https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی قطر

Qatar

قطر
قطر

هواپیمایی قطر

هواپیمایی قطر
شرکت هواپیمایی قطر، یک ایرلاین جوان محسوب می‌شود که از  سال ۱۹۹۳ فعالیت خود را در دوحه شروع کرد. روزانه 244 پرواز مستقیم به 172مقصد مختلف دنیا در هر قاره‌ای از آفریقا تا اقیانوسیه توسط ایرلاین قطر انجام می‌گیرد.
قطر ایرویز که به عنوان یکی از لوکس‌ترین خطوط پرواز دنیا توانست در سال 2015 جایزه جهانی «اسکای‌تراکس» را برای بهترین کلاس بیزنس و بهترین ایرلاین خاورمیانه دریافت کند. جایزه‌ معتبری که برای سومین بار به شرکت هواپیمایی قطر تعلق گرفت. همچنین در سال 2019 جایزه بهترین ایرلاین دنیا را کسب کرد که نشان از توانمندی، کیفیت و استاندارهای بالای این ناوگان هوایی دارد.  
بهترین کلاس بیزنسی با امکانات درجه یک، تخت تاشو مجهز به صفحه نمایش برای پخش برنامه‌های تلویزیونی، فیلم و موسیقی و بازیهای به‌روز حین پرواز، سرگرم‌کننده است. مسافران علاوه بر سرو بهترین غذاهای ملل، دسرها و نان تازه می‌توانند 24 ساعت قبل از پرواز، رژیم غذایی خود را اعلام و هنگام پرواز غذای رژیمی، گیاهی ... را دریافت کنند.  
قطر ایرویز به عنوان حامی و شریک رسمی در مسابقات جهانی و تورنمنت‌های بین‌المللی نقش پررنگی دارد. از نمونه‌های آن میتوان به  جام جهانی فوتبال 2018 روسیه، جام جهانی فوتبال 2022 قطر جام جهانی 2019 قطر، جام باشگاه‌های فوتبال جهان، جام جهانی فوتبال بانوان، لیگ فوتبال استرالیا و مسابقات تنیس آزاد قطر اشاره کرد.
qatar-airways1
qatar-airways
qatar-airways2
qatar-airways3

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ