https://gateway.trip.ir/api/

پرواز دوشنبه و خرید بلیط هواپیما دوشنبه

پرواز دوشنبه
دوشنبه

مسیرهای پرطرفدار به دوشنبه و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

دوشنبه

راهنمای سفر به دوشنبه

دوشنبه پایتخت تاجیکستان و بزرگترین شهر این کشور است. سرزمینی که زمانی بخشی از خاک ایران بوده و هنوز گوشه هایی از فرهنگ ایرانی از جمله نوروز در آن زنده است. نامگذاری محلات شهر به نام فردوسی، سامانی و سینا تاثیرات زبان فارسی را نشان می دهد. تا پیش از استقلال تاجیکستان، تحت حاکمیت شوروی بود و به نام استالین اباد شناخته می شد. یکی از جاهای دیدنی شهر دوشنبه، یادمان امیراسماعیل سامانی است. رودکی جایگاه ویژه ای در تاجیکستان دارد، اگر به پارک رودکی بروید؛  تندیس این شاعر پر آوازه را خواهید دید. در همین نزدیکی می توانید از کتابخانه ملی تاجیکستان با معماری کلاسیک بازدید کنید. موزه ملی شهر شما را با ریشه های مشترک فرهنگی با تاجیک ها آشنا خواهد کرد. از طبیعت بکر اطراف دوشنبه غافل نشوید. شما می توانید از دره یاگنوب تا دریاچه تیمور، بهترین عکسهای سفرتان را بگیرید و از هوای مطبوع و مناظر لذت ببرید. تجربه غذاهای تاجیکی از اوگرا پلو تا کورداک را فراموش نکنید.


بلیط هواپیما دوشنبه
بلیط هواپیما دوشنبه در سفر نوروزی
در شهر دوشنبه هر ساله مراسم نوروز به سبک تاجیک ها برگزار می شود. این جشن ملی ایرانی باعث شده تا گردشگران ایران در اول بهار به کشور تاجیکستان سفر کنند. اگر تصمیم دارید سفر عید خود را در این کشور بگذرانید، باید بلیط دوشنبه را از دو ماه قبل تهیه کنید. نوروز اوج مسافرت در ایران است، برای اینکه سفری آسوده داشته باشید، از طریق سایت تریپ، بلیط سیستمی خریداری کنید. هرگز خرید بلیط هواپیما برای مسافرت نوروزی را به لحظه آخر موکول نکنید. قیمت نهایی بلیط شما به تاریخ سفرتان و نوع ایرلاینی که انتخاب می کنید، بستگی دارد.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما دوشنبه

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز دوشنبه شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول دوشنبه یا Dushanbe را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط دوشنبه را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط دوشنبه

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر دوشنبه را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط دوشنبه

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما دوشنبه از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به دوشنبه مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما دوشنبه

دوشنبه دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی دوشنبه است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران دوشنبه، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی دوشنبه

روش خرید بلیط ارزان دوشنبه

اگر برای خرید بلیط ارزان دوشنبه اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر دوشنبه

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر دوشنبه نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری دوشنبه

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری دوشنبه را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران دوشنبه در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما دوشنبه از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما دوشنبه

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران دوشنبه را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران دوشنبه از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر دوشنبه در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل دوشنبه

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل دوشنبه را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران دوشنبه را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران دوشنبه چقدر است؟

فاصله هوایی تهران دوشنبه ۱۵۷۲ کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران دوشنبه چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران دوشنبه 2 ساعت و 20 دقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران دوشنبه چقدر است؟

دوشنبه 1 ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما دوشنبه ارائه می کنند؟

هواپیمایی وارش، تاجیک ایر، ترکیش، پرواز دوشنبه را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما دوشنبه اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط دوشنبه مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما دوشنبه الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت دوشنبه را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر دوشنبه ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان دوشنبه پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری دوشنبه

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری دوشنبه پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط دوشنبه وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما دوشنبه در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه تابستان فصل گردشگری دوشنبه است، در ماههای سرد بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه دوشنبه تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه دوشنبه تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به دوشنبه
فصل تابستان از ماه ژوئن تا اواسط سپتامبر بهترین زمان سفر به دوشنبه است. 
نکاتی که قبل از سفر به دوشنبه باید بدانیم
پلیس دوشنبه گذرنامه گردشگران را چک می کند. بهتر است یک کپی از پاسپورت همراهتان باشد. 

با سوغات دوشنبه آشنا شوید.

نان تاجیکی، اشیا چوبی، ظروف مسی و پارچه تاجیکی، سوغات معروف دوشنبه است.

آسانترین راه رزرو هتل های دوشنبه
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های دوشنبه است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های دوشنبههمواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری دوشنبه
آبشار گوسگاروف
بازار شاه منصور
موزه باستانشناسی
دریاچه علا الدین
تئاتر اپرا و باله
قلعه حصار
یادبود اسماعیل سامانی
 شماره تلفن های ضروری دوشنبه
آمبولانس: 103
اضطراری: 112
پلیس: 102
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط دوشنبه

شهر دوشنبه دارای چند فرودگاه است؟

دوشنبه دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی دوشنبه است. 

فاصله فرودگاه بین المللی دوشنبه تا مرکز شهر چقدر است؟

10 دقیقه

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه دوشنبه می‌روند؟

فرودگاه بین‌المللی دوشنبه

بلیط هواپیما دوشنبه را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز

آیا بلیط رفت و برگشت دوشنبه را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهردوشنبه نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما دوشنبه چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما دوشنبه و چارترها مطلع شوید. 

مدت زمان پرواز تهران دوشنبه چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران دوشنبه 2 ساعت و 20 دقیقه است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما دوشنبه چه موقع است؟

با توجه به اینکه تابستان فصل گردشگری دوشنبه است، در ماههای سرد بلیط هواپیما ارزانتر است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی دوشنبه، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های دوشنبه و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به دوشنبه

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc