https://gateway.trip.ir/api/

پرواز زابل و خرید بلیط هواپیما زابل

پرواز زابل
زابل

مسیرهای پرطرفدار به زابل و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

زابل

راهنمای سفر به زابل

سیستان و بلوچستان سرزمین افسانه و حماسه است. زادگاه رستم، شهر زابل است. شهری که قدمت چند هزار ساله دارد و شهر سوخته به عنوان یکی از سایتهای مهم باستانی ایران، نماد زابل است. دهانه غلامان و کوه خواجو از دیگر جاهای دیدنی زابل است که باید ببینید و تمدن منطقه را بشناسید. معماری بومی سیستان شما را به گرفتن عکس ترغیب می کند، پس به روستای قلعه نو بروید و بهترین تصاویر سفرتان را بگیرید. قلعه رستم و ارگ خان ملک دیدنی های قدیمی این منطقه است که تاریخ دلاوریهای مردم زابل را نشان می دهد. از بهترین جاذبه های طبیعی زابل، تالاب هامون است. تالابی اسطوره ای که محل زندگی انواع پرندگان است. مردم محلی با قایقی به نام توتن روی هامون صیادی می کنند، این تجربه را از دست ندهید. 

بلیط هواپیما زابل
بلیط هواپیما زابل به مقصد سفر بهاره
سلیقه سفر در ایران در حال تغییر است. زمانی فقط سفر شمال و شهرهای اصفهان و شیراز و مشهد مقصد گردشگری بود. امروزه سیستان و بلوچستان یکی از مقاصد مهم گردشگران جوان است که دنبال کشف ایران هستند. سفر به زابل بدون شک تجربه ای جذاب است. اگر می خواهید در بهترین آب و هوا زابل را ببینید، بهار بهترین زمان است. بعد از تعطیلات عید و با کاهش سفرها، می توانید  مناسبترین بلیط زابل را خریداری کنید. تریپ راهنمای شما در خرید بلیط اقتصادی است.  

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما زابل

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز زابل شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول زابل یا  Zabol  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط زابل را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط زابل

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر زابل را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط زابل

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما زابل از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به زابل مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما زابل

زابل دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه زابل است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران زابل، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه زابل ACZ

روش خرید بلیط ارزان زابل

اگر برای خرید بلیط ارزان زابل اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر زابل

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر زابل نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری زابل

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری زابل را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران زابل در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما زابل از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما زابل

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران زابل را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران زابل از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر زابل  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل زابل

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل زابل را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران زابل را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران زابل چقدر است؟

فاصله هوایی تهران زابل  ۱۰۷۰  کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران زابل چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به زابل 1 ساعت و 50 دقیقه است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما زابل ارائه می کنند؟

هواپیمایی آتا و ماهان، پرواز زابل را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما زابل اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط زابل مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما زابل الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت زابل را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر زابل ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان زابل پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری زابل

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری زابل پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط زابل وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما زابل در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه در تابستان هوای زابل بسیار گرم است، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه زابل تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه زابل تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به زابل
اواخر زمستان، اوایل بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به زابل است.
نکاتی که قبل از سفر به زابل باید بدانیم
در حین سفر به زابل به سنت ها و عرف جامعه میزبان احترام بگذارید. با ارتباط دوستانه شما می توانید اطلاعات جذابی را از زندگی و فرهنگ محلی دریافت کنید.
با سوغات زابل آشنا شوید.
قالیچه، ساز موسیقی و سوزن دوزی، سوغات معروف زابل است. 
آسانترین راه رزرو هتل های زابل
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های زابل است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های زابل همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری زابل
آتشکده کورکویه 
قلعه رستم 
کوه خواجه
روستای تاریخی قلعه نو
شهر سوخته
ارگ خان ملک کیانی
آرامگاه خواجه غلطان
دهانه غلامان
شماره تلفن های ضروری زابل
پیش شماره زابل: 0542
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc