https://gateway.trip.ir/api/

پرواز بارسلون و خرید بلیط هواپیما بارسلون

پرواز بارسلون
بارسلون

مسیرهای پرطرفدار به بارسلون و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بارسلون

راهنمای سفر به بارسلون

بارسلون شهری آفتابی با ساحل بینهایت زیبای مدیترانه ای، رستوران موزه ها، گالریها، آثار تاریخی بینظیر، کلیساهای زیبا و تاریخی، غذاهای دریایی خوش طعم، شنا کردن و افتاب گرفتن، آثار دیدنی مقصد بسیاری از گردشگران است. میتوانید در این شهر گیتار زدن کولی‌ها وفلامنکو رقصیدن را تماشا کنید. 
 
چرا باید به بارسلون سفر کنیم! 
لذت دیدن نمایش جذاب فواره جادویی .
از موزه هنری و شگفت انگیز پیکاسو بزرگ دیدن کنید.
خوشمزه ترین غذاهای دریایی اسنک ها یا تاپاس فوق¬العاده را تجربه کنید.
بالاي يكي از برج‌هاي كليساي ساگرادا فاميلي بروید تا تمام بارسلون را ببینید.

بلیط هواپیما بارسلون

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بارسلون

بارسلون از مشهورترین شهرهای گردشگری دنیاست. جاذبه آثار تاریخی و فرهنگی در کنار فوتبال، بارسلون را به یک مقصد پربازدید تبدل کرده است. این شهر مدیترانه ای در سه فصل سال گردشگران زیادی دارد اما در فصل زمستان، بلیط بارسلون و خدمات گردشگری ارزانتر است. نگران نباشید در این شهر به ندرت برف می بارد. برای تهیه بلیط کافیست در صفحه بلیط هواپیما تریپ، تاریخ مورد نظر خود را وارد کنید تا لیست تمام پروازها و انواع نرخ بلیط را ببینید. بر اساس بودجه خود می توانید بهترین قیمت را پیدا کنید. توجه کنید قیمت بلیط  هواپیما تغییر می کند و تاریخ خرید، کلاس پروازی و نوع ایرلاین در قیمت تمام شده موثرند. در تریپ می توانید از تخفیف خدمات فرودگاهی و ویزا برخودار شوید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بارسلون

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز بارسلون شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول بارسلون یا Barcelon  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط بارسلون را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بارسلون

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر بارسلون را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بارسلون

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما بارسلون از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به بارسلون مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بارسلون

بارسلون دارای یک فرودگاه است که فرودگاه بارسلونا یا فرودگاه ال پرات شناخته می شود. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران بارسلون، در بخش فیلترها یک انتخاب دارید:

فرودگاه بارسلون

روش خرید بلیط ارزان بارسلون

اگر برای خرید بلیط ارزان بارسلون اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بارسلون

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر بارسلون نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بارسلون

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری بارسلون را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران بارسلون در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما بارسلون از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بارسلون

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران بارسلون را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران بارسلون از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر بارسلون  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بارسلون

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بارسلون را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران بارسلون را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا بارسلون چقدر است؟

فاصله هوایی تهران بارسلون 4319 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بارسلون چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران بارسلون حدود 5 ساعت و 45 دفقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران بارسلون چقدر است؟

بارسلون 2 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بارسلون ارائه می کنند؟

هواپیمایی ماهان، تورکیش ایر، قطر ایرویز، پگاسوس و امارات، پرواز بارسلون را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بارسلون اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط بارسلون مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بارسلون الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بارسلون را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بارسلون ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بارسلون پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بارسلون

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری بارسلون پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بارسلون وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما بارسلون در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

ماه می و اکتبر به دلیل شرایط آب و هوایی بلیط هواپیما بارسلون، ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بارسلون تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بارسلون تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به بارسلون

آب و هوای بارسلون مدیترانه ای با زمستان‌های مرطوب و ملایم و تابستان‌های گرم و خشک است و بهترین زمان برای سفر به بارسلون بهار و پاییز است.

نکاتی که قبل از سفر به بارسلون باید بدانیم.

اختلاف ساعت با تهران بارسلونا در منطقه زمانی UTC/GMT +2 hours قرار دارد و ساعت رسمی آن ۲ و نیم ساعت از تهران عقب‌تر است
زبان رسمی اسپانیایی کاتالان
واحد پول یورو= ۴۵۸۱۶ ریال
نوع برق شهری برق شهری در بارسلونا ۲۲۰ ولت بوده و از پریزهای دو سوکت استفاده می‌شود.
کد کشور+۳۴
شماره‌های اضطراری پلیس، اورژانس و آتشنشانی: ۱۱۲
جهت رانندگی راست (چپ فرمان)
فرودگاه بین‌المللی فرودگاه ال پرات (El Prat)

با سوغات بارسلون آشنا شوید.

پیراهن تیم بارسلونا، کوکی، تورون و سفال از سوغات معروف بارسلون است.

آسانترین راه رزرو هتل های بارسلون
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های بارسلون است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های بارسلون همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری بارسلون

کلیسای ساگرادا فامیلیا 
خیابان لارامبلا 
کاسا میلا
پارک گوئل 
باری گوتیک
ورزشگاه و موزه‌ کمپ نوئو
پارک مون‌جوییک 
ساحل بارسلونتا
موزه‌ هنر ملی کاتالونیا
کاسا باتلو
فواره‌ی جادویی

 شماره تلفن های ضروری بارسلون

اورژانس، اضطراری: 112

آتش نشانی: 085

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط بارسلون

شهر بارسلون دارای چند فرودگاه است؟

بارسلون دارای یک فرودگاه است که فرودگاه بارسلونا یا فرودگاه ال پرات شناخته می شود. 

فاصله فرودگاه بین المللی بارسلونا تا مرکز شهر است؟

فاصله فرودگاه بین المللی بارسلونا تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه بارسلون می‌روند؟

فرودگاه ال پرات 

بلیط هواپیما بارسلون را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

از شهر تهران، اصفهان، مشهد و شیراز پرواز بارسلون دایر است.

آیا بلیط رفت و برگشت بارسلون را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر بارسلون نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما بارسلون چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما بارسلون و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران بارسلون چقدر است؟

در پرواز مستقیم حدود 5 ساعت و 45 دقیقه است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بارسلون چه موقع است؟

زمستان بهترین زمان خرید بلیط ارزان بارسلون است.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی بارسلون، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های بارسلون و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc