https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی لوفت هانزا

Lufthansa

لوفت هانزا
لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت هانزا

هواپیمایی لوفت هانزا
 لوفت هانزا بزرگترین شرکت هواپیمایی آلمان است که از سال 1926 پرواز خود را آغاز کرد. دفتر مرکزی ایرلاین در شهر کلن و قطب پروازی آن فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت است. این شرکت هواپیمایی از پایه‌گذاران بزرگ‌ترین اتحادیه هوایی جهان، استار الاینس است و بزرگ‌ترین ایرلاین اروپا محسوب می‌شود.
لوفت هانزا دومین شرکت هواپیمای بزرگ جهان از لحاظ تعداد مقاصد پروازی، با 193 مقصد بین‌المللی به ۷۸ کشور در تمام قاره‌های دنیا است. رکورد طولانی‌ترین مسیر پروازی دنیا متعلق به لوفت هانزا در پرواز 13 ساعتی فرانکفورت به سمت بوئنوس آیرس است.
لوفت هانزا دارای چهار کلاس پرواز است: فرست کلاس، بیزنس کلاس، پریمیوم اکونومی و اکونومی کلاس.
فرست کلاس، بهترین امکانات پرواز را در اختیار شما قرار می‌دهد. صندلی راحت با قابلیت تبدیل به تختخواب همراه با تشک و بالش، استراحت شما را آسان می‌سازد. دیواره آکوستیک کابین مجزا، برای حفظ آرامش شما در سفر، جلوی هر صدای مزاحمی را می‌گیرد. شما به دنیای از سرگرمی و بازی هم وصل هستید. امکانی که در همه کلاس‌های پروازی لوفت هانزا تعبیه شده است. 
در کلاس پرواز بیزینس، شما امکان شارژ لپتاپ و وسایل الکترونیک دارید و می‌توانید از وعده غذایی گرم و خواب راحت لذت ببرید. تفاوت کلاس پریمیوم اکونومی با کلاس پرواز اکونومی نیز، صندلی‌های بزرگتر و راحتتر است. در ضمن به شما متناسب با مدت زمان پرواز، منوهای متفاوتی پیشنهاد می‌شود. 

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ