https://gateway.trip.ir/api/

پرواز بروکسل و خرید بلیط هواپیما بروکسل

پرواز بروکسل
بروکسل

مسیرهای پرطرفدار به بروکسل و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بروکسل

راهنمای سفر به بروکسل

 بروکسل مرکز کشور بلژیک در شمال غربی اروپاست. بروکسل شهری مدرن با سابقه ای تاریخی و از لحاظ سیاسی مهم است چرا که سازمانهای اتحادیه اروپا در این شهر مستقر است. شما در شهر موزه ها قدم می زنید، بروکسل نزدیک به 100 موزه دارد که ارزشهای فرهنگی و قدیمی شهر را حفظ می کنند. از موزه سلطنتی هنرهای زیبا دیدن کنید تا شاهکارهای هنر اروپایی مانند آثار رنه مگریت را ببینید. حتما از خانه عجیب مگریت نیز بازید کنید تا زیبایی هنر بروکسل را لمس کنید. با توجه به بارندگی بالای بروکسل در بیشتر ایام سال، بهار و پاییز بهترین زمان سفر به این پایتخت زیباست. این شهر آثار کلاسیک باشکوهی چون گرند پالاس و مجموعه موند د آرت دارد که شما را شگفت زده خواهد کرد. در گردش خود از اسنک ها و غذاهای دریایی بروکسل غافل نشوید.


بلیط هواپیما بروکسل

چه زمانی بلیط هواپیما ارزان بروکسل خریداری کنیم؟

بروکسل یکی از پایتخت های لوکس اروپا به شمار می رود. اگر می خواهید به این مقصد جذاب سفر کنید، اقتصادی برنامه ریزی کنید. یکی از هزینه های مهم شما، بلیط بروکسل است. با توجه به گران بودن هزینه ها در این مقصد، بهتر است تا حد ممکن از هزینه بلیط خود کم کنید. انتخاب زمان سفر در فصل بارندگی، شانس خرید بلیط ارزانتر را به همراه دارد. بروکسل در ماه می، جولای و دسامبر چون بارندگی ندارد، گردشگران بیشتری را جذب می کند. پس برنامه خود را در ماههای دیگر سال بگذارید. مراجعه به سایت تریپ برای اطلاع از آخرین قیمت بلیط هواپیما و همچنین ارزانترین پروازها به مقصد بروکسل، کار شما را آسان می کند. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بروکسل

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز بروکسل شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول  بروکسل یا Brussels  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط بروکسل را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بروکسل

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر بروکسل را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بروکسل

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما بروکسل از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به بروکسل  مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بروکسل

 بروکسل دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی بروکسل یا فرودگاه زوانتم است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران بروکسل، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی بروکسل

روش خرید بلیط ارزان بروکسل

اگر برای خرید بلیط ارزان بروکسل اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بروکسل

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر بروکسل نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بروکسل

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری بروکسل را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران  بروکسل در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما بروکسل از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بروکسل

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران بروکسل را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران بروکسل از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر بروکسل  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بروکسل

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل  بروکسل را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران بروکسل را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران بروکسل چقدر است؟

فاصله هوایی تهران بروکسل 3696 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بروکسل چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران بروکسل حدود 5 ساعت و 20 دقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران بروکسل چقدر است؟

 بروکسل 2 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بروکسل ارائه می کنند؟

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز، لوفتهانزا و ایرفلوت، پرواز بروکسل را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بروکسل اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط بروکسل مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بروکسل الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بروکسل را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بروکسل ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بروکسل پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بروکسل

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری بروکسل پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بروکسل وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما بروکسل در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

تابستان فصل گردشگری بروکسل است، بلیط هواپیما در بقیه ماهها ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بروکسل تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بروکسل تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به  بروکسل

فصل بهار و اوایل پاییز، بهترین زمان سفر به بروکسل از لحاظ آب و هوایی است.

نکاتی که قبل از سفر به بروکسل باید بدانیم

شهر بروکسل هوای ناپایداری دارد و ممکن است در یک روز آفتابی، باران ببارد. داشتن لباس مناسب و چتر را فراموش نکنید.

با سوغات بروکسل آشنا شوید.

آبنبات کوبردون، گیپور، شکلات، بیسکوئیت اسپکولوس و ظروف شیشه ای، سوغات معروف  بروکسل است.

آسانترین راه رزرو هتل های بروکسل

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های بروکسل است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های  بروکسل همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری  بروکسل

تالار شهر

کلیسای سن میشل

موزه سلطنتی هنرهای زیبا

پارک سنکوانتنر

خانه ویکتور هورتا

شماره تلفن های ضروری  بروکسل

پلیس: 101

آمبولانس، آتش نشانی: 100

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط بروکسل

شهر بروکسل دارای چند فرودگاه است؟

بروکسل دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی بروکسل یا فرودگاه زوانتم است.

فاصله فرودگاه بین المللی بروکسل تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بین المللی بروکسل 20 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه بروکسل می‌روند؟

فرودگاه بین‌المللی بروکسل

بلیط هواپیما بروکسل را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز

آیا بلیط رفت و برگشت بروکسل را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر بروکسل نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما بروکسل چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما بروکسل و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران بروکسل چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران بروکسل حدود 5 ساعت و 20 دقیقه است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بروکسل چه موقع است؟

ماه می، جولای و دسامبر به علت کاهش بارندگی، گردشگری اوج می گیرد. در بقیه ماهها شانس خرید بلیط ارزانتر خواهید داشت. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی بروکسل ، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های  بروکسل و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc