https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی وارش

Varesh

وارش
وارش

هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش جدیدترین شرکت هواپیمایی در ایران است. این هواپیمایی در استان مازندران و با نام تجاری varesh تاسیس شده است. وارش واژه ای بومی در گویش مازندران به معنی باران است. همچنین نماد و لوگوی ایرلاین یک پرنده طلایی می باشد. قطب اصلی هواپیمایی وارش فرودگاه دشت ناز ساری و فرودگاه بین المللی مهرآباد است. با توجه به نقش گردشگری شمال کشور، این ایرلاین به خوبی توانسته است پروازهای منطقه را پوشش دهد. پروازهای هواپیمایی وارش بیش از 20 مقصد داخلی و 2 مقصد خارجی در آسیا را پوشش می دهند.

بلیط هواپیما هواپیمایی وارش

بلیط هواپیمایی هواپیمایی وارش به دلیل ایمنی بالای پرواز آن طرفدار دارد. زیرا هواپیمایی حادثه های کمی داشته است. شما می‌توانید بلیط هواپیمایی وارش را از وب سایت تریپ رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش همانند سایر هواپیمایی ها امکان خرید آنلاین و اینترنتی بلیط را دارد. برای خرید بلیط هواپیمایی وارش در وب سایت تریپ کافی است مبدا، مقصد و تاریخ سفر را مشخص کنید تا لیست بلیط های قابل خرید به شما نشان داده شود.

شرکت هواپیمایی وارش چک این آنلاین برای مسافران ندارد و مسافران باید در فرودگاه پذیرش شوند. برای چک این در فرودگاه، هواپیمایی وارش توصیه می کند مسافران در پروازهای بین المللی سه ساعت قبل از حرکت و در پروازهای داخلی 90 دقیقه قبل از پرواز، وارد فرودگاه شوند. در پروازهاي داخلي 20 دقيقه و در پروازهاي خارجي 60 دقيقه قبل از زمان پرواز، باجه هاي پذيرش مسافر بسته مي شوند برای پیگیری بلیط می توانید به وب سایت تریپ یا هواپیمایی وارش مراجعه کنید.

گفتنی است که پرواز هواپیمایی وارش در فرودگاه مهرآباد از ترمینال شماره 1 و 2 انجام می شود.

برنامه پروازی هواپیمایی وارش

مقاصد پرواز داخلی هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش به شهرهای زیادی پرواز داخلی دارد. برنامه های پرواز داخلی هواپیمایی وارش را در زیر مشاهده می کنید:

تهران ساری

تهران شیراز

تهران کیش

تهران آبادان

تهران اهواز

تهران اصفهان

تهران بندرعباس

تهران تبریز

مشهد شیراز

مشهد تبریز

مشهد رشت

مشهد ساری

مشهد کیش

شیراز کیش

شیراز مشهد

کیش اصفهان

کیش اهواز

کیش رشت

کیش ساری

ساری بندرعباس

ساری گرگان

ساری رامسر

ساری مشهد

ساری شیراز

ساری تبریز

مقاصد پرواز خارجی هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش به کشورهای مختلفی پرواز دارد. برای پاسخ به این سوال که هواپیمایی وارش به کدام کشورها پرواز دارد می توانید برنامه و مسیر پرواز های خارجی هواپیمایی وارش را مشاهده کنید:

تهران دوشنبه تاجیکستان

تهران بیشکک قرقیزستان

مشهد دوشنبه تاجیکستان

پرواز چارتری و سیستمی هواپیمایی وارش

پرواز چارتر هواپیمایی وارش به خصوص بلیط های لحظه آخری قیمت های کمتری دارند با وجود اینکه ممکن است تخفیف داشته باشند اما امکان استرداد آن در اکثر مواقع ممکن نیست. بلیط سیستمی امکان استرداد دارد و می توانید از قبل رزرو کرده و در صورت عدم نیاز استرداد کنید.

بار مجاز هواپیمایی وارش

مقدار بار مجاز قابل حمل به داخل کابین در پروازهای وارش در کلاس‌های اکونومی 5 کیلوگرم است.

بار مجاز برای مسافران هواپیمایی وارش در پروازهای داخلی 20 کیلوگرم است.

بار مجاز برای مسافران هواپیمایی وارش در پروازهای خارجی کلاس اکونومی 20 کیلوگرم است.

در صورتی که مقدار بار شما از حد مجاز بیشتر شود باید هزینه اضافه بار را بپردازید. همچنین شما می توانید برای حمل بار از خدمات فریت بار و کارگو هواپیمایی وارش استفاده کنید. برای پیگیری بار نیز می توانید به وب سایت خدمات بار مراجعه کنید.

در هواپیمایی وارش حمل حیوان ها به داخل کابین مجاز نیست و باید حیوان خانگی خود را در قفس به مسئولین خدمات بار تحویل دهید. همچنین باید به مقصد توجه داشته باشید زیرا بعضی کشورها حیوانات را فقط از طریق کارگو می پذیرند.

انواع کلاس های پروازی هواپیمایی وارش

تمام پروازهای هواپیمایی وارش در کلاس پروازی اکونومی ( اقتصادی) ارائه می شود.

کلاس اکونومی هواپیمایی وارش

کابین کلاس اکونومی خدمات خوبی ارائه می دهد. غذا و نوشیدنی رایگان سرو می شود اما بستگی به مسیر پرواز دارد.

ناوگان پروازی هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش با 5 فروند هواپیما به برخی از فرودگاه های داخلی و بین المللی پروازمی کند. ناوگان فعلی هواپیمایی وارش شامل هواپیماهایBOEING737-300 ،  BOEING737-500کلاسیک است.

غذای هواپیمایی هواپیمایی وارش

در تمام پروازهای بیش از یک ساعت، غذای گرم یا تنقلات و نوشیدنی ارائه می شود.

اطلاعات شرکت هواپیمایی هواپیمایی وارش

مالکیت شرکت هواپیمایی وارش، بخش خصوصی است. دفاتر مرکزی این هواپیمایی در تهران و ساری مستقر است. دفتر فروش تهران این هواپیمایی در شهرک اکباتان قرار دارد. شرکت هواپیمایی وارش از سال 1396 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. این ایرلاین جوانترین شرکت هواپیمایی ایران محسوب می شود که در زمان اندکی توانسته جایگاهش را در خدمات هوایی کشور تثبیت کند. جابجایی 12 میلیون مسافر در فصل تابستان اهمیت وارش را در پوشش مناطق شمالی نشان می دهد.

وب سایت رسمی هواپیمایی وارش: www.varesh.aero

شماره تماس و تلفن هواپیمایی وارش: 44668529

کد یاتای وارش: VR

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc