https://gateway.trip.ir/api/

پرواز شانگهای و خرید بلیط هواپیما شانگهای

پرواز شانگهای
شانگهای

مسیرهای پرطرفدار به شانگهای و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

شانگهای

راهنمای سفر به شانگهای

شانگهای، پایتخت اقتصادی چین و پر جمعیت‌ترین شهر آن است. هر چه از زیبایی های شانگهای بگوییم کم گفته ایم. از رستوران های شیک،  آثار تاریخی، برند های لوکس، غذاهای لذیذ و متنوع، زیور آلات و چینی های زیبا، ساختمان های عظیم و غول پیکر، معابد بودایی و مغازه های جالب،  محله‌های قدیمی، آسمان‌خراش‌های مدرن، تالارهای بورس سهام و فلزات. به طور کلی شانگهای شهری جذاب و بین‌المللی است.در کل برای این که از بودن در شانگهای لذت ببرید و همزمان از جاهای دیدنی این شهر هم بی‌نصیب نمانده باشید، بهتر است حداقل یک هفته را در این شهر بگذرانید.
 
چرا باید به شانگهای سفر کرد!
استراحت و ریلکس کردن در چشمه آب گرم Green Massage
تماشای آکواریوم اقیانوسی آرامشبخش در شانگهای
چشیدن خوشمزه ترین و جدیدترین غذاهای چین
لذت تماشا کردن شانگهای از بالای بام برج تجارت جهانی، دومین برج بلند دنیا
خرید ارزان و سوغاتی های فراوان

بلیط هواپیما شانگهای

بلیط هواپیما شانگهای | بلیط چارتر پرواز تهران شانگهای

خرید بلیط پرواز تهران شانگهای همچنین بهترین قیمت بلیط تهران شانگهای و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

بلیط اقتصادی شانگهای در سال نو چینی 

شانگهای یک مرکز اقتصادی مهم دنیاست. ارتباطات تجاری گسترده ایران و چین باعث تعدد مسافرتها به شانگهای شده است. اگر می خواهید دو فستیوال جذاب و تماشایی شانگهای را در سفری اقتصادی تجربه کنید، اواخر ماه فوریه بهترین زمان است. کاهش مسافرت ها در زمستان به شما شانس کاهش قیمت بلیط  می دهد. در این زمان جشن سال نو چینی و جشن فانوس ها برگزار می شود. برای خرید راحت، به سایت تریپ بروید و در صفحه بلیط هواپیما، شانگهای را در تاریخ مورد نظر جستجو کنید. لیستی از تمام پروازها و انواع بلیط شانگهای را خواهید دید. قیمت ها از ارزان به گران است و به شما حق انتخاب بر اساس بودجه خواهد داد. با خرید از تریپ، خدمات ویزا و ترانسفر فرودگاهی را همراه تخفیف دریافت می کنید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما شانگهای

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز شانگهای شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول شانگهای  یاShanghai  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط شانگهای را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط شانگهای

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر شانگهای را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط شانگهای

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما شانگهای از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به شانگهای مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما شانگهای

شانگهای دارای سه فرودگاه بین المللی است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران شانگهای، در بخش فیلترها سه انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللی شانگهای پودنگ

فرودگاه بین المللی هونگچیائور

وش خرید بلیط ارزان شانگهای

اگر برای خرید بلیط ارزان شانگهای اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر شانگهای

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر شانگهای نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری شانگهای

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری شانگهای را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران شانگهای در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما شانگهای از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما شانگهای

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران شانگهای را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران شانگهای از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر شانگهای  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل شانگهای

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل شانگهای را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران شانگهای را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا شانگهای چقدر است؟

فاصله هوایی تهران شانگهای 6396  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران شانگهای چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران شانگهای حدود 8 ساعت و نیم است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران شانگهای چقدر است؟

شانگهای 3 ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما شانگهای ارائه می کنند؟

هواپیمایی ایرفلوت، تورکیش ایر، قطر ایرویز و ماهان  پرواز شانگهای را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما شانگهای اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط شانگهای مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما شانگهای الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت شانگهای را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر شانگهای ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان شانگهای پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری شانگهای

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری شانگهای پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط شانگهای وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما شانگهای در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

بهار و پاییز فصل گردشگری شانگهای است. در بقیه ماهها بلیط هواپیما شانگهای، ارزانتر است.

فاصله فرودگاه پودنگ شانگهای تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه شانگهای تا مرکز شهر 40 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به شانگهای

تابستانهای شانگهای بسیار گرم و زمستانهایش خیلی سرد اما در بهار و پائیز خبری از این گرما و سرما نیست و بهترین زمان برای سفر به شانگهای بهار و پائیز است.

آسانترین راه رزرو هتل های شانگهای

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های شانگهای است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های شانگهای همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

نکاتی که قبل از سفر به شانگهای باید بدانیم.

واحد پول: یوان
آب لوله كشي آشامیدنی نيست.
اختلاف زمانی با تهران: 03:30+
ولتاژ برق مصرفی در چین 220 ولت می باشد.
طول پرواز از تهران تا پكن حدود 7 ساعت است.
كد تلفن پكن 008610 و شانگهاي 008621 مي باشد.

با سوغات شانگهای آشنا شوید.

چوب کنده کاری شده
ظروف لاکی
کوبلن ملیله دوزی پشمی
صنایع دستی نی باف
چوب غذاخوری (چاپستیک) چین

معروفترین جاذبه های گردشگری شانگهای

بازدید از Oriental Pearl Tower برج مروارید شرقی
پیاده روی و تماشای خط افق در تفرجگاه ریورساید
میدان مردم
معبد لانگا (Longhua)
پارک مجسمه‌سازی Jing'an
تماشای سیرک جهانی شانگهای
3-برج تلویزیونی مروارید شرقی
باغ یو یوآن(YuYuan)
بازدید از مرکز مالی جهانی شانگهای
دره‌ی شادی شانگهای

 شماره تلفن های ضروری شانگهای

پلیس: 110

اورژانس: 120

آتش نشانی: 119

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط شانگهای

شهر شانگهای دارای چند فرودگاه است؟

شهر شانگهای دارای 2 فرودگاه است:

 فرودگاه بین‌المللی شانگهای پودنگ

فرودگاه بین المللی هونگچیائور

فاصله فرودگاه بین المللی پودنگ تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه پودنگ تا مرکز شهر 40 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه شانگهای می‌روند؟

فرودگاه پودنگ شانگهای 

بلیط هواپیما شانگهای را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

شهرهای تهران، مشهد، شیراز

آیا بلیط رفت و برگشت شانگهای را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر شانگهای نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما شانگهای چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما شانگهای و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز شانگهای تهران چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران شانگهای حدود 8 ساعت و نیم است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شانگهای چه موقع است؟

بهترین زمان سفر اقتصادی و خرید بلیط هواپیما شانگهای، زمستان است چرا که در فصل اوج گردشگری قرار ندارد.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی شانگهای، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های شانگهای و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به شانگهای

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc