https://gateway.trip.ir/api/

پرواز سائو پائولو و خرید بلیط هواپیما سائو پائولو

پرواز سائو پائولو

مسیرهای پرطرفدار به سائو پائولو و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

راهنمای سفر به سائو پائولو

 سائو پائولو شهر فوتبال دنیاست. گردشگران زیادی برای دیدن باشگاههای فوتبال سائوپائولو، ستاره های ورزشی و موزه فوتبال به این شهر سفر می کنند. شهر سائوپائولو که سامپا خوانده می شود یکی از شهرهای سرزنده جهان است. برای دیدن زندگی مردم سامپا به خیابان پائولیسیتا بروید. بهترین مراکز خرید شهر را ببینید و همزمان از ساختمان موزه هنر سائوپائولو و مرکز فرهنگی ایتائو دیدن کنید. همچنین بازدید از آثار زیبایی مانند کلیسای سائوپولو و صومعه سائوبنتو را فراموش نکنید. غذاهای برزیلی طعم و سبک خود را دارد، معروفترین آنها پیکانیا، باکالیائو را حتما امتحان کنید. گردش خود را با دیدار از طبیعت و محیط زیبای پارک ایبیراپوئرا ساخته معمار مشهور برزیلی نیومایرتکمیل کنید.بلیط هواپیما سائو پائولو

قیمت بلیط هواپیما سائو پائولو

چگونه ارزانترین بلیط هواپیما سائو پائولو بخریم؟

برزیل به یکی از محبوب ترین کشورهای گردشگری دنیا تبدیل شده است. سائو پائولو به عنوان بزرگترین شهر این کشور، همیشه پر از گردشگران بین المللی است. آب و هوای معتدل این شهر به شما اجازه می دهد هر زمان خواستید برنامه سفر خود را عملی کنید. برای کسانی که طرفدار سفر مقرون به صرفه هستند، کاهش هزینه اولویت است. شما به دو روش می توانید هزینه بلیط سائوپائولو را کاهش دهید. اول دقت در انتخاب زمان سفر، دوم با انتخاب نوع ایرلاین و کلاس پرواز. ماه جولای جزو ماههای کم گردشگر در سائوپائولو است. بهترین زمانی که می توانید بلیط ارزانتر خریداری کنید. با ورود به سایت تریپ، خواهید توانست نوع ایرلاین و کلاس پرواز خود را تعیین و بهترین قیمت بلیط را پیدا کنید. 

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما سائو پائولو

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما سائو پائولو

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز سائو پائولو شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول سائو پائولو یا Saopaulo  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط سائو پائولو را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط سائو پائولو

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر سائو پائولو را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط سائو پائولو

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما سائو پائولو از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به سائو پائولو مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما سائو پائولو

 سائو پائولو دارای دو فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی گوارولوس و فرودگاه بین‌المللی کونگونیاس است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران سائو پائولو، در بخش فیلترها 2 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی گوارولوس

فرودگاه بین‌المللی کونگونیاس

روش خرید بلیط ارزان سائو پائولو

اگر برای خرید بلیط ارزان سائوپائولو اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر سائو پائولو

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر سائو پائولو نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری سائو پائولو

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری سائو پائولو را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران  سائو پائولو در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما سائو پائولو در تریپ

مزیت های خرید بلیط هواپیما سائو پائولو از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما سائو پائولو

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران سائو پائولو را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران  سائو پائولو از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر  سائو پائولو  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل سائو پائولو

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل  سائو پائولو را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران  سائو پائولو را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران سائو پائولو

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران سائو پائولو چقدر است؟

فاصله هوایی تهران سائو پائولو ۱۲۱۹۴ کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران سائو پائولو چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران سائو پائولو حدود 15 ساعت و 40 دقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران سائو پائولو چقدر است؟

 سائو پائولو 5 ساعت و نیم ساعت از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما سائو پائولو ارائه می کنند؟

هواپیمایی امارات، قطر ایرویز، لوفتهانزا و کی ال ام، پرواز سائو پائولو را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما سائو پائولو اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط سائو پائولو مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما سائو پائولو الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت سائو پائولو را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر سائو پائولو ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان سائو پائولو پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری سائو پائولو

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری سائو پائولو پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط سائو پائولو وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما سائو پائولو در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به گرمای سائو پائولو در بیشتر ایام سال، تابستان  بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه گوارولوس تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه سائو پائولو تا مرکز شهر 45 دقیقه است.

بهترین فصل برای سفر به سائو پائولو

بهترین زمان سفر به سائو پائولو

با توجه به گرمای این شهر در بیشتر ایام سال، پاییز بهترین زمان به سائوپائولو است.

اطلاعات کاربردی و ضروری سائو پائولو

نکاتی که قبل از سفر به سائو پائولو باید بدانیم

از گردش به تنهایی در مناطق خلوت و تاریک اجتناب کنید و گروهی یا با تور شهگردی کنید. در صورت بروز هر مشکلی با 180 تماس بگیرید.

سوغاتی های شهر سائو پائولو را بشناسیم

با سوغات سائو پائولو آشنا شوید.

سنگهای تزیینی، سیگار برگ، ظروف سرامیکی، قهوه و سازهای بومی، سوغات معروف سائو پائولو است.

رزرو هتلهای سائو پائولو

آسانترین راه رزرو هتل های سائو پائولو

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های سائو پائولو است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های  سائو پائولو همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

جاذبه های گردشگری سائو پائولو

معروفترین جاذبه های گردشگری سائو پائولو

پارک ایبیراپوئرا

خیابان پائولیستا

تئاتر شهرداری

منطقه لیبرداد

کلیسای سائوپائولو

موزه فوتبال

صومعه سائوبنتو

شماره تماس های ضروری سائو پائولو

 شماره تلفن های ضروری سائو پائولو

پلیس: 190

آتش نشانی: 193

آمبولانس: 192

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

سوالات متداول برای خرید بلیط سائو پائولو

 سائو پائولو دارای دو فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی گوارولوس و فرودگاه بین‌المللی کونگونیاس است.

فاصله فرودگاه بین المللی گوارولوس تا مرکز شهر 45 دقیقه است.

فرودگاه گوارولوس
تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز
خیر، برای سفر به شهر سائو پائولو نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.
شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما سائو پائولو و چارترها مطلع شوید.
مدت زمان پرواز تهران سائو پائولو حدود 15 ساعت و 40 دقیقه است. 

در ماه اگوست بلیط هواپیما سائو پائولو ارزانتر است.

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های سائو پائولو و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc