https://gateway.trip.ir/api/

پرواز بوداپست و خرید بلیط هواپیما بوداپست

پرواز بوداپست
بوداپست

مسیرهای پرطرفدار به بوداپست و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

بوداپست

راهنمای سفر به بوداپست

بوداپست پایتخت کشور مجارستان با معماری خیره‌کننده، تاریخ جذاب و تفریحات پر جنب و جوشش درست در امتداد رودخانه‌ی بسیار زیبای دانوب واقع شده است. این شهر به خاطر بسیاری از موزه‌ها و نقاط سنتی دیدنی‌اش منحصر به فرد است و نیازی به گفتن نیست، اما می‌شود بیش از آن‌چه که انتظار داریم سرگرمی‌ها و فعالیت‌های تفریحی گوناگون را در آن پیدا کرد.
رود دانوب درست از میان شهر می‌گذرد و چشم‌اندازِ انحنایِ زیبایش در غروب‌های بوداپست، فراموش‌نشدنی است. به بوداپست، «پاریسِ اروپای مرکزی» هم می‌گویند. بوداپست غیر از زیبایی، سرسبزی و دل‌نشین بودن، کسل هیل و سیتادلا، مهم‌ترین جاذبه‌های تاریخی کشور و موزه‌هایی مثل گالری ملی و موزه‌ی تاریخ بوداپست را هم در خود جای داده است.
مراکز خرید بوداپست مانند دیگر پایتخت های اروپایی،بزرگ، مدرن و مملو از برندهای معتبر می باشد، اما برای لمس زیبایی های بوداپست، باید خودتان در بازارهای محلی بگردید و تماشا کنید. سفر به بوداپست در کنار غذاهای بی نظیر مجاری زیبا می شود، مجارها بر این باورند که سه آشپزی در دنیا وجود دارد: فرانسوی، چینی و مجاری! به جز گولاش که غذای معروف بوداپست است، سوپ ماهیگیر Halászlé، لانگوش Lángos(که از لغت شعله می‌آید)، فوزلیک Főzelék، شوملوئی گالوشکا Somlói Galuska پورکولت و پاپریکاش Pörkölt and Paprikás را هم امتحان کنید.

بلیط هواپیما بوداپست

بلیط هواپیما بوداپست | بلیط چارتر پرواز تهران بوداپست

خرید بلیط پرواز تهران بوداپست همچنین بهترین قیمت بلیط تهران بوداپست و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

بلیط ارزان بوداپست و سفر اروپایی

سفر به بوداپست با همه زیبایی‌های رنگارنگش زمانی جذاب‌تر می‌شود که قیمت پرواز، هتل و یا تور بوداپست در مقایسه با سفرهای خارجی دیگر و حتی در بعضی مواقع از تورهای داخلی پایین‌تر است و گردشگران ایرانی می‌توانند با کمترین بودجه تجربه یک سفر خارجی به یادماندنی را داشته باشند. ارزان بودن بلیط بوداپست و حتی تور بوداپست دلایل مختلفی دارد، از جمله مناسبت ها و همچنین عرضه تعداد زیادی هتل، پرواز و تور بوداپست در بازار آژانس‌های مسافرتی که موجب رقابت و کاهش قیمت آن می شود. بوداپست شهر نسبتا کوچکی است اما شرکت های هواپیمایی زیادی به این شهر پرواز دارند و برای یافتن بلیط هواپیما بوداپست مشکل خاصی نخواهید داشت، البته در حال حاضر پرواز مستقیم از تهران برای بوداپست وجود ندارد اما پروازهایی با توقف کوتاه به راحتی در دسترس خواهد بود.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما بوداپست

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز بوداپست شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول بوداپست یا Budapest را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط بوداپست را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط بوداپست

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر بوداپست را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط بوداپست

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما بوداپست از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به بوداپست مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما بوداپست

بوداپست دارای یک فرودگاه بین المللی است که با نام فرودگاه فرنتس لیست شناخته می شود. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران بوداپست، در بخش فیلترها یک انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی بوداپست

روش خرید بلیط ارزان بوداپست

اگر برای خرید بلیط ارزان بوداپست اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر بوداپست

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر بوداپست نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری بوداپست

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری بوداپست را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران بوداپست در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما بوداپست از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما بوداپست

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران بوداپست را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران بوداپست از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر بوداپست  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل بوداپست

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل بوداپست را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. فراموش نکنید پرواز مستقیم تهران بوداپست در حال حاضر موجود نیست.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا بوداپست چقدر است؟

فاصله هوایی تهران بوداپست 2970  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران بوداپست چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران بوداپست حدود 4 ساعت و نیم است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران بوداپست چقدر است؟

بوداپست 2 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما بوداپست ارائه می کنند؟

هواپیمایی ایرفلوت، تورکیش ایر، قطر ایرویز و آسترین  پرواز بوداپست را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما بوداپست اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط بوداپست مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما بوداپست الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت بوداپست را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر بوداپست ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان بوداپست پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری بوداپست

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری بوداپست پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط بوداپست وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما بوداپست در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

تابستان فصل گردشگری بوداپست است. در بقیه ماهها بلیط هواپیما بوداپست، ارزانتر است.

فاصله فرودگاه بوداپست تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بوداپست تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به بوداپست

بوداپست یکی از بهترین شهرها برای سفرهای تابستانی میباشد که از آب و هوای بسیار مناسبی در این فصل برخوردار است. ماه مارس تا ماه می که در اسفند ماه و اردیبهشت ماه قرار گرفته شده است. و ماه سپتامبر تا نوامبر که در ماه شهریور و آذر قرار دارد مناسب ترین زمان برای سفر به شهر زیبای بوداپست میباشند. 

نکاتی که باید قبل از سفر به بوداپست بدانیم.

پایتخت مجارستان در محدوده شنگن قرار گرفته و برای سفر به بوداپست می بایست ویزا شنگن دریافت کنید، که نیازمند زمان و برنامه ریزی قبلی برای اخذ ویزا شنگن مجارستان می باشد. برای سفر به این شهر زیبا می توانید به صورت انفرادی ویزا دریافت کنید و پس از آن اقدام به خرید بلیط هواپیما بوداپست و رزرو هتل بوداپست نمایید، فراموش نکنید بیمه نیز یکی از الزامات سفر می باشد.

با سوغات بوداپست آشنا شوید.

پالینکا : یکی از نوشیدنی های الکی بسیار پرطرفدار در بوداپست است که از ترکیب چند میوه تشکیل شده است.
فلفل قرمز : فلفل قرمز یکی از مواد غذایی محبوب در بوداپست میباشد که در غذاهایشان مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع فلفل در کشور ایران هم یافت میشود.
گلدوزی ماتیو : این نوع پارچه های بسیار زیبا و سنتی در شمال بوداپست رایج میباشد به همین دلیل آن را مانتیو مینامند. پارچه های گلدوزی مانتیو از بهترین سوغاتی های بوداپست میباشد.
لباس های محلی : از دیگر سوغات محلی و سنتی بوداپست لباس های محلی این شهر میباشد. این نوع لباس ها میان مردم اتریش طرفداران زیادی دارند.
زیور آلات بوداپست و تخم مرغ های تزئینی از دیگر سوغاتی های محبوب شهر بوداپست میباشند.

آسانترین راه رزرو هتل های بوداپست

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های بوداپست است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های بوداپست همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری بوداپست

بنای تاریخی و دولتی پارلمان (مجلس)
حمام و استخر Szechenyi
قلعه‌ی Vajdahunyad
مجسمه‌ی ملکه الیزابت (ملکه سیسی)
تپه و مجسمه‌ی گیلرت (Gellert)
باروی ماهیگیران (Halaszbastya)
میدان قهرمانان
کافه نیویورک
پل زنجیری (Szechenyi lanchid)
خانه‌ی Mai Mano
رستوران شوالیه سِر لانسلوت
پارک شهر(Varosliget)
موزه‌ ملی مجارستان (Magyar Nemzeti Muzeum)

حمام های بوداپست : بوداپست در حدود ۱۲۵ حوضچه آب گرم دارد و استفاده از این آب‌ها تفریح و عادت روزمره مردم شده است. حمام های آب گرم رومی‌ دیگر در اینجا فعالیت نمی‌کند اما برخی از آن‌ها مربوط به زمان اشغال ترک‌ها هستند. اینکه شما کدام آب گرم بوداپست را انتخاب کنید بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد عده‌ای برای تفریح و عده‌ای دیگر برای درمان مشکلات جدی سلامتی به این آب‌ها مراجعه می‌کنند.

شماره تلفن های ضروری

آتش نشانی : 101
پلیس : 102
آمبولانس : 103
ساعت گویا : 106

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط بوداپست

شهر بوداپست دارای چند فرودگاه است؟

بواپست فقط یک فرودگاه دارد.

فاصله فرودگاه بین المللی بوداپست تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه بین المللی بوداپست تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه بوداپست می‌روند؟

فرودگاه بین المللی فرنتس لیست

بلیط هواپیما بوداپست را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

در حال حاضر فقط از شهر تهران انجام می گیرد.

آیا بلیط رفت و برگشت بوداپست را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر بوداپست نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما بوداپست چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما بوداپست و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران بوداپست چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران بوداپست حدود 4 ساعت و نیم است. 

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما بوداپست چه موقع است؟

بهترین زمان سفر اقتصادی و خرید بلیط هواپیما بوداپست، زمستان است چرا که در فصل اوج گردشگری قرار ندارد.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی بوداپست، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های بوداپست و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc