https://gateway.trip.ir/api/

تور سوئیس

تورها

تور سوئیس

تور سوئیس【لیست قیمت تور سوئیس لحظه آخری و ارزان】

تور سوئیس | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور سوئیس لحظه آخری 1403 و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازسوئیس مختلف کلیک کنید.

تور سوئیس؛ سفر به سرزمین بچه های کوه آلپ

امکان ندارد در کودکی کارتون بچه های کوه آلپ را دیده باشید و به این فکر نیفتاده باشید که کاش در سرزمین آنت و لوسین زندگی می‌کردید؛ در کوهستان‌هایی با پوشش‌ سبز و میان کودکانی که هرچند سخت، اما خوشحال زندگی می‌کردند. الان که بزرگ شده‌ایم و می‌دانیم که نمی‌شود به این راحتی در جایی دیگر زندگی کرد، باید دیدن سوئیس را به لیست کارهایی اضافه کنیم که باید قبل از مرگ انجام دهیم. این آرزو با تور سوئیس آژانس تریپ فاصله‌ چندانی با واقعیت نخواهد داشت.

پکیج تور سوئیس؛ بهترین فرصت بازدید از جاهای دیدنی سوئیس

بدون اغراق قدم به قدم کشور سوئیس ارزش ایستادن و نظاره کردن دارد؛ خیابان‌ها، کوچه‌ها، مناظر طبیعی و کوهستان‌ها. برای همین عده زیادی هر ساله به دنبال ارزانترین تور سوئیس هستند تا هر جور شده از کشور سازنده شکلات لینت، ساعت رولکس و چاقوهای سوئیسی دیدن کنند. خدمات تور سوئیس تریپ به شرح زیر است:

 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • خدمات CIP فرودگاه امام
 • ترانسفر فرودگاهی
 • اقامت در هتل با صبحانه
 • گشت شهری
 • لیدر باتجربه
 • ویزای شنگن
 • بیمه مسافرتی

به این خدمات، اهمیت «خوش گذشتن به گردشگران» را هم اضافه کنید که از سوی اعضای آژانس تریپ به شدت جدی گرفته می‌شود.

قیمت تور سوئیس؛ گران یا قابل تغییر؟

تور سوئیس به صورت کلی، از تورهای خارجی گران‌قیمت به حساب می‌آید و علت این گرانی بالا بودن قیمت فرانک سوئیس، پوند، یورو و نوسان‌های مداوم قیمت آنهاست، اما عوامل دیگری هم در تغییر هزینه تور سوئیس دخیل‌اند که به شما امکان می‌دهند مبلغ تمام‌شده تور را تغییر دهید. این عوامل عبارتند از:

 • زمان انتخابی برای سفر با تور
 • مدت‌زمان تور
 • قیمت بلیط تور سوئیس
 • هتل محل اقامت

اینها مواردی هستند که می‌توانند قیمت تمام‌شده تور را برای شما تغییر دهند. یعنی شما می‌توانید با انتخاب یک هتل ارزان‌تر و مدت کمتر اقامت، همچنین سفر با ایرلاین داخلی در فصلی که تعداد گردشگران کمتر است، قیمت را تا حدی برای خودتان پایین بیاورید.

ارزانترین تور سوئیس در دریای تورهای اروپایی

به طور کلی، تورهای اروپایی نظیر آلمان و فرانسه گران‌قیمت‌اند و همه گردشگرها توانایی خرید این تورها را ندارند. خبر خوب این است که تور سوئیس ارزان را می‌توانید در آژانس تریپ پیدا کنید. تریپ با ارائه چند هتل دست شما را در انتخاب باز می‌گذارد تا براساس سلیقه و بودجه خودتان، تور موردنظر را پیدا کنید و سفری بی‌نظیر به سوئیس داشته باشید.

تور لحظه آخری سوئیس واقعیت دارد؟

اغلب اوقات در فرآیند خرید تور کشورهایی که به ویزا نیازی ندارند، تورهای لحظه آخری ارائه می‌شود؛ اما تور سوئیس چون نیازمند ویزای شنگن است، لحظه آخری ندارد. در تورهایی نظیر ترکیه برای آنکه لیست فروش تور تکمیل شده و همه تورها به فروش برسند، چند روز مانده به تاریخ پرواز تورهای دقیقه نودی با همان امکانات و قیمتی بسیار پایین‌تر اعلام می‌شود. این اتفاق هیچوقت در تور کشورهای نیازمند ویزا نمی‌افتد.

مدارک لازم برای سفر با تور سوئیس چیست؟

همانطور که در قسمت قبل توضیح دادیم، اصلی‌ترین مدرکی که برای سفر با تور سوئیس به آن نیاز دارید ویزای شنگن است. برای آنکه به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید به این نوع ویزا احتیاج دارید. هرچند، فرآیند اخذ ویزای سوئیس اندکی پیچیده است و دوندگی نیاز دارد. از همین رو، سفر با تور یک امتیاز بزرگ به حساب می‌آید؛ چراکه آژانسی که تور سوئیس را به شما می‌فروشد مسئول دریافت ویزای سوئیس برای شماست. در واقع افراد با رزرو یا خرید تور از آژانس مسافرتی، به مسئولان آژانس وکالت می‌دهند که امور مربوط به اخذ ویزا را برایشان انجام دهند.

آیا ویزای شنگن تنها مدرک موردنیاز است؟

طبیعتا برای خرید تور و اخذ ویزای سوئیس هم لازم است مدارکی به آژانس ارائه شود. این مدارک عبارتند از:

مدارک موردنیاز برای تور سوئیس
مدارک شخصی مدارک شغلی
اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار همراه با امضاي دارنده پاسپورت دانشجويان و اعضاي علمي دانشگاه‌ها: كارت بين‌المللي دانشجويي يا عضويت هيئت علمي 
4 قطعه عكس 4×6 رنگي، تمام‌رخ با زمينه روشن صاحبان شركت‌هاي خصوصي (مديرعامل، عضو هيئت‌مديره و…): روزنامه رسمي شركت 
اصل شناسنامه  كارمندان بخش دولتي: آخرين حكم كارگزيني

اصل سند مالكيت  كارمندان بخش خصوصي: گواهي اشتغال به كار
اصل گذرنامه های قبلي كسبه: جواز كسب/ كارت بازرگاني
گواهي تمكن مالي از بانك با پرینت گردش 3ماهه آخر حساب و ميزان موجودي (حداقل مانده‌حساب 400 ميليون تومان)جدول مدرک مورد نیاز برای تور سوئیس

تکمیل بودن مدارک به منزله آسان‌تر شدن کار شما و آسودگی خاطر بیشتر است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که تمام مدارک مذکور در این جدول را هنگام خرید تور همراه داشته باشید.

فرآیند دریافت ویزای شنگن برای تور سوئیس چگونه است؟

چرا می‌گوییم بهتر است با تور به سوئیس برویم؟ چون فرآیند اخذ ویزای سوئیس توسط مسئولان آژانس انجام می‌شود. لازم است فقط فرم درخواست ویزای سوئیس را در آژانس تریپ پر کنید و باقی کارها را به آژانس بسپارید. مدت زمان صدور ویزای سوئیس 10 روز یا بیشتر است، اما نگران هیچ چیز نباشید! آژانس مسافرتی تریپ معتبر است و همین اعتبار، احتمال ریجکت شدن ویزای شما را به حداقل می‌رساند.

تور هوایی سوئیس با پرواز خارجی

سوئیس از کشورهای اروپایی است و بنابراین تنها مسیر رسیدن به آن هوایی و از طریق ایرلاین‌های داخلی یا خارجی خواهد بود. البته ایرلاین‌های داخلی پرواز ایران به سوئیس را ارائه نمی‌دهند و تور سوئیس با هواپیمایی ترکیش و قطر ایرویز ارائه می‌شود.

تور ترکیبی سوئیس چه کشورهایی را شامل می‌شود؟

گاهی اوقات می‌خواهید با خرید یک تور از چند مقصد گردشگری دیدن کنید. تورهای ترکیبی، به‌خصوص تورهای ترکیبی اروپا به همین منظور تدارک دیده می‌شوند تا بتوانید چند کشور را ببینید و از فرهنگ، تاریخ و تفریحات هر کدام مطلع شوید. تورهای ترکیبی سوئیس اغلب کشورهایی نظیر فرانسه، لیختن اشتاین، آلمان، اتریش، ایتالیا، اسپانیا و... را شامل می‌شوند. شاید از یک کشور چنان خوش‌تان بیاید که تصمیم بگیرید یک بار به صورت مجزا به آنجا سفر کنید یا به دیگران توصیه کنید حتما آنجا را ببینند.

بهترین زمان خرید تور سوئیس

بهترین زمان برای خرید تور سوئیس وجود ندارد. این کشور به قدری زیبا و چشم‌نواز است که هر زمان برای خرید تور سوئیس و سفر به آنجا اقدام کنید، بزرگترین لطف را به خودتان کرده‌اید. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که در فصل‌های سرد سوئیس، به علت کاهش تعداد گردشگران، قیمت تورها پایین‌تر می‌آید. پس اگر به دنبال تور ارزان سوئیس می‌گردید و با سرمای هوا و بارش باران مشکلی ندارید، این فصل‌ها را برای خرید انتخاب کنید.

جاهای دیدنی سوئیس را بیشتر بشناسید

سوئیس کشوری زیبا با مناظر طبیعی فوق‌العاده، شهرهای تاریخی و امکانات تفریحی بسیار است. جاهای دیدنی سوئیس را در مقاله‌ای مفصل توضیح داده‌ایم اما در اینجا چند جاذبه دیدنی را در هر یک از شهرهای سوئیس معرفی می‌کنیم:

سوئیس

آلپ سوئیس: این منطقه دارای مناظرهای کوهستانی زیبا، امکانات تفریحی فراوان و دهکده‌های سنتی است.

دره لوتسرن: یکی از دره‌های زیبای سوئیس با چشم‌اندازهای خیره‌کننده و شهرهایی نظیر اینترلاکن و لوتسرن.

Top of Form

زوریخ

ناحیه اورم: مرکز تاریخی شهر زوریخ با بازارهای جذاب و کلیسای گراسمونستر، کاخ‌های تاریخی و موزه‌های هنری.

دیگو: کوه دیگو یکی از محبوب‌ترین مناطق کوهستانی سوئیس با چشم‌اندازهای فوق‌العاده و فرصت‌های تفریحی است.

ژنو

دریاچه ژنو: یکی از بزرگترین دریاچه‌های اروپا که از طریق رودخانه رون به دریاچه لمان متصل است. در اطراف دریاچه می‌توانید به باغ‌ها، قلعه‌ها و شهرهای زیبا دسترسی داشته باشید.

پارک سازمان ملل: محل قرار گرفتن دفاتر مرکزی سازمان ملل متحد و نمایشگاه‌ها و موزه‌های مرتبط با صلح و حقوق بشر.

لوسرن

پل کاپل: یک پل چوبی تاریخی که بر روی رودخانه ریویر قرار گرفته است.

کوه پیلاتوس: یک کوه مشهور با چشم‌اندازهای فوق‌العاده، مخصوصا از قله دورنبرگ که از طریق ریلوای دیویدیگا قابل دسترس است.

برن

باغ‌های روزانه: یکی از بزرگترین و زیباترین باغ‌های منطقه تاریخی که محل قرار گرفتن سرمایه‌های تاریخی و آثار هنری است.

کاخ فدرال: کاخی با معماری زیبا که محل مراسم و جلسات دولت سوئیس است.

لازم نیست بگوییم که این جاذبه‌ها حتی گوشه‌ای از جاهای دیدنی سوئیس هم نیستند، بنابراین اگر تصمیم دارید تور سوئیس را بخرید، عجله کنید که در سوئیس و شهرهای آن زیبایی‌هایی فرازمینی انتظارتان را می‌‎کشند.

بهترین زمان سفر به سوئیس چه فصلی است؟

همانطور که گفتیم یکی از عوامل پرگردشگر یا کم‌گردشگر بودن یک شهر، آب و هواست. بهترین فصل سفر به سوئیس یا هر کشور دیگر زمانی است که نه از سرما یخ بزنید و نه از گرما پخته شوید. البته سوئیس به عنوان یک کشور اروپایی، تابستان‌های خیلی گرمی ندارد. در ادامه آب و هوای سوئیس را در فصل‌های گوناگون بررسی می‌کنیم تا خودتان تصمیم بگیرید بهترین زمان برای سفر کدام فصل است.

تور سوئیس در بهار

در بهار، آب و هوای سوئیس با افزایش دما از خنک به ملایم تبدیل می‌شود. در این فصل، دما در مناطق شهری و سواحل بین 10 تا 20 درجه سانتیگراد متغیر است. مناطق کوهستانی همچنان ممکن است با برف پوشیده شوند، اما با ذوب برف‌ها، چشم‌اندازهای زمستانی به چشم نمی‌خورند. بهار در سوئیس با گل‌های فراوان در طبیعت، آغاز فعالیت‌های توریستی فصلی و رویدادهای ورزشی در فضاهای باز همراه است. این فصل گزینه خوبی برای خرید تور سوئیس نوروز 1403 و بازدید از زیبایی‌های طبیعی، مزارع و شهرهای تاریخی سوئیس خواهد بود.

تور سوئیس در تابستان

آب و هوای سوئیس در تابستان، بسیار دلپذیر و خنک است. دمای هوا در این فصل به طور متوسط بین 20 تا 30 درجه سانتیگراد خواهد بود؛ با مناطق کوهستانی کمی خنک‌تر و چشم‌اندازهای فوق‌العاده زیبا. شهرهای سوئیس مانند زوریخ، ژنو و برن در تابستان برگزارکننده رویدادها و فعالیت‌های فصلی می‌شوند. دریاچه‌ها و رودخانه‌های سوئیس در این فصل پرآب شده و فعالیت‌هایی نظیر قایقرانی، شنا و ماهیگیری جذابیت زیادی دارند. همچنین، تعداد زیادی از مسیرهای کوهنوردی و دوچرخه‌سواری به توریست‌ها امکان می‌دهند از طبیعت زیبا در تور سوئیس تابستان 1403 لذت ببرند.

تور سوئیس در پاییز

پاییز سوئیس آب‌وهوای متغیری دارد. این فصل معمولا با کاهش دما و تغییرات رنگارنگ در اطراف طبیعت شناخته می‌شود. هوا در شهرها و مناطق کمی خنک‌تر می‌شود و دما معمولا بین 10 تا 20 درجه سانتیگراد و گاهی حتی پایین‌تر است. در مناطق کوهستانی، احتمال بارش بیشتر است و در بلندترین ارتفاعات احتمال بارش برف وجود دارد. این فصل برای دوستداران مناظر زیبا، مهمانی‌های محلی و فعالیت‌های خارج از منزل مناسب است.

تور سوئیس در زمستان

در زمستان، آب و هوای سوئیس معمولا سرد و برفی است. دما در مناطق شهری زیر صفر درجه و در مناطق کوهستانی ممکن است کاهش بیشتری یابد. مناطق کوهستانی اغلب با برف پوشیده و به یک دنیای زمستانی با چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز تبدیل می‌شوند. سوئیس در زمستان مقصد محبوبی برای دوستداران ورزش‌های زمستانی است. این کشور دارای ایستگاه‌های اسکی معروفی مانند زرمات، موریتس، دیگو و وربیه است. همچنین، مناطقی مانند دره لوتسرن و آلپ برای گردشگری و فعالیت‌هایی مانند اسکی و تفریحات برفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهترین تور سوئیس را از تریپ بخواهید

سوئیس یکی از کشورهایی است که میان گردشگران بسیار پرطرفدار است. هوای تمیز و بی‌نظیر سوئیس و کوهستان‌های سرسبز آن در بهار برای لذت بردن از طبیعت زیبای این کشور بسیار جذاب‌ است. برف بی‌اندازه‌ای که در زمستان کوهستان‌ها را می‌پوشاند نیز ارتفاعات را برای تفریحاتی نظیر اسکی مناسب می‌کند. در کارخانه شکلات‌ لینت، درهای جهانی شکلاتی به سوی شما باز می‌شود. برای همین چیزهاست که همه دوست دارند یک بار به سوئیس بروند. اگر می‌خواهید این کشور همیشه زنده را هنگام تعطیلات عید ببینید، تورهای نوروزی سوئیس انتخاب خوبی هستند، در غیر این صورت، می‌توانید جزئیات تورهای فعلی سوئیس را از همین صفحه مشاهده کرده و برای رزرو یا خرید تور سوئیس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. آیا می‌توان با دلار به سوئیس سفر کرد؟

واحد پول کشور سوئیس فرانک است اما اگر بخواهید می‌توانید با خودتان دلار ببرید و همان‌جا در صرافی دلارهایتان را چنج کنید.

2. جاهای دیدنی سوئیس کجاست؟

سوئیس با طبیعت خیره‌کننده، کوهستان‌های آلپ، دریاچه‌های آب ‌آشامیدنی و شهرهای تاریخی می‌تواند مقصدی فوق‌العاده برای گردشگران باشد. زوریخ، با بازارهای گردان و موزه‌های هنری و ژنو با دریاچه لمان و باغ‌های نیون، از شهرهای جذاب سوئیس هستند. لوسرن با پل چوبی کاپل و مناظر زیبای دریاچه لوسرن و اینترلاکن با موقعیتش در دره میان دریاچه‌ها و کوهستان‌ها، همگی جاهای دیدنی منحصر به فردی هستند. کوهستان‌های آلپ با جذابیت‌های خود از قبیل کوه ماترهورن و کوه ژونگفراو، همواره توجه علاقمندان به ورزش‌های زمستانی مثل اسکی و سفر به چشم‌اندازهای طبیعی زیبا را جلب می‌کنند.

3. آیا تور سوئیس لحظه آخری دارد؟

خیر، تور سوئیس به این دلیل که به ویزای شنگن احتیاج دارد، به عنوان تور لحظه آخری ارائه نمی‌شود. پروسه اخذ ویزای شنگن از 10 تا 14 روز ادامه دارد. طبیعی است که زمان قطعی برای ارائه تور لحظه آخری وجود نداشته باشد و آفر تور ارائه نشود.

4. بهتر است در کدام فصل به سوئیس سفر کنم؟

به طور کلی بهترین زمان سفر به سوئیس بین ماه‌های فروردین تا مهر است. در این زمان آب‌وهوای سوئیس نه خیلی سرد است و نه خیلی گرم؛ بنابراین بیشترین لذت را می‌توانید از سفر خود ببرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc