https://gateway.trip.ir/api/

تور سنت پترزبورگ

تورها
در حال بارگذاری...

تور سنت پترزبورگ

تور سنت پترزبورگ【لیست قیمت تورهای لحظه آخری و ارزان】

تور سنت پترزبورگ | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور سنت پترزبورگ لحظه آخری 1403 و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف کلیک کنید.

 پکیج تور سنت پترزبورگ تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور سنت پترزبورگ به شرح زیر میباشد:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
  • رزرو هتل سنت پترزبورگ
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

انواع آفر تور سنت پترزبورگ تریپ

  • تور سنت پترزبورگ لحظه آخری
  • تور سنت پترزبورگ تابستان
  • تور سنت پترزبورگ نوروز

قیمت تور سنت پترزبورگ چقدر می باشد؟

مواردی که برای پکیج تور سنت پترزبورگ نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور سنت پترزبورگ دارند. و در نظر داشته باشید، دلایل بسیاری در تعیین قیمت تور سنت پترزبورگ موثر است.

تور زمینی سنت پترزبورگ با اتوبوس و قطار

تور زمینی سنت پترزبورگ با اتوبوس قطار برگزار می شود. اما متفاوت بودن سفر شما با تور زمینی سنت پترزبورگ به شهر مقصد و نحوه سفر بستگی دارد. مثلا اگر بخواهید تور سنت پترزبورگ با قطار را رزرو کنید، قطار از تهران در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به سمت وان حرکت می کند. این قطار به ترتیب از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان، خرم دره، زنجان، میانه، خراسانک، مراغه، عجب شیر، تبریز، سلماس و رازی (نقطه صفر مرزی) عبور و در نهایت به کاپی کوی و سپس به وان خواهد رفت. برای رفتن به دیگر شهرها و سنت پترزبورگ نیز با همین قطار به وان رفته و از آنجا راهی دیگر شهرهای سنت پترزبورگ می شوید.
در حالت دیگر اگر قصد خرید یا رزرو تور سنت پترزبورگ با اتوبوس دارید، در نظر داشته باشید تور زمینی سنت پترزبورگ نیز در طول سال برگزار می شوند.

تور لحظه آخری سنت پترزبورگ

در برخی ماه های سال مثل فصل پاییز و زمستان (بجز زمان سال نو میلادی) سفر به سنت پترزبورگ توسط گردشگران ایرانی و خارجی کم می شود و آژانس های مسافرتی اقدام به ارائه تور سنت پترزبورگ لحظه آخری یا تور دقیقه نودی سنت پترزبورگ با قیمت پایینتر که در بعضی مواقع تا 50 درصد کمتر، می کنند. البته در نظر داشته باشید، ارزانتر شدن تور لحظه آخری تاثیری بر کیفیت تور نخواهد داشت.

تور لحظه آخری سنت پترزبورگ را چه زمانی می توانیم رزرو کنیم؟

تور سنت پترزبورگ دقیقه 90 یا تور لحظه آخری سنت پترزبورگ، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی خرید تور سنت پترزبورگ در طول سال نسبت به سایر شهرها پر طرفدار تر است. مثلا در زمستان تور سنت پترزبورگ آنتالیا به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف های زیادی عرضه می شوند. البته بعضی از هتل های لوکس سنت پترزبورگ در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدماتی ارائه نمی دهند. پس بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به سنت پترزبورگ برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

تور لحظه آخری سنت پترزبورگ از نظر امکانات با تورهای معمولی چه تفاوتی دارد؟

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. پس تور سنت پترزبورگ که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشت، با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تر ارائه خواهد شد.

تور لحظه آخری سنت پترزبورگ را به عنوان ارزانترین تور سنت پترزبورگ می توان خرید؟

همیشه نمی توان تورهای لحظه آخری را با چشم ارزان ترین تور سنت پترزبورگ دید. زیرا ممکن است در فصل تابستان تور لحظه آخری سنت پترزبورگ ای را خرید کنید که تخفیف کمی داشته است. پس نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور سنت پترزبورگ از آن یاد  کرد.

تور ارزان سنت پترزبورگ ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور سنت پترزبورگ ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی سنت پترزبورگ و تور لحظه آخری سنت پترزبورگ برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور سنت پترزبورگ از تمام نقاط ایران

تور سنت پترزبورگ از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان های ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور سنت پترزبورگ به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور سنت پترزبورگ تریپ که مجری مستقیم تور سنت پترزبورگ است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اخبار تور سنت پترزبورگ

برای آگاهی از خبرهای تور سنت پترزبورگ می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور سنت پترزبورگ دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور سنت پترزبورگ همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

توضیحات

بودجه سفر به سنت پترزبورگ

در سفر به سنت پترزبورگ چقدر پول داشته باشیم؟

شما باید برنامه ریزی کنید که روزانه حدود 3،489 پوند (47 دلار) برای تعطیلات خود در سنت پترزبورگ هزینه کنید، که متوسط ​​قیمت روزانه بر اساس هزینه های سایر بازدیدکنندگان است. مسافران گذشته به طور متوسط ​​842 پوند (11 دلار) برای وعده های غذایی یک روزه و 227 پوند (3.08 دلار) برای حمل و نقل محلی هزینه کرده اند. همچنین ، متوسط ​​قیمت هتل در سنت پترزبورگ برای هر زوج 3،913 پوند (53 دلار) است. بنابراین ، یک سفر برای دو نفر به سنت پترزبورگ به مدت یک هفته به طور متوسط ​​484842 پوند (662 دلار) هزینه دارد. همه این قیمت های متوسط ​​سفر از مسافران دیگر جمع شده است تا به شما کمک کند تا بودجه سفر خود را تنظیم کنید.

بهترین زمان سفر به سنت پترزبورگ
آب و هوای سنت پترزبورگ به صورت قاره‌ای با تابستان‌هایی طولانی و گرم و زمستان هایی سرد و خشک می‌باشد. به همین دلیل اغلب مسافران ترجیح می دهند تا در فصل زمستان به این سرزمین سفر نکنند. اگر می خواهید تور هوایی سنت پترزبورگ را خریداری کنید و برایتان مهم است که در یک آب و هوای خیلی خوب به سنت پترزبورگ سفر کنید پیشنهاد می کنیم که تورهای بهار و تابستان سنت پترزبورگ را خریداری کنید. مسکو، سنت پترزبورگ و قازان 3 شهر توریستی روسیه در ماه های جولای تا آگوست بیشتر از هر موقعی مورد توجه گردشگران بین المللی قرار می گیرند.
خرید در سنت پترزبورگ
سن پترزبورگ به اندازه مسکو دیگر شهرهای توریستی شهر معروفی برای خرید نیست، اما به هرحال خرید بخش جدایی ناپذیر در سفر می باشد به ویژه این که مراکز خرید شیک نه تنها جایی برای خرید کردن که جایی برای تفریح و گردش هم هستند.
غذاهای سنت پترزبورگ

خوشمزه ترین غذاهای سنت پترزبورگ

یکی از خصوصیات مردم سنت پترزبورگ اهمیت دادن به غذا خوردن است. با خرید تور سنت پترزبورگ و سفر به روسیه از غذاهای خوشمزه روسی حتما میل کرده و لذت سفر را دوچندان کنید.

جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ

از کدام جاذبه های توریستی سنت پترزبورگ دیدن کنیم؟

در مورد جاهای دیدنی سن پترزبورگ هم باید از موزه ارمیتاژ، تالار مارینسکی، سالن اپرا و باله شهر و کلیسای جامع سنت ایزاک نام ببریم. البته این شهر با توجه به سابقه تاریخی آن، جاهای بسیار زیبای دیگری هم دارد که دیدن آنها در تورسنت پترزبورگ سن پترزبورگ شما را به وجد خواهد آورد. اگر هم علاقمند به قدم زدن در ساحل هستید، سن پترزبورگ برای شما آن را فراهم خواهد کرد. خیابان های ساحلی نِوا و نفسکی پروسپکت لذت قدم زدن در کنار ساحل را به شما خواهند بخشید. موزه های این سرزمین هم از دیگر جاذبه های توریستی سنت پترزبورگ هستند و علاقمندان به بازدید از موزه ها را با دست پُر از سن پترزبورگ راهی خانه خواهد کرد. موزه تاریخ نشر مسکو، موزه تاریخ سیاسی مسکو، موزه نژادشناسی، موزه جانورشناسی و موزه انسان­ شناسی از معروفترین موزه ­های این شهر هستند.

هتل های لوکس و اقتصادی سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ کشوری با هتل های لوکس و معروف متنوع

سنت پترزبورگ برای پذیرایی از تعداد زیاد گردشگران، پر از هتلهای لاکچری و معروف و حتی مسافرخانه های ارزان قیمت است. در سنت پترزبورگ دغدغه ای برای اقامت هزاران گردشگر با سلیقه ها و بودجه های متفاوت وجود ندارد. در سنت پترزبورگ از هتلهای تاپ و لوکس 5 ستاره تا هتلهای 4 و 3 ستاره و مسافرخانه های ارزان قیمت را می توانید پیدا کنید.

تلفن های ضروری سنت پترزبورگ
آتش نشانی در سنت پترزبورگ : ۱۰۱
پلیس در سنت پترزبورگ : ۱۰۲
آمبولانس در سنت پترزبورگ : ۱۰۳
اطلاعات تکمیلی سنت پترزبورگ
واحد پول: واحد پول سنت پترزبورگ روبل سنت پترزبورگ است.
طول پرواز: مدت زمان پرواز از تهران به مقصد سنت پترزبورگ 4 ساعت و مدت زمان پرواز از سنت پترزبورگ به سنت پترزبورگ 1 ساعت طول خواهد کشید.
اختلاف زمان با تهران: شهر سنت پترزبورگ در منطقه زمانی +3 GMT قرار دارد و زمان سنت پترزبورگ نیم ساعت و عقب تر از تهران می باشد.
ولتاژ برق: برق در شهرهای سنت پترزبورگ دارای ولتاژ 220 است و پریزهای برق دو شاخه می باشند.
کد تلفن: پیش شماره کشور سنت پترزبورگ +7 و یا 007 است. برای شهر سنت پترزبورگ بعد از 007 تنها کافیست 812 را شماره گیری نمایید. 
آب لوله کشی: آب لوله کشی سنت پترزبورگ قابل آشامیدن نیست و باید آب معدنی تهیه کنید.

سوالات متداول

قیمت تور سنت پترزبورگ چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تورهای سنت پترزبورگ تریپ بر اساس مدت زمان تور، نوع هتل و کیفیت آن، خدمات پکیج تور و ایرلاین مورد نظر، تعیین می‌شود. پس اگر می خواهید سفری برنامه ریزی شده و بر اساس بودجه خود داشته باشید، قبل از سفر در مورد زمان تور، نوع هتل انتخابی، پکیج تور سنت پترزبورگ  و شرکت هواپیمایی که با آن سفر می کنید برنامه ریزی کرده تا سفری طبق بودجه و قیمت مورد نظرتان داشته باشید.

روش رزرو و خرید تورهای سنت پترزبورگ تریپ چیست؟

برای رزرو و خریداری تورها به چند روش زیر می‌توانید اقدام کنید:
روش اول: به وبسایت تریپ مراجعه کنید و تور خود را به همراه تاریخ مد نظر، به صورت آنلاین رزرو یا خریداری نمایید.
روش دوم: شما می‌توانید از طریق تماس با آژانس تریپ و راهنمایی کارشناسان، خرید تور سنت پترزبورگ خود را انجام دهید.
روش سوم: شما به صورت حضوری نیز می‌توانید به آژانس تریپ مراجعه و خرید خود را انجام دهید.
 فراموش نکنید که شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

ارزان ترین تورهای سنت پترزبورگ را چطور پیدا کنم؟

شما می‌توانید در سایت تریپ بر اساس گزینه کمترین قیمت در منو، از هزینه تور سنت پترزبورگ خود مطلع شوید. به این ترتیب که پس از انتخاب تور، برای مشاهده لیست تورها روی گزینه کمترین قیمت تور کلیک نمایید تا ابتدا ارزان ترین تور های سنت پترزبورگ تریپ برای شما نمایش داده شوند.

تورهای سنت پترزبورگ تریپ چه مزایایی دارند؟

با خرید تور سنت پترزبورگ از تریپ به شما مزایایی تعلق می‌گیرد. فرایند رزرو هتل، تهیه ویزا، خرید بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی توسط تریپ انجام می‌شود. با توجه به پکیج تور انتخابی شما، امکانات دیگر مانند راهنمای فارسی، ترانسفر فرودگاهی و گردش شهری توسط ما تامین خواهد شد. تنوع و تفاوت قیمت تورهای سنت پترزبورگ تریپ، به شما حق انتخاب خواهد داد.

خرید تورهای سنت پترزبورگ چه مدارکی لازم دارد؟

گذرنامه شما با اعتبار حداقل 6 ماه و در صورت نیاز، ویزای کشور مربوطه از مدارک اصلی می باشد. برای اطلاع از سایر موارد با سایت تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc