https://gateway.trip.ir/api/

پرواز وین و خرید بلیط هواپیما وین

پرواز وین
وین

مسیرهای پرطرفدار به وین و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

وین

راهنمای سفر به وین

اتریش کشوری در غرب قاره‌ی اروپا و مملو از مناظر سرسبز طبیعی و چشم‌نواز است به طوری که زندگی شهری در کنار طبیعت جذاب و بکر قرار گرفته . شاید خیلی ها اتریش را با بتهوون و موزارت، نوازنده های معروف جهانی بشناسند؛ به همین دلیل هم هست که برخی همچنان اتریش را سرزمین موسیقی معرفی می کنند. البته شاید شما هم از آن دسته از افراد باشید که اتریش را با آدولف هیتلر، رهبر آلمان در جنگ جهانی دوم که اتریشی بود بشناسید!
علاوه بر این‌ها، مراتع سرسبز، کوه‌های سربه ‌فلک ‌کشیده، دره‌های عمیق و یخچال‌های متعدد، بخشی دیگر از جذابیت‌های اتریش را تشکیل می‌دهند. در تابستان های اتریش از پیاده ‌روی در دل طبیعت و دوچرخه ‌سواری در کوهستان لذت ببرید و در زمستان اسکی در دامنه‌ها را تجربه می‌کنید. قایق‌سواری و دره ‌نوردی از دیگر فعالیت‌های تفریحی جذابی هستند که در طبیعت اتریش می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.
اتریش روی نقشه کشور کوچکی به نظر می‌رسد اما جاذبه‌های گردشگری متعدد و متنوعی دارد. دهکده‌های قرون وسطایی، کلیساها و صومعه‌های زیبا، مناظر شگفت‌انگیز طبیعی و لذیذترین غذاها و کیک‌ها در اتریش منتظر حضور گردشگران هستند.

پایتخت اتریش وین است و شهرهای گراتس و اینسبروک از مهم‌ترین شهرهای این کشور به شمار می‌آید. اتریش از جنوب با ایتالیا و اسلوونی، از غرب با سوئیس و لیختن‌اشتاین، از شرق با اسلوواکی و مجارستان و از شمال با آلمان همسایه است. وسعت این سرزمین ۸۳ هزار و ۸۵۵ کیلومتر مربع است که جمعیتی حدود ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در آن زندگی می‌کنند.
بد نیست بدانید که مردم این کشور به زبان های آلمانی، صربی، ترکی و همچنین کروات صحبت می کنند که این تعداد زبان مکالمه در این کشور نیز از دیگر نکات قابل توجه است.
وین نهمین شهر بزرگ اروپا چیزهای بسیار با ارزشی به جهان عرضه کرده است؛ از آهنگسازان کلاسیک برجسته گرفته تا شیرینی‌های خوشمزه. صادقانه بگوییم، این شهر از نظر فرهنگی و تاریخی به قدری غنی است که نمی دانیم از کجا شروع کنیم. همانطور که می‌دانید وین محل مناسبات سیاسی بسیار مهمی است و شاید همین موضوع هم به تنهایی دلیل خوبی برای بازدید از آن باشد. همه چیز در اینجا مرتب و سازماندهی شده است، بنابراین خودتان را آماده کنید تا با صرف مقداری هزینه از سفر به این شهر بزرگ نهایت لذت را ببرید.

بلیط هواپیما وین

بلیط هواپیما وین | بلیط چارتر پرواز تهران وین

خرید بلیط پرواز تهران وین همچنین بهترین قیمت بلیط تهران وین و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

بلیط ارزان وین هنگام فستیوال های موسیقی

وین مهد فرهنگ و هنر اروپاست. شهری معروف در گردشگری اروپا که به خاطر آثار تاریخی کلاسیک و جایگاه موسیقی، محبوبیت زیادی دارد. هر ساله چندین فستیوال مهم موسیقی مانند شوبرتیاده، سالزبورگ، برگنز و گرافنک برگزار می شود. اگر می خواهید در این فستیوال های بین المللی شرکت کنید، از تاریخ دقیق اجرای آنها باخبر شوید. به دلیل اینکه اوج سفرهای گردشگری وین، تابستان است، اوایل بهار و پاییز را برای خرید بلیط هواپیما ارزان انتخاب کنید. راهکار ساده خرید پرواز وین، مراجعه به صفحه بلیط هواپیما تریپ است. تاریخ دقیق سفر خود را مطابق با تقویم فستیوال ها انتخاب کنید تا قیمت بلیط از ارزانترین تا گرانترین راببینید. بلیط های لحظه آخری و چارتر بهترین شانس خرید بلیط ارزان هستند.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما وین

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط وین شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول وین یا Vienna را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها و قیمت بلیط وین را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط وین

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر وین را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط وین

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما وین از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به وین  مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما وین

وین یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی وین شناخته می شود. فرودگاه وین، بزرگترین فرودگاه کشور اتریش است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران وین، در بخش فیلترها فقط یک انتخاب دارید.

✈ فرودگاه بین المللی وین (VIE)

روش خرید بلیط ارزان وین

اگر برای خرید بلیط ارزان وین اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر وین

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر وین نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری وین

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری وین را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران وین در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما وین از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما وین

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران وین را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران وین از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر وین  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل وین

با خرید بلیط وین از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل وین را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران وین را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران وین

فاصله هوایی تهران تا وین چقدر است؟

فاصله هواایی تهران از وین 3157کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران وین چقدر است؟

مدت زمان پرواز مستقیم تهران وین 4 ساعت و 30 دقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود. 

اختلاف ساعت تهران وین چقدر است؟

وین 2 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما وین ارائه می کنند؟

هواپیمایی ایران ایر و آسترین ایر  بلیط مستقیم وین ارایه می کند. سایر ایرلاین ها مانند قطرایرویز و تورکیش ایر، پرواز توقفی وین دارند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما وین اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط وین مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما وین الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت وین را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر وین ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان وین پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری وین

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر سخت می توانید بلیط لحظه آخری وین پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط وین وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما وین در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای وین شش ماهه اول انجام می شود، بلیط هواپیما وین در فصلهای سرد ارزانتر است.

فاصله فرودگاهوین تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی وین تا مرکز شهر 20 دقیقه فاصله است.

ارزانترین ایرلاین‌های پرواز تهران وین

ایران ایر معمولا ارزانترین بلیط تهران وین را ارایه می کند.

محبوب‌ترین ایرلاین پرواز وین

هواپیمایی اتریش با نام آسترین ایر به دلیل تاخیر کم، محبوب ترین ایرلاین است

بهترین زمان سفر به اتریش

قسمت اعظم اتریش را کوه‌های آلپ و سایر کوهستان‌ها در قسمت غرب و جنوب در برگرفته، قسمت‌های شرقی و شمالی آن نسبتا کم ارتفاع هستند. آب و هوای وین در زمستان‌ها سرد و در تابستان‌ها ملایم همراه با بارندگی نسبتا زیاد است اما به ندرت آنقدر گرم می‌شوند که دردسر ساز باشند. بهار و پاییز معمولا کاملا معتدل هستند، مشخصه‌ی این فصول بارش کم باران است. زمستان‌ می تواند سرد باشد اما به ندرت برف انباشته می‌شود.

نکاتی که قبل از سفر به وین باید بدانیم.

اختلاف ساعت با تهران: 02:30-
زبان رسمی: آلمانی
واحد پول: یورو

با سوغات وین آشنا شوید.

یکی از بهترین سوغاتهای اتریش و شهر وین، شکلاتهای دست ساز است. از بهترین برندهای شکلات می توان به زوتر و اکسوکلات اشاره کرد.

آسانترین راه رزرو هتل های وین

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های وین است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های وین همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.


معروفترین جاذبه های گردشگری وین

قصر هافبورگ

کاخ شونبرون

کلیسای سنت اشتفان

کاخ بلودر

تالار اپرای وین

کلیسای سنت چارلز

 شماره تلفن های ضروری وین

کد اتریش: 43+

اورژانس: 144

پلیس: 133

اضطراری: 141

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط وین

شهر وین دارای چند فرودگاه است؟

وین یک فرودگاه دارد که با نام فرودگاه بین المللی وین شناخته می شود.

فاصله فرودگاه بین المللی وین تا مرکز شهر چقدر است؟

از فرودگاه بین المللی وین تا مرکز شهر 20 دقیقه فاصله است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه وین می‌روند؟

فرودگاه بین المللی وین

بلیط هواپیما وین را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

از شهر تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز به مقصد وین پرواز انجام می شود.

آیا بلیط رفت و برگشت وین را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر وین نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید. 

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما وین چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما وین و چارترها مطلع شوید. 

مدت زمان پرواز تهران وین چقدر است؟

مدت زمان پرواز مستقیم تهران وین 4 ساعت و 30 دقیقه است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما وین چه موقع است؟

بلیط هواپیما وین در فصلهای سرد به خصوص زمستان ارزانتر است.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی وین، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های وین و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc