور چین است، چراکه به کمک تورلیدر و گشت‌های شهری با محیط چین آشناتر می‌شوید و برای دفعات بعد، اشراف بیشتری برای تنها سفر کردن خواهید داشت.

قیمت تور چین به صورت کلی چقدر است؟

به طور کلی، نمی‌توان قیمت مقطوعی را برای تورهای خارجی نظیر چین در نظر گرفت. چراکه نوسانات قیمت ارز، مدت تور، هتل انتخابی و پروازی که برای سفر در نظر گرفته شده است، قیمت تمام‌شده تور را برای هر فرد متفاوت خواهد کرد. برای اطلاع از هزینه تور چین می‌توانید از همین صفحه قیمت تمام پکیج‌های تور چین را مشاهده کنید. این نکته گفتنی است که با انتخاب هتل‌هایی که از مرکز شهر دورترند، قیمت نهایی تور کاهش بخصوصی خواهد داشت.

برنامه تور چین در آژانس مسافرتی تریپ

در اینکه جاهای دیدنی بسیار زیادی در چین وجود دارد شکی نیست، اما آیا می‌توان تمام این جاذبه‌ها را در 10 روز دید؟ مسلما خیر، اما آژانس تریپ برنامه تور چین را به گونه‌ای ترتیب داده است که بتوانید از اکثر جاذبه‌های دیدنی چین بازدید کنید. بنرامه سفر چین در آژانس تریپ در این جدول ارائه شده است.

روز برنامه
روز دوم صرف صبحانه + بازدید میدان تیان آن من + شهر ممنوعه + کارخانه مروارید + کاخ تابستانی (بدون قایق) + فروشگاه جاده ابریشم + ناهار رستوران ترکی 
روز سوم صرف صبحانه + نمای بیرونی استادیوم المپیک + کارخانه یشم + باغ پرندگان + خیابان وان فوجینگ + ناهار رستوران KFC
روز چهارم صرف صبحانه + روز آزاد در اختیار مسافر جهت تورهای اختیاری و خرید 
روز پنجم صرف صبحانه + رفتن به هانگژو با قطار سریع السیر 14:26-9:56 + خیابان هفانگ + معبد چنگ‌هوانگ + انتقال به هتل
روز ششم صرف صبحانه + بازدید از دریاچه غربی با قایق + باغ گل + مزرعه چای + جاده یان آن برای خرید+ ناهار بوفه هتل
روز هفتم صرف صبحانه و خروج از هتل + رفتن به شانگهای با اتوبوس (حدود 3 ساعت) + جاده نانجینگ + انتقال به هتل
روز هشتم صرف صبحانه +روز آزاد در اختیار مسافر جهت تورهای اختیاری و خرید 
روز نهم صرف صبحانه + بازدید از کارخانه ابریشم + باغ یو + بازار یو + برج تلویزیون + موزه تاریخ + ناهار بوفه هتل

روز دهم  صرف صبحانه + روز آزاد در اختیار مسافر جهت تورهای اختیاری و خرید 
روز یازدهم خروج صبح زود + انتقال به فرودگاه شانگهای پرواز 305 امارات

جدول برنامه تور چین

با توجه به جدول مقابل می‌توانید تصویر مشخصی از سفرتان به چین داشته باشید و برای روزهای آزادتان برنامه‌ریزی کنید.

مدارک لازم برای خرید تور چین چیست؟

مدرک اصلی برای خروج از ایران و سفر با تور چین ویزا است. اخذ ویزای چین برای ایرانیان کار سختی نیست و حداقل 7 روز طول می‌کشد و به طور کلی، یکی از مزیت‌های تور چین این است که مسئولیت اخذ ویزا تمام و کمال به عهده آژانس است. به جز پر کردن فرم درخواست ویزای چین هنگام خرید تور در آژانس، سایر شرایط ویزای چین عبارت است از:

 • پاسپورت ﺑﺎ ﺑﯿﺶ از 7 ﻣﺎه اﻋﺘﺒﺎر از زﻣﺎن ﺳﻔﺮ
 • 2 ﻗﻄﻌﻪ عکس زﻣﯿﻨﻪ ﺳﻔﯿﺪ و ﺟﺪﯾﺪ (80 درﺻﺪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺻﻮرت ﻓﺮد باشد)
 • پرکردن ﻓﺮم اﻃﻼﻋﺎت شخصی
 • ﻧﺎﻣﻪ تمکن مالی ﺑﺎنک ﺑﺎﺑﺖ وﯾﺰای توریستی (به ازای ﻫﺮﻧﻔﺮ 85 میلیون تومان)

برای خرید تور چین ارزان کافی است به آژانس مسافرتی تریپ بروید و این مدارک را ارائه کنید. از آنجا به بعد را می‌توانید به آژانس بسپارید و منتظر تاریخ پرواز باشید. گاهی اوقات برخی آژانس‌ها به علت بالا بودن هزینه، تور چین اقساطی ارائه می‌دهند. این اتفاق در تریپ نمی‌افتد، زیرا ارزانترین تور چین را ارائه کرده است و قیمت تورهای آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

برای اعلام تور لحظه آخری چین چقدر باید صبر کرد؟

تورهای لحظه آخری معمولا برای مقاصدی ارائه می‌شود که نیازی به اخذ ویزا ندارند. بنابراین چند روز مانده به تاریخ پرواز، آژانس تور لحظه آخری اعلام می‌کند تا بتواند حتی با قیمتی بسیار پایین‌تر، لیست فروش تور را ببندد و تمام تورها را به فروش برساند. در رابطه با تور پکن، تور شانگهای و تور گوانگجو اما این اتفاق نمی‌افتد؛ چراکه تور چین نیازمند اخذ ویزا است و پروسه دریافت ویزا حداقل یک هفته طول می‌کشد.

بهترین زمان سفر با تور چین کدام فصل است؟

بهترین زمان سفر به هر مقصد گردشگری به هدف شما از خرید تور آن کشور بستگی دارد. مثلا به طور کلی، پاییز بهترین زمان سفر به چین است. زیرا زمستان به شدت سرد است و تابستان با طوفان‌های تابستانی همراه است. اگر می‌خواهید از نمایشگاه‌های چین بازدید کنید، مهر و آبان بهترین زمان سفر به چین خواهد بود. اگر آب‌وهوا برایتان اهمیت دارد از مهر تا آذر بهترین زمان سفر است و اگر می‌خواهید با هزینه کمتر و زمانی به چین بروید که گردشگران کمتری به آنجا سفر می‌کنند، زمستان بهترین زمان سفر با تور چین است. می‌بینید؟ همه‌چیز به شما بستگی دارد.

اطلاعات مهم کشور چین

اگر خواستید با تور چین به این کشور سفر کنید، بهتر است این اطلاعات را درباره چین داشته باشید.

خصوصیت اطلاعات
پایتخت پکن
واحد پول یوان چینی
منطقه زمانی GMT+8
اختلاف زمانی با ایران 4.5 تا 5.5 ساعت
نوع حکومت جمهوری (جمهوری خلق چین)
زبان رسمی چینی (ماندارین)
جمعیت بیش از ۱٫۴ میلیارد نفر
مساحت حدودا ۹٫۶ میلیون کیلومتر مربع
دین بودایی، اسلام، مسیحیت و...
صنعت صنایع برق، الکترونیک، خودروسازی، نساجی و ...

جدول اطلاعات مهم کشور چین

این موارد، بدیهی‌ترین اطلاعاتی است که برای سفر به یک کشور باید بدانید تا با آگاهی نسبی به مقصدتان برسید.

چه هتل هایی در تور چین برای اقامت وجود دارد؟

همانطور که پیش‌تر گفتیم، یکی از متغیرهای موثر در قیمت نهایی تور چین هتل محل اقامت شماست. شما می‌توانید با انتخاب یک هتل ارزان‌تر، قیمت تمام‌شده تور را به مقدار قابل توجهی پایین بیاورید. هتل‌هایی که هنگام خرید تور چین از آژانس تریپ می‌توانید انتخاب کنید عبارتند از:

نام هتل نوع
هتل تایتان (BB) 4
لندیسون اچ.اس.پی پلازا هتل (BB) 4
گلدن ریور-ویو (BB) 4
واندا رلم (BB) 5
هتل گوته (BB) 5
هانگجو ژین ژیانگ (BB) 5
امپارک پرایم هتل (BB) 5
ویندهام گرند پلازا رویال (BB) 5
ردیسون بلو هتل (BB) 5

جدول هتل‌های تور چین تریپ

با انتخاب هر کدام از این هتل‌ها در همه تورهای چین یعنی تور پکن، تور شانگهای و تور گوانگجو می‌توانید اقامتی باکیفیت را در کنار خدمات بی‌‌نظیر هتل تجربه کنید. حتی تریپ 4 وعده صبحانه و ناهار را به عهده گرفته است تا در هزینه‌های گردشگران اندکی صرفه‌جویی شود.

جاهای دیدنی چین

کشور چین جاذبه های دیدنی فراوانی دارد و مقاصد گردشگری آن تنها به دیوار چین محدود نمی‌شود. جاهایی را که در ادامه معرفی می‌کنیم، از گردشگرخیزترین مقاصد در سفر به چین هستند. اگر بازدید از این نقاط را در برنامه سفر تور چین ندارید، سعی کنید در روزهای آزاد، حتما خودتان برای بازدید از آنها اقدام کنید.

 • دیوار بزرگ چین
 • شهرهای تاریخی مانند پکن و شانگهای
 • میدان تیان‌آن‌من
 • معابد فروردهی (شهر ممنوعه)
 • پارک‌های ملی هوانگشان
 • کوه‌های زیبای یانگشیو
 • دره‌های گل‌های آبی
 • رودخانه یانگتسه
 • برج ماشین
 • کوه‌های لی

حتی قدم زدن در خیابان‌های چین نیز به خودی خود بازدید از جاهای دیدنی به حساب می‌آید. مراکز خرید متعدد، ساختمان‌های رنگارنگ و فضای مدرن و جذاب شهر حال و هوای شما را به کلی عوض خواهد کرد.

رزرو ارزانترین تور چین با آژانس مسافرتی تریپ

کشور چین یکی از مقاصدی است که هر فرد لازم است برای گسترش جهان‌بینی و تغییر پیش‌فرضی که از این کشور در ذهن‌ها ساخته شده، به آنجا سفر کند. از آنجا که سفر به چین گران‌قیمت است، بهترین گزینه تورهای مسافرتی هستند که در مدتی معین، تا جایی که ممکن است ممکن چین را به شما نشان می‌دهند. در این میان، آژانس مسافرتی تریپ تلاش کرده است که حتی تور چین نوروز 1403 را نیز با ارزانترین قیمت عرضه کند و فرصت بازدید از این مقصد هیجان‌انگیز را در اختیار شما قرار دهد. برای رزرو یا خرید تور مورد نظر خود می‌توانید از طریق شماره‌تلفن‌های موجود در همین صفحه، با کارشناسان تریپ تماس بگیرید. مجموعه تریپ همیشه پاسخگوی گردشگران خود خواهد بود.

سوالات متداول

آیا برای سفر به چین باید ضمانت‌نامه بانکی ارائه کنم؟

خیر، از آنجا که بازنگشتن گردشگر از مقاصد گردشگری به اعتبار آژانس در سفارت آن کشور لطمه می‌زند، از او ضمانت‌نامه بانکی دریافت می‌شود. اما چون کشور چین شرایط پناهندگی ندارد، ارائه ضمانت‌نامه بانکی نیاز نیست.

اقامت روزانه در چین تقریبا چقدر هزینه خواهد داشت؟

به طور کلی نمی‌توان گفت؛ اما تخمین هزینه یک روز اقامت در کشور چین حدودا 460 یوان یا بیشتر است که این مبلغ برای خرید مواد غذایی، جابجایی در شهر، سفرهای بین شهری یا تهیه بلیط مراکز تفریحی و گردشگری هزینه خواهد شد.

آیا برای خرید در چین باید فقط از واحد پولی این کشور استفاده کنیم؟

خیر، بهتر است در این کشور از واحد پولی یوان استفاده کنید، اما با دلار هم می‌توان در این کشور خرید کرد. حتی اگر خواستید می‌توانید فرآیند تبدیل دلار به یوان را در صرافی‌های چین هم انجام دهید.

دریافت ویزای چین چقدر طول می‌کشد و از کی باید اقدام کنم؟

معمولا فرآیند اخذ ویزای چین طی 7 روز انجام می‌شود، اما بهتر است از 15 روز قبل برای دریافت ویزا اقدام کنید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc