https://gateway.trip.ir/api/

تور استانبول تابستان

تورها

تور استانبول تابستان

تور استانبول تابستان 1401 ☀️

تور استانبول تابستان | برای خرید یا رزرو ارزانترین تور استانبول لحظه آخری و مشاهده لیست قیمت همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف کلیک کنید.

 پکیج تور استانبول تابستان تریپ چه مواردی را ارائه می دهد؟

آفر تور استانبول تابستان به شرح زیر میباشد:
  • بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
  • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
  • رزرو هتل استانبول تابستان
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

انواع آفر تور استانبول تابستان تریپ

  • تور استانبول تابستان لحظه آخری
  • تور استانبول تابستان

قیمت تور استانبول تابستان چقدر می باشد؟

مواردی که برای پکیج تور استانبول تابستان نام بردیم، هریک تاثیر بسیاری در قیمت تور استانبول تابستان دارند. ولی باید ابتدا شهر مقصد را انتخاب کنید و سفرتان را برنامه ریزی کنید. پس تا مقصد خود را مشخص نکنید نمی توان قیمت دقیق تور استانبول تابستان را محاسبه کرد. مثلا قیمت تور آنتالیا با قیمت تور استانبول بسیار متفاوت است. چرا که شما در آنتالیا باید 6 شب اقامت داشته باشید ولی در استانبول می توانید به تعداد روزهای دلخواه بمانید. البته در نظر داشته باشید، دلایل بسیاری در تعیین قیمت تور استانبول تابستان موثر است که این دلیل یکی از آن هاست.

تور زمینی استانبول تابستان با اتوبوس و قطار

تور زمینی استانبول تابستان با اتوبوس قطار برگزار می شود. اما متفاوت بودن سفر شما با تور زمینی استانبول تابستان به شهر مقصد و نحوه سفر بستگی دارد. مثلا اگر بخواهید تور استانبول تابستان با قطار را رزرو کنید، قطار از تهران در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به سمت وان حرکت می کند. این قطار به ترتیب از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان، خرم دره، زنجان، میانه، خراسانک، مراغه، عجب شیر، تبریز، سلماس و رازی (نقطه صفر مرزی) عبور و در نهایت به کاپی کوی و سپس به وان خواهد رفت. برای رفتن به دیگر شهرهای استانبول تابستان نیز با همین قطار به وان رفته و از آنجا راهی دیگر شهرهای استانبول تابستان می شوید.
در حالت دیگر اگر قصد خرید یا رزرو تور استانبول تابستان با اتوبوس دارید، نحوه برگزاری آن ها برای هرکدام از شهرها با یکدیگر فرق می کند. مثلا تور زمینی آنتالیا اغلب در فصل تابستان و تور زمینی استانبول نیز در طول سال برگزار می شوند.

تور لحظه آخری استانبول تابستان

در برخی ماه های سال مثل فصل پاییز و زمستان (بجز زمان سال نو میلادی) سفر به استانبول تابستان توسط گردشگران ایرانی و خارجی کم می شود و آژانس های مسافرتی اقدام به ارائه تور استانبول تابستان لحظه آخری یا تور دقیقه نودی استانبول تابستان با قیمت پایینتر که در بعضی مواقع تا 50 درصد کمتر، می کنند. البته در نظر داشته باشید، ارزانتر شدن تور لحظه آخری تاثیری بر کیفیت تور نخواهد داشت.

تور لحظه آخری استانبول تابستان را چه زمانی می توانیم رزرو کنیم؟

تور استانبول تابستان دقیقه 90 یا تور لحظه آخری استانبول تابستان، در کل طول سال قابل خرید و رزرو می باشند. ولی خرید تور استانبول در طول سال نسبت به سایر شهرها پر طرفدار تر است. مثلا در زمستان تور استانبول تابستان آنتالیا به خاطر کم شدن گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند با تخفیف های زیادی عرضه می شوند. البته بعضی از هتل های لوکس آنتالیا در فصلی که گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، خدماتی ارائه نمی دهند. پس بهتر است در بهار و تابستان برای سفر به آنتالیا برنامه ریزی کنید تا لذت سفرتان چندین برابر شود.

تور لحظه آخری استانبول تابستان از نظر امکانات با تورهای معمولی چه تفاوتی دارد؟

در نظر داشته باشید از نظر قانونی تور لحظه آخری هیچ کم و کاستی نباید نسبت به تور معمولی داشته باشد. پس تور استانبول تابستان ای که در یک بازه زمانی قیمت بالاتری داشت، با قرار گرفتن در قالب تور دقیقه نودی و لحظه آخری با همان امکانات سابق ولی قیمت ارزان تر ارائه خواهد شد.

تور لحظه آخری استانبول تابستان را به عنوان ارزانترین تور استانبول تابستان می توان خرید؟

همیشه نمی توان تورهای لحظه آخری را با چشم ارزان ترین تور استانبول تابستان دید. زیرا ممکن است در فصل تابستان تور لحظه آخری استانبول تابستان ای را خرید کنید که تخفیف کمی داشته است. پس نمی توان صرفا به عنوان ارزانترین تور استانبول تابستان از آن یاد  کرد.

تور ارزان استانبول تابستان ارزش خرید را دارد؟

اگر می خواهید تور استانبول تابستان ارزان قیمت را خرید کنید، پیشنهاد می کنیم روی تور زمینی استانبول تابستان و تور لحظه آخری استانبول تابستان برنامه ریزی کنید. البته در نظر داشته باشید تور ارزان همیشه خوب نیست. پس سعی کنید با تبلیغات افراد سودجو در این مورد هوشیارانه عمل کنید، بعضی اوقات با پرداخت کمی هزینه بیشتر سفری بهتر را برای خود رقم بزنید.

تور استانبول تابستان از تمام نقاط ایران

تور استانبول تابستان از اصفهان، تهران، تبریز، مشهد، کرمانشاه، شیراز و دیگر استان های ایران این امکان را برای هموطنان فراهم می کند تا از هر نقطه از کشور با خرید و رزرو تور استانبول تابستان به این کشور سفر کنند. پس اگر در شهری بجز تهران هستید برای خرید تور استانبول تابستان تریپ که مجری مستقیم تور استانبول تابستان است کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اخبار تور استانبول تابستان

برای آگاهی از خبرهای تور استانبول تابستان می توانید با مراجعه به بخش مجله گردشگری وبسایت تریپ، اطلاعات بروز را در ارتباط با برگزاری تور استانبول تابستان دریافت و مطالعه کنید.

ما در تریپ به عنوان مجری مستقیم تور استانبول تابستان همواره با ذکر راهنمایی و اطلاعات کامل درباره این کشور و نحوه سفر به آنجا سعی بر این داریم تا شما را آگاهانه و با داشتن معلومات کامل در سفر به این سرزمین همراهی کنیم پس با ما باشید.

تریپ

سوالات متداول

قیمت تور استانبول چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تورهای استانبول تریپ بر اساس مدت زمان تور، نوع هتل و کیفیت آن، خدمات پکیج تور و ایرلاین مورد نظر، تعیین می‌شود. پس اگر می خواهید سفری برنامه ریزی شده و بر اساس بودجه خود داشته باشید، قبل از سفر در مورد زمان تور، نوع هتل انتخابی، پکیج تور استانبول  و شرکت هواپیمایی که با آن سفر می کنید برنامه ریزی کرده تا سفری طبق بودجه و قیمت مورد نظرتان داشته باشید.

روش رزرو و خرید تورهای استانبول تریپ چیست؟

برای رزرو و خریداری تورها به چند روش زیر می‌توانید اقدام کنید:
روش اول: به وبسایت تریپ مراجعه کنید و تور خود را به همراه تاریخ مد نظر، به صورت آنلاین رزرو یا خریداری نمایید.
روش دوم: شما می‌توانید از طریق تماس با آژانس تریپ و راهنمایی کارشناسان، خرید تور استانبول خود را انجام دهید.
روش سوم: شما به صورت حضوری نیز می‌توانید به آژانس تریپ مراجعه و خرید خود را انجام دهید.
 فراموش نکنید که شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.

ارزان ترین تورهای استانبول را چطور پیدا کنم؟

شما می‌توانید در سایت تریپ بر اساس گزینه کمترین قیمت در منو، از هزینه تور استانبول خود مطلع شوید. به این ترتیب که پس از انتخاب تور، برای مشاهده لیست تورها روی گزینه کمترین قیمت تور کلیک نمایید تا ابتدا ارزان ترین تور های استانبول تریپ برای شما نمایش داده شوند.

تورهای استانبول تریپ چه مزایایی دارند؟

با خرید تور استانبول از تریپ به شما مزایایی تعلق می‌گیرد. فرایند رزرو هتل، تهیه ویزا، خرید بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی توسط تریپ انجام می‌شود. با توجه به پکیج تور انتخابی شما، امکانات دیگر مانند راهنمای فارسی، ترانسفر فرودگاهی و گردش شهری توسط ما تامین خواهد شد. تنوع و تفاوت قیمت تورهای استانبول تریپ، به شما حق انتخاب خواهد داد.

خرید تورهای استانبول چه مدارکی لازم دارد؟

گذرنامه شما با اعتبار حداقل 6 ماه و در صورت نیاز، ویزای کشور مربوطه از مدارک اصلی می باشد. برای اطلاع از سایر موارد با سایت تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc