https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی ترکیش

Turkish

ترکیش
ترکیش

هواپیمایی ترکیش

هواپیمایی ترکیش
ترکیش ایرلاینز از معروفترین ایرلاین‌های دنیاست که در سال 2016 در رده هفتم جهانی قرار گرفت. پیشینه تاسیس آن به  سال ۱۹۳۳ در زمان آتاتورک باز می‌گردد. این شرکت هوایی بزرگ، بهترین هواپیماها با امکانات منحصربفرد را داراست و روزانه دهها پرواز مستقیم به مقصد 126 کشور مختلف دارد. این ناوگان هوایی در سال 2008  به کنفدراسیون ایرلاین‌ها پیوست و با وجود نوپا بودن توانست در سال 2019 بیش از 74 میلیون مسافر را جابجا کند. دفتر مرکزی شرکت در شهر استانبول  واقع شده  است و در فرودگاه بین‌المللی آتاتورک ترمینال ویژه‌ای دارد. 
ترکیش ایرلاینز امکانات بالایی برای آسایش مسافران در پرواز ایجاد کرده است. از اینترنت در حین پرواز تا انواع فیلم و موسیقی در اختیار مسافران قرار دارد که از خستگی زمان پرواز خواهد کاست. تجربه‌ سفر درکلاس اکونومی با ایجاد فضایی راحت، سرو غذاهای ترکی و بین‌المللی، اسنک و ساندویچ،کیفیت پرواز متفاوتی را ایجاد کرده است. در کلاس بیزنس، با امکانات لوکس برای استراحت و پکیج ویژه سفر از مهمانان پذیرایی می‌شود. لازم به ذکر است در رده بندی کلاس بیزنس، ترکیش ایرلاینز رتبه 14 جهانی را دارد. 
شرکت هواپیمایی ترکیش همچنین حامی رسمی باشگاههای فوتبال معتبر اروپا مانند منچستر یونایتد، FC بارسلونا ، بوروسیا دورتموند، المپیک د مارسی، استون ویلا، FK سارایوو و هانوفر بوده است. 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ