https://gateway.trip.ir/api/

کوش آداسی

تورها
در حال بارگذاری...

تور کوش آداسی

تور کوش آداسی【لیست قیمت تورهای لحظه آخری و ارزان】

تور کوش آداسی | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور کوش آداسی لحظه آخری 1401و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف کلیک کنید.

 پکیج تور کوش آداسی تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور کوش آداسی به شرح زیر است:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
  • رزرو هتل کوش آداسی
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

انواع آفر تور کوش آداسی تریپ

قیمت تور کوش آداسی چقدر است؟

مواردی که برای پکیج تور کوش آداسی نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور کوش آداسی دارند. ولی باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید و سفرتان را برنامه ریزی کنید. پس تا مقصد خود را مشخص نکنید نمی توان قیمت دقیق تور کوش آداسی را محاسبه کرد. مثلا قیمت تور کوش آداسی با قیمت تور کوش آداسی بسیار متفاوت است. چرا که شما در کوش آداسی باید 6 شب اقامت داشته باشید ولی در کوش آداسی می توانید به تعداد روزهای دلخواه بمانید. البته در نظر داشته باشید، دلایل بسیاری در تعیین قیمت تور کوش آداسی موثر است که این دلیل یکی از آن هاست.

تور زمینی کوش آداسی با اتوبوس و قطار

تور زمینی کوش آداسی با اتوبوس قطار برگزار می شود. اما متفاوت بودن سفر شما با تور زمینی کوش آداسی به شهر مقصد و نحوه سفر بستگی دارد. مثلا اگر بخواهید تور کوش آداسی با قطار را رزرو کنید، قطار از تهران در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به سمت وان حرکت می کند. این قطار به ترتیب از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان، خرم دره، زنجان، میانه، خراسانک، مراغه، عجب شیر، تبریز، سلماس و رازی (نقطه صفر مرزی) عبور و در نهایت به کاپی کوی و سپس به وان خواهد رفت. برای رفتن به دیگر شهرهای ترکیه نیز با همین قطار به وان رفته و از آنجا راهی دیگر شهرهای ترکیه می شوید.
در حالت دیگر اگر قصد خرید یا رزرو تور کوش آداسی با اتوبوس دارید، نحوه برگزاری آن ها برای هرکدام از شهرها با یکدیگر فرق می کند. مثلا تور زمینی کوش آداسی اغلب در فصل تابستان و تور زمینی کوش آداسی نیز در طول سال برگزار می شوند.

تور لحظه آخری کوش آداسی

در برخی ماه های سال مثل فصل پاییز و زمستان (بجز زمان سال نو میلادی) سفر به کوش آداسی توسط گردشگران ایرانی و خارجی کم می شود و آژانس های مسافرتی اقدام به ارائه تور کوش آداسی لحظه آخری یا تور دقیقه نودی کوش آداسی با قیمت پایینتر که در بعضی مواقع تا 50 درصد کمتر، می کنند. البته در نظر داشته باشید، ارزانتر شدن تور لحظه آخری تاثیری بر کیفیت تور نخواهد داشت.

تور لحظه آخری کوش آداسی را چه زمانی می توانیم رزرو کنیم؟

تور کوش آداسی دقیقه 90 یا تور لحظه آخری کوش آداسی، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی خرید تور کوش آداسی در طول سال نسبت به سایر شهرها پر طرفدار تر است. مثلا در زمستان تور کوش آداسی کوش آداسی به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف های زیادی عرضه می شوند. البته بعضی از هتل های لوکس کوش آداسی در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدماتی ارائه نمی دهند. پس بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به کوش آداسی برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

تور لحظه آخری کوش آداسی از نظر امکانات با تورهای معمولی چه تفاوتی دارد؟

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. پس تور کوش آداسی ای که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشت، با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تر ارائه خواهد شد.

تور لحظه آخری کوش آداسی را به عنوان ارزانترین تور کوش آداسی می توان خرید؟

همیشه نمی توان تورهای لحظه آخری را با چشم ارزان ترین تور کوش آداسی دید. زیرا ممکن است در فصل تابستان تور لحظه آخری کوش آداسی ای را خرید کنید که تخفیف کمی داشته است. پس نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور کوش آداسی از آن یاد  کرد.

تور ارزان کوش آداسی ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور کوش آداسی ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی کوش آداسی و تور لحظه آخری کوش آداسی برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور کوش آداسی از تمام نقاط ایران

تور کوش آداسی از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان های ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور کوش آداسی به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور کوش آداسی تریپ که مجری مستقیم تور کوش آداسی است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

تور ترکیه

تریپ علاوه بر تور کوش آداسی، تورهای خارجی به شهرهای دیگر ترکیه از جمله آنتالیا، بدروم، استانبول و ازمیر را نیز در قالب تور ترکیه برگزار می‌کند. همچنین می‌توانید با خرید تور ترکیبی ترکیه علاوه بر کوش آداسی به شهرهای دیگر نظیر آنتالیا یا ازمیر هم سفر کنید. برای اطلاع از سایر تورهای خارجی تریپ به صفحه تور مراجعه کنید تا از جزئیات بیشتری راجع به قیمت و مقاصد سفر مطلع شوید.

اخبار تور کوش آداسی

برای آگاهی از خبرهای تور کوش آداسی می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور کوش آداسی دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور کوش آداسی همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

توضیحات

بودجه سفر به کوش آداسی

در سفر به کوش آداسی چقدر پول داشته باشیم؟

در میان برنامه ریزی های سفر به کوش آداسی باید باید روزانه حدود 350 لیر(41 دلار) برای سفر به کوش آداسی را کنار بگذارید. این متوسط قیمت روزانه، طبق هزینه هایی است که سایر گردشگران با آن مواجه شده اند. مسافران در گذشته به طور متوسط 73 لیر(9.02 دلار) برای وعده های غذایی یک روزه و 22 لیر(2.69 دلار) برای حمل و نقل محلی هزینه کرده اند. در نظر داشته باشید متوسط قیمت هتل در کوش آداسی برای یک زوج 358 لیر(44 دلار) است. به این ترتیب، یک سفر دو هفته ای به کوش آداسی حدودا و به طور میانگین 4،678 لیر(580 دلار) هزینه دارد. این قیمت های حدودی از سایر گردشگران جمع آوری شده تا برای تنظیم بودجه سفر به شما کمک کند.

بهترین زمان سفر به کوش آداسی

وضعیت آب و هوای کوش آداسی چگونه است؟

بخش های ساحلی کوش آداسی در کرانه دریای اژه و مدیترانه، دما و آب و هوای مدیترانه ای، تابستان های گرم و خشک و زمستان های مرطوب و خنک دارند. مناطق احاطه شده توسط دریای سیاه آب و هوایی با اقلیم اقیانوسیه، تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های سرد و مرطوب دارند. نواحی ساحلی کوش آداسی میزان بارش بیشتری نسبت به دیگر نقاط کشور کوش آداسی دارند. در این صورت بهترین زمان سفر به کوش آداسی در فصل های بهار و پاییز می باشد که دارای آب و هوای معتدلی در این بازه زمانی است.

خرید در کوش آداسی

کوش آداسی شهری با مراکز خرید متنوع

یکی از عوامل تاثیرگذار در خرید تور کوش آداسی توسط گردشگران خرید در مراکز خرید ای شهر می باشد. سعی کنید در گام اول برای خرید مخصوصا، بازار بزرگ کوش آداسی را انتخاب کنید. بعد از گذر از بازار سنگ فرش شده کوش آداسی اگر خوستید اجناس مرغوب و باکیفیت را از فروشگاه ها و برندهای معتبر دنیا خریداری کنید حتما سری به مراکز خرید نوادا اوتلت، مودا آنتی لوپ و سوکه بزنید تا در سفر با بهترین تور کوش آداسی از خرید اجناس موردنظر و مرغوب محرم نشوید. گر برنامه ای برای خرید از بهترین مراکز خرید کوش آداسی دارید، پیشنهاد می کنیم، تور کوش آداسی را از دست ندهید و از تور کوش آداسی ارزان قیمت استفاده کنید.

جاذبه های گردشگری کوش آداسی

از کدام جاذبه های توریستی کوش آداسی دیدن کنیم؟

سواحل زیبای کوش آداسی در کنار پارک ملی بیوک مندرس و پارک ملی دلتای آیدین و دو غار کاراجا و سیرتلانیتی از دیدنی های کوش آداسی هستند که قطعا برای علاقمندان به این مکان ها جذاب خواهند بود. تماشای غروب آفتاب در سواحل این شهر یکی از محبوبترین کارهایی است که گردشگران انجام می دهند. تور ارزان قیمت لحظه آخری کوش آداسی فرصت مناسبی برای سفر شما و دیدار از جاهای دیدنی شهر کوش آداسی ترکیه است. توجه داشته باشید و اگر اهل بازی ها و تفریحات آبی هستید بهتر است با خرید یا رزرو تور ارزان کوش آداسی تریپ به آنها سر بزنید.

هتل های لوکس و اقتصادی کوش آداسی

کوش آداسی شهری با هتل های لوکس و معروف متنوع

کوش آداسی برای پذیرایی از تعداد زیاد گردشگران، پر از هتلهای لاکچری و معروف و حتی مسافرخانه های ارزان قیمت است. در کوش آداسی دغدغه ای برای اقامت هزاران گردشگر با سلیقه ها و بودجه های متفاوت وجود ندارد. در کوش آداسی از هتلهای تاپ و لوکس 5 ستاره تا هتلهای 4 و 3 ستاره و مسافرخانه های ارزان قیمت را می توانید پیدا کنید. از معروفترین هتل های کوش آداسی می توان به هتل افسوس پرنسس، هتل آلگوکلر آداکوله کوش آداسی و هتل فانتاسیا و هتل پاین بی کوش آداسی و هتل کورومار اشاره کرد.هتل های کوش آداسی با توجه به امکاناتی که به مسافران و مهمانان خود ارائه می دهند، دارای قیمت های متفاوتی هستند. در تور کوش آداسی پیشنهادی توسط آژانس هواپیمایی تریپ، هتل های متنوعی وجود دارد که با توجه به سلیقه و بودجه تان میتوانید هتل مناسب در کوش آداسی را انتخاب کنید. آفر تور کوش آداسی ما را رضایت شما را جلب خواهد کرد.

تلفن های ضروری کوش آداسی
  • 155 : شماره تلفن پلیس کوش آداسی
  • 158  : شماره تلفن پلیس ساحلی کوش آداسی
  • 122 : شماره تلفن آمبولانس کوش آداسی
  • 110 : شماره تلفن آتش نشانی کوش آداسی
تریپ

سوالات متداول

قیمت تور کوش آداسی چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تورهای کوش آداسی تریپ بر اساس مدت زمان تور، نوع هتل و کیفیت آن، خدمات پکیج تور و ایرلاین مورد نظر، تعیین می‌شود. پس اگر می خواهید سفری برنامه ریزی شده و بر اساس بودجه خود داشته باشید، قبل از سفر در مورد زمان تور، نوع هتل انتخابی، پکیج تور کوش آداسی  و شرکت هواپیمایی که با آن سفر می کنید برنامه ریزی کرده تا سفری طبق بودجه و قیمت مورد نظرتان داشته باشید.

روش رزرو و خرید تورهای کوش آداسی تریپ چیست؟

برای رزرو و خریداری تورها به چند روش زیر می‌توانید اقدام کنید:

روش اول: به وبسایت تریپ مراجعه کنید و تور خود را به همراه تاریخ مد نظر، به صورت آنلاین رزرو یا خریداری نمایید.
روش دوم: شما می‌توانید از طریق تماس با آژانس تریپ و راهنمایی کارشناسان، خرید تور کوش آداسی خود را انجام دهید.
روش سوم: شما به صورت حضوری نیز می‌توانید به آژانس تریپ مراجعه و خرید خود را انجام دهید.
 فراموش نکنید که شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

ارزان ترین تورهای کوش آداسی را چطور پیدا کنم؟

شما می‌توانید در سایت تریپ بر اساس گزینه کمترین قیمت در منو، از هزینه تور کوش آداسی خود مطلع شوید. به این ترتیب که پس از انتخاب تور، برای مشاهده لیست تورها روی گزینه کمترین قیمت تور کلیک نمایید تا ابتدا ارزان ترین تور های کوش آداسی تریپ برای شما نمایش داده شوند.

تورهای کوش آداسی تریپ چه مزایایی دارند؟

با خرید تور کوش آداسی از تریپ به شما مزایایی تعلق می‌گیرد. فرایند رزرو هتل، تهیه ویزا، خرید بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی توسط تریپ انجام می‌شود. با توجه به پکیج تور انتخابی شما، امکانات دیگر مانند راهنمای فارسی، ترانسفر فرودگاهی و گردش شهری توسط ما تامین خواهد شد. تنوع و تفاوت قیمت تورهای کوش آداسی تریپ، به شما حق انتخاب خواهد داد.
تورهای نوروزی

تورهای نوروزی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc