https://gateway.trip.ir/api/

پرواز مسکو و خرید بلیط هواپیما مسکو

پرواز مسکو
مسکو

مسیرهای پرطرفدار به مسکو و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

مسکو

راهنمای سفر به مسکو

راهنمای سفر به مسکو
شهر مسکو پایتخت روسیه، پهناورترین کشور دنیا است که مارو یاد سرمای شدید و خیابان های یخ زده که زیر نور چراغ های نئون خواهد انداخت. تاریخ هزارساله این شهر رو نمایشنامه های چخوف، رمان های داستایوفسکی و اپراهای چایکوفسکی روایت می کنه. پایتخت اسرارآمیز امپراتوری تزارها مسکو روی رودخانه‌ای به همین نام واقع شده است. شهری که به خوبی برای معماری‌های زیبا و منحصر به فرد تاریخی‌اش شناخته شده است و به راحتی می‌توان زیباترین کلیساهای جهان را اینجا پیدا کرد، کافی است نیم نگاهی به کلیسای زیبای سنت باسیل واقع در میدان سرخ بیاندازید تا به حقیقت گفته‌های ما پی ببرید.

خیابان آربات قدیم (OLD ARBAT) که نام آن برگرفته از نام ارابه هایی است که در زمانهای گذشته بازرگانان در این محل قرار می دادند، امروزه گذرگاهی است که هنگام عصر می توان در آن قدم زنان هنر هنرمندان خیابانی را در کنار فروشگاه های متعدد صنایع دستی نظاره گر شد.

مگر می شود به مسکو سفر کرد و طعم لذیذ غذاهای روسی رو نچشید. این شهر پر از رستوران های مجلل با فضای خیره کننده و غذاهای عالیست که هر شخصی رو جذب خواهد کرد. غذاهایی مثل راویولی گوشت، پاستای گوشت، خورشت بره با نخود، سوپ گوشت گوساله، خوراک لوبیا و کباب گوساله.

بلیط هواپیما مسکو

بلیط هواپیما مسکو روسیه | بلیط چارتر پرواز تهران مسکو

خرید بلیط پرواز تهران مسکو همچنین بهترین قیمت بلیط تهران مسکو و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

مزیت بلیط هواپیما مسکو در زمستان

مسکو بزرگترین شهر روسیه از شهرهای توریستی پر طرفدار دنیاست. به خاطر هوای سرد مسکو، تابستان فصل اوج مسافرت است. اگر می خواهید ارزانترین پرواز مسکو را خریداری کنید، زمستان بهترین موقع است. شما می توانید در جشن های کریسمس و معروفترین فستیوال های زمستانی مانند گوزن شمالی و جشن ماسلنتیسا شرکت کنید. همچنین دیدن شفق قطبی در روسیه از شانس های سفر زمستانی است. با توجه به دمای پایین مسکو لازم است پوشاک مناسب به همرا داشته باشید. در سایت تریپ امکان خرید آسان بلیط همراه با امکان لغو و استرداد آنلاین وجود دارد.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما مسکو

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی بلیط مسکو شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول مسکو یا Moscow را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

 مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط مسکو را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط مسکو

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر مسکو را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط مسکو

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما مسکو از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت ( از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به مسکو مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما مسکو

مسکو سه فرودگاه دارد که بزرگترین آنها، فرودگاه بین المللی شرمتیوو است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران مسکو، در بخش فیلترها شما سه  انتخاب دارید.

فرودگاه بین المللی شرمتیوو (SVO)

فرودگاه بین المللی ونوکووا (VKO)

فرودگاه بین المللی دوموده دوو (DME)

روش خرید بلیط ارزان مسکو

اگر برای خرید بلیط ارزان مسکو اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر مسکو

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر مسکو نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری مسکو

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری مسکو را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران مسکو در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما مسکو از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما مسکو

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران مسکو را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران مسکو از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر مسکو در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل مسکو

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل مسکو را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران مسکو را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا مسکو چقدر است؟

مسافت پروازی تهران از مسکو 2459 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران مسکو چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران مسکو چقدر است؟

مسکو نیم ساعت از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما مسکو ارائه می کنند؟

هواپیمایی نوردویند، امارات، ماهان، ایران ایر، ایرفلوت و سلام ایر پرواز مسکو را انجام می دهند.

 چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما مسکو اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط مسکو مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما مسکو الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت مسکو را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر مسکو ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان مسکو پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری مسکو

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر سخت می توانید بلیط لحظه آخری مسکو پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط مسکو وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما مسکو در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای مسکو تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما مسکو در فصلهای سرد ارزانتر است.

فاصله فرودگاهمسکو تا مرکز شهرچقدر است؟

از فرودگاه بین المللی مسکو تا مرکز شهر 40 دقیقه فاصله است.

محبوب‌ترین ایرلاین پرواز مسکو

هواپیمایی ماهان ایر به دلیل بلیط ارزان، محبوب ترین ایرلاین پرواز مسکو است.

بهترین زمان سفر به مسکو

مسکو را به دلیل بارش بیش از حد باد میتوان شهر باد ها نام گذاری کرد. شما در مسکو تمام مدت شاهد وزش هستید. البته این باد میتواند برای مردم خوب باشد و آنها را از گرما نجات دهد. اما با این حال برای شناگران و دریانوردان میتواند آزادهنده باشد. دمای شهر مسکو در فصل تابستان 24 الی 38 درجه میباشد اما شب هایی با دمای ملایم دارد که نسیم در آن میوزد. در فصل پاییز وزش های باد شدید است و در زمستان سرد و سوزناک. فصل بهاری مسکو برای مسافران بسیار فصل مناسبی است ، هوای خیلی خوبی دارد و میتواند برای شما بسیار لذت بخش باشد.

نکاتی که قبل از سفر به مسکو باید بدانیم
فرهنگ تمام مردم دنیا در هر شهر متفاوت میباشد. مردم شهر مسکو بسیار خوش برخورد و مهربان هستند. اما بهتر است قبل از سفر به مسکو برخی نکات ضروری را بدانید.

باید توجه داشته باشید مردم مسکو مسلمان هستند و بهتر است به مذهب و فرهنگ آنها احترام بگذارید. اگر به خانه ای دعوت شدید حتما کفش هایتان را خارج از منزل در بیاورید مردم مسکو به بهداشت اهمیت زیادی میدهند.
به افراد سالمند احترام بگذارید و به آنها در مواقع لازم کمک کنید.

با سوغات مسکو آشنا شوید.

از سوغاتی های شهر مسکو میتوان به خاویار، شکلات ، عسل ، ظروف چینی و زیورآلات سنتی اشاره نمود.

آسانترین راه رزرو هتل های مسکو

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های مسکو است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های مسکو همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری مسکو

میدان سرخ
کاخ های کرملین
کلیسای جامع سنت باسیل
متروی مسکو
گالری ترتیاکوف
کیلومتر صفر مسکو
تئاتر بولشوی
میدان مانژ
خیابان آربات
آسمان نمای مسکو
مراسم تعویض نگهبان

شماره تلفن های ضروری مسکو
پلیس : 102
آمبولانس : 103
آتش نشانی : 10

ساعت گویا: 100

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط مسکو

شهر مسکو دارای چند فرودگاه است؟

شهر مسکو دارای سه فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی شرمتیوو، فرودگاه ونوکووا و فرودگاه دوموده دوو است.

فاصله فرودگاه بین المللی شرمتیوو تا مرکز شهر مسکوچقدر است؟

فاصله فرودگاه شرمتیوو تا مرکز شهر مسکو 40 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه مسکو می‌روند؟

پروازهای ایرانی عموما در هر سه فرودگاه بین المللی مسکو فرود می آیند.

بلیط هواپیما مسکو را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

در حال حاضر فقط از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران پرواز مسکو انجام می گیرد.

آیا بلیط رفت و برگشت مسکو را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر مسکو نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما مسکو چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما مسکو و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران مسکو چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مسکو چه موقع است؟

با توجه به اینکه عموم سفرهای مسکو تابستان انجام می شود، بلیط هواپیما مسکو در فصلهای سرد ارزانتر است.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی مسکو، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های مسکو و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به مسکو

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc