https://gateway.trip.ir/api/

پرواز پوکت و خرید بلیط هواپیما پوکت

پرواز پوکت

مسیرهای پرطرفدار به پوکت و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

راهنمای سفر به پوکت

پوکت یا فوکت جزیره ای رویایی که به خاطر طبیعت بی بدیل و غواصی در سواحل مرجانی به عنوان یکی از محبوبترین مقاصد ساحلی آسیا شناخته شده است. بیش از نیمی از این جزیره را جنگل های آن فراگرفته است و نیم دیگر را هم کوه هایی سربه فلک کشیده ای در برگرفته است، تماشای مناظر طبیعی پوکت بسیار لذتبخش است. در واقع جزیره پوکت آنقدر زیبایی و رنگ و شگفتی دارد که گاه آن را با جزایر قناری مقایسه می کنند. اقامت در پوکت برای گردشگرانی که عاشق ساحل و طبیعت هستند، یک مقصد ایده آل و فوق العاده جذاب به حساب است. می توان گفت سفر به این جزیره زیبا در مقایسه با جزایر مشابه اقتصادی تر خواهد بود؛ چرا که هزینه های سفرمثل بلیط هواپیما و هتل قیمت مناسبی دارد.

دلایل سفر به پوکت
خریدن سوغاتی از بازار فوتای پوکت
تجربه کردن تمامی ورزش های جذاب آبی
دیدن مجسمه 45 متری بودا و عکاسی از آن
تماشا کردن طلوع آفتاب درخشان تر از همه جا
تجربه کردن ماساژ پا با ماهی های کوچک پوکت
میتوانید انواع نودل های لذیذ را در رستوران های پوکت امتحان کنید

بلیط هواپیما پوکت

قیمت بلیط هواپیما پوکت

بلیط هواپیما پوکت در فصل باران

روز به روز بر شما گردشگران پوکت افزوده می شود. آب و هوا، سواحل بی نظیر، مردم خونگرم و انواع غذاهای گیاهی، پوکت را به یکی از مقاصد گردشگری مهم تبدیل کرده است. لازم به ذکر است بیشتر سفرهای گردشگری در ماههای کم بارش یعنی نوامبر تا آوریل انجام می شود. اگر می خواهید سفری مقرون به صرفه داشته باشید، تابستان بهترین زمان است. در این فصل به دلیل باراندگی، خدمات گردشگری و بلیط پوکت با قیمت پایینتر عرضه می شود. سایت تریپ بهترین نرخ و قیمت بلیط هواپیما پوکت تایلند را همراه با امکان مقایسه قیمت ها و قیمت بلیط پوکت ماهان، پرواز قطری به پوکت یا پرواز مستقیم ماهان به پوکت را با سایر ایرلاین ها فراهم می کند. اگر برنامه سفر شما قطعی است، بلیط سیستمی را از چند ماه قبل حرکت رزرو کنید تا قیمت بلیط تایلند شما مقرون به صرفه تر باشد.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما پوکت

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما پوکت

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز پوکت شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت تایلند یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول پوکت یا  Phuketرا به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط هواپیما ارزان خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط پوکت را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط پوکت

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر پوکت را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط پوکت

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما پوکت از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به پوکت مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما پوکت

پوکت دارای یک فرودگاه است که با نام فرودگاه بین المللی پوکت شناخته می شود. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران پوکت، در بخش فیلترها یک انتخاب دارید:

فرودگاه بین المللی پوکت

روش خرید بلیط ارزان پوکت

اگر برای خرید بلیط ارزان پوکت اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر پوکت

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر پوکت نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری پوکت

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری پوکت را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران پوکت در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما پوکت در تریپ

مزیت های خرید بلیط هواپیما پوکت از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما پوکت

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران پوکت را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران پوکت یا تور تایلند پوکت یا بلیط تایلند پوکت از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر پوکت  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل پوکت

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل پوکت را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران پوکت را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات پروازی کاربردی قبل از خرید بلیط هواپیما تهران پوکت

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا پوکت چقدر است؟

فاصله هوایی تهران پوکت ۵۴۵۰ کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران پوکت چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران پوکت حدود 8 ساعت است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران پوکت چقدر است؟

پوکت 2 ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما پوکت ارائه می کنند؟

هواپیمایی ماهان، تورکیش ایر، قطر ایرویز و امارات پرواز پوکت را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما پوکت اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط پوکت مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما پوکت الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت پوکت را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر پوکت ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان پوکت پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری پوکت

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری پوکت پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط پوکت وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما پوکت در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

از آوریل تا نوامبرفصل گردشگری پوکت است. در بقیه ماهها به خصوص بلیط هواپیما پوکت، ارزانتر است.

فاصله فرودگاه پوکت تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه پوکت تا مرکز شهر 45 دقیقه است.

بهترین فصل برای سفر به پوکت

بهترین زمان سفر به پوکت

پوکت آب و هوای گرمسیری دارد؛ از آبان ماه تا فروردین ماه خشک است و از اواخر خرداد تا اواخر شهریور بارانی است. در این شهر گاه بارندگی های شدیدی  پیش می آید که گردشگران را به دلیل ناگهانی بودن اش حیرت زده می کند. فصل خیلی گرم این شهر از اواخر فروردین آغاز می‌شود و تا اواخر خرداد ادامه دارد. تابستان، فصل باران‌های موسمی است که از اواسط خرداد شروع می‌شود و تا اوایل آبان هم دوام دارد. البته صبح تا ظهر، بیشتر وقت‌ها هوا صاف و آفتابی است، اما عصرها معمولا باران می‌بارد. بهترین وقت سفر به پوکت هم، از اواسط آبان تا اواسط اسفند است که دریا گرم و آرام است.

اطلاعات کاربردی و ضروری پوکت

نکاتی که قبل از سفر به پوکت باید بدانیم.

واحد پول تایلند: بت 
زبان رسمی و ملی کشور تایلند، تایلندی است
ساعت رسمی کشور تایلند دو ساعت و نیم از ایران جلوتر است.
جهت رانندگی: چپ

سوغاتی های شهر پوکت را بشناسیم

با سوغات پوکت آشنا شوید.

ابریشم، مجسمه های چوبی، تیشرت و گلهای صابونی سوغات معروف پوکت است.

رزرو هتل های پوکت

آسانترین راه رزرو هتل های پوکت

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های پوکت است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های پوکت همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.


جاذبه های گردشگری پوکت

معروفترین جاذبه های گردشگری پوکت

•  فانتاسی
•  جزیره فی فی
•  خلیج فانگ نا
•  آکواریوم پوکت
•  شهر قدیمی پوکت
•  ساحل نائی هان

شماره تماس های ضروری پوکت

شماره تلفنهای ضروری

پیش شماره ۶۶+
شماره اضطراری (پلیس، آمبولانس، آتش نشانی): ۹۱۱
شماره پلیس گردشگری: ۱۱۵۵

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

سوالات متداول برای خرید بلیط پوکت

از بین واکسن‌هایی که  تا الان تایید شده و موجود می باشد، واکسن‌های فایزر، جانسون، مدرنا، سینوفارم، سینوواک، اسپوتنیک و آسترازنکا مورد تایید تایلند است  اگر هر دو دوز واکسن های بالا را زده باشید میتوانید بدون آنکه قرنطینه شوید وارد این کشور بشوید. البته هنوز پروازهای مستقیم بین ایران و تایلند برقرار نیستند لیکن با توجه به خبرهایی که از این کشور رسیده به احتمال زیاد تا پایان سال میلادی تمام مرزهای این کشور باز خواهد شد.
پوکت دارای یک فرودگاه است که با نام فرودگاه بین المللی پوکت شناخته می شود. 

فاصله فرودگاه پوکت تا مرکز شهر 45 دقیقه است.

فرودگاه بین المللی پوکت
از تهران، مشهد، تبریز، شیراز و اصفهان

خیر، برای سفر به شهر پوکت نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما پوکت و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران پوکت  8 ساعت است.
با توجه به اوج سفر از نوامبر تا آوریل بقیه ماهها برای خرید بلیط مقرون به صرفه است.

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های پوکت و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc