https://gateway.trip.ir/api/

هواپیمایی ماهان

Mahan

ماهان
ماهان

هواپیمایی ماهان

هواپیمایی ماهان
شرکت هواپیمایی ماهان(تأسیس 1371) اولین شرکت هواپیمایی خصوصی ایران است. اولین پرواز صورت گرفته توسط این شرکت در مسیر تهران- کرمان- تهران بوده است. 

میانگین سنی ناوگان هوایی شرکت ماهان بین 19.4 تا 27.7 سال می باشد. کمترین آن مربوط به هواپیمای ایرباس و بیشترین آن مربوط به هواپیمای بوئینگ است. افزایش در ناوگان هوایی ماهان به تعداد 54 فروند به علاوه گسترش پرواز ها به دیگر مقاصد در داخل (30 مقصد) و خارج کشور (25 مقصد)، تعداد مسافران جا به جا شده توسط این شرکت را افزایش داد بصورتی که توانست عنوان بیشترین مسافر حمل شده در سال 1391 را در کشور به خود اختصاص دهد. 

کلاس های پروازی شرکت ماهان به دو دسته کلاس بیزینس و معمولی تقسیم می شوند .
کلاس بیزینس این هواپیمایی محیطی آرام و راحت برای مسافر فراهم می کند و فضای کافی و قابلیت تنظیم صندلی از دیگر ویژگی های این دسته کلاس در شرکت ماهان است و نوع امکانات تا حدودی به داخلی و یا خارجی بودن پرواز نیز بستگی دارد. در هر دو نوع پرواز داخلی و خارجی، مسافران با غذاهای ایرانی و بین المللی و سرو نوشیدنی های متنوع پذیرایی می شود و تلویزیون های 42 اینچ در کابین وجود دارد.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ