https://gateway.trip.ir/api/

پرواز فلورانس و خرید بلیط هواپیما فلورانس

پرواز فلورانس
فلورانس

مسیرهای پرطرفدار به فلورانس و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

فلورانس

راهنمای سفر به فلورانس

فلورانس یکی از زیباترین شهرهای دنیاست. شما در موزه ای به وسعت یک شهر قدم زنید. فلورانس را باید شهر فرهنگ و هنر خواند. شهری که باشکوه ترین معماری رنسانسی را داراست و زادگاه هنرمند جاودانه ای چون داوینچی است. پس به دیدن موزه داوینچی بروید تا با نابغه فلورانسی آشنا شوید. ورود به کلیسای سانتاماریا دل فیوره، شما را در مقابل شاهکار معماری دنیا شگفت زده خواهد کرد. کلیساهای بی نظیر دیگری چون کلیسای سانتا کروچه در این شهر وجود دارد. زندگی گرم و پر هیجان ایتالیایی ها را در میدان دلا سینیوریا و میدان ریپابلیکا، از نزدیک تجربه کنید. فلورانس کنار رودخانه آرنو قرار گرفته است. وقتی از پل پونته وکیو عبور می کنید، متوجه هنر و ظرافت فلورانسی ها در ساخت پل می شوید. آن طرف رود، می توانید به دیدن کاخ پیتی بروید که 4 قرن محل زندگی حکمرانان فلورانس بوده است. ایتالیا یکی از مراکز مهم مد و فشن دنیاست. گوچی دارنده برند معتبر، اهل فلورانس است. پس تا می توانید از مراکز خرید دیدن کنید و بهترین لباس های روز را بخرید. جای گفتن ندارد که در سفر فلورانس باید انواع غذاهای ایتالیایی را مزه کنید.

بلیط هواپیما فلورانس
بلیط هواپیما فلورانس در فصل خرید
بهترین زمان برای سفر به  فلورانس، بستگی به هدف سفرتان دارد. بیشتر گردشگران از اواسط اردیبهشت تا اواخر تابستان به این شهر سفر می کنند. اگر هدف شما خرید است، تابستان و زمستان بهترین موقع است چرا که برندهای معروف تخفیف تا 50 درصد دارند. در تابستان ماه جولای و اگوست و در زمستان از تعطیلات ژانویه به بعد می توانید برنامه سفر خود را عملی کنید. اگر دنبال بلیط فلورانس با قیمت مناسب هستید، ماههای سرد، شانس بیشتری دارید. در سایت تریپ می توانید متناسب با تاریخ سفر خود از آخرین قیمت بلیط هواپیما و نیز ارزانترین ها مطلع شوید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما فلورانس

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز فلورانس شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول فلورانس یا Florence  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط فلورانس را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط فلورانس

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر فلورانس را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط فلورانس

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما فلورانس از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به فلورانس مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما فلورانس

فلورانس دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی فلورانس است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران فلورانس، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی فلورانس

روش خرید بلیط ارزان فلورانس

اگر برای خرید بلیط ارزان فلورانس اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر فلورانس

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر فلورانس نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری فلورانس

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری فلورانس را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران فلورانس در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما فلورانس از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما فلورانس

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران فلورانس را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران فلورانس از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر فلورانس  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل فلورانس

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل فلورانس را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران فلورانس را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران فلورانس چقدر است؟

فاصله هوایی تهران فلورانس  3510  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران فلورانس چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به فلورانس برقرار نیست، حداقل مدت زمان پرواز تهران فلورانس از 10 ساعت به بالاست. این مدت زمان با توجه به تعداد توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران فلورانس چقدر است؟

فلورانس 3 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما فلورانس ارائه می کنند؟

هواپیمایی آلیتالیا، ایرفرانس، بریتیش ایرویز و لوفتانزا، پرواز فلورانس را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما فلورانس اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط فلورانس مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما فلورانس الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت فلورانس را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر فلورانس ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان فلورانس پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری فلورانس

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری فلورانس پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط فلورانس وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما فلورانس در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه تابستان و بهار فصل گردشگری فلورانس است، در ماههای سرد بلیط هواپیما ارزانتر است.

فاصله فرودگاه فلورانس تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه فلورانس تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به فلورانس

از ماه می تا سپتامبر بهترین زمان سفر به فلورانس است.

نکاتی که قبل از سفر به فلورانس باید بدانیم
در فلورانس شما امکان استفاده از وای فای رایگان در محیط های عمومی را دارید. این اینترنت فقط با سیم کارت های ایتالیایی قابل استفاده است.
با سوغات فلورانس آشنا شوید.
جواهرات، ظروف سرامیکی، عطر و لوازم التحریر، سوغات معروف فلورانس است.
آسانترین راه رزرو هتل های فلورانس
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های فلورانس است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های فلورانسهمواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری فلورانس

کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره

پونته وکیو

میدان دلا سینیوریا

میدان میکل آنژ

کاخ پیتی

کلیسای سانتا کروچه

مرکاتو نوو

شماره تلفن های ضروری فلورانس
آمبولانس: 118
آتش نشانی: 115
پلیس: 113
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط فلورانس

شهر فلورانس دارای چند فرودگاه است؟

فلورانس دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه بین‌المللی فلورانس است.

فاصله فرودگاه بین المللی فلورانس تا مرکز شهر چقدر است؟

20 دقیقه

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه فلورانس می‌روند؟

فرودگاه فلورانس

بلیط هواپیما فلورانس را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

در حال حاضر فقط از تهران به مقصد فلورانس پرواز وجود دارد.

آیا بلیط رفت و برگشت فلورانس را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهرفلورانس نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما فلورانس چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما فلورانس و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران فلورانس چقدر است؟

با توجه به اینکه پرواز مستقیم از تهران به فلورانس برقرار نیست، حداقل مدت زمان پرواز تهران فلورانس از 10 ساعت به بالاست.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما فلورانس چه موقع است؟

با توجه به اینکه تابستان و بهار فصل گردشگری فلورانس است، در ماههای سرد بلیط هواپیما ارزانتر است. 

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی فلورانس، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های فلورانس و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc