https://gateway.trip.ir/api/

پرواز واشنگتن و خرید بلیط هواپیما واشنگتن

پرواز واشنگتن
واشنگتن

مسیرهای پرطرفدار به واشنگتن و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

واشنگتن

راهنمای سفر به واشنگتن

واشنگتن D.C پایتخت ایالات متحده، شهری پر از موزه های قدیمی، بناهای تاریخی، ساختمان های  عظیم. شهری با آدم ها و فرهنگ های مختلف که در کمال آرامش در کنار هم زندگی می­کنندد. بازدید از موزه­ها، تماشای آبشار بزرگ و زیبای پارک ملی، گشت و گزار در بازار شرقی، کافه نشینی و پیاده روی در خیابان های واشنگتن همه و همه باعث می­شوند تا سفر به این شهر از اولین اولویت های گردشگران باشد.

بلیط هواپیما واشنگتن

بلیط هواپیما واشنگتن | بلیط چارتر پرواز تهران واشنگتن

خرید بلیط پرواز تهران واشنگتن همچنین بهترین قیمت بلیط تهران واشنگتن و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

مزیت خرید بلیط هواپیما واشنگتن در زمستان

واشنگتن قلب اقتصادی آمریکاست. در اکثر ماههای سال به واسطه تعدد مسافرتها، شلوغ است. با این حال زمستان یکی از بهترین مواقع برای خرید بلیط ارزانتر واشنگتن است. کافیست به سایت تریپ وارد شوید و تاریخ سفر و تعداد مسافران را وارد کنید. در نظر داشته باشید که هیچ پرواز مستقیمی از ایران به واشنگتن وجود ندارد و همه ایرلاین ها با دو یا چند توقف به مقصد می رسند. بلیط واشنگتن در سایت تریپ به صورت سیستمی و چارتر قابل رزرو است. مزیت خرید بلیط در زمستان، وجود پایین ترین نرخ است. برای داشتن سفری آسوده، هتل خود را نیز از طریق تریپ رزرو کنید و از تخفیفی برخوردار شوید.

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما واشنگتن

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز واشنگتن شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول واشنگتن Washington یا را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط واشنگتن را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط واشنگتن

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر واشنگتن را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی(ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط واشنگتن

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما واشنگتن از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به واشنگتن مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما واشنگتن

واشنگتن دارای سه فرودگاه بین المللی است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران واشنگتن، در بخش فیلترها سه انتخاب دارید:

فرودگاه بین‌المللیرونالد ریگان

فرودگاه بین‌المللیدالس

 فرودگاه بین‌المللیبالتیمور

روش خرید بلیط ارزان واشنگتن

اگر برای خرید بلیط ارزان واشنگتن اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر واشنگتن

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر واشنگتن نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری واشنگتن

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری واشنگتن را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران واشنگتن در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما واشنگتن از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما واشنگتن

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران واشنگتن را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران واشنگتن از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر واشنگتن  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل واشنگتن

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل واشنگتن را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران واشنگتن را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا واشنگتن چقدر است؟

فاصله هوایی تهران واشنگتن 10169 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران واشنگتن چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران واشنگتن حدود 18 ساعت است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران واشنگتن چقدر است؟

واشنگتن 7 ساعت و نیم از تهران عقبتر است.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما واشنگتن ارائه می کنند؟

هواپیمایی ایرفلوت، تورکیش ایر، قطر ایرویز و امارات پرواز واشنگتن را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما واشنگتن اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط واشنگتن مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما واشنگتن الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت واشنگتن را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر واشنگتن ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان واشنگتن پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری واشنگتن

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری واشنگتن پیدا کنید.

 امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط واشنگتن وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما واشنگتن در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

بلیط هواپیما واشنگتن، از ژانویه تا مارس ارزانتر است.

فاصله فرودگاه رونالد ریگان واشنگتن تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه واشنگتن تا مرکز شهر 20 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به واشنگتن

واشنگتن تابستان های گرم و زمستان های سرد و برفی دارد. بهترین فصول برای سفر به واشنگتن بهار و تابستان است که رطوبت ملایمی در هوا وجود دارد.

نکاتی که قبل از سفر واشنگتن باید بدانیم.

ا8ختلاف زمانی با تهران: 08:30-
واحد پول رسمی: دلار آمریکا (USD)
زبان رسمی: انگلیسی (آمریکایی)
کد تلفن : 202

با سوغات واشنگتن آشنا شوید.

انواع مجسمه های یادبود واشنگتن، تیشرت واشنگتن، لوازم تزیینی از سواغت های مهم این شهر است.

آسانترین راه رزرو هتل های واشنگتن

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های واشنگتن است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های واشنگتن همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

معروفترین جاذبه های گردشگری واشنگتن

موزه‌های اسمیتسونیان (Smithsonian)
بناهای یادبود
دیوان عالی(SupremeCourt)
بنای پایتخت Capital Building
جرج‌تاون
کاخ سفید
باغ وحش ملی
موزه‌ی جاسوسی
آبشارهای بزرگ پارک ملی
تماشای شکوفه‌های گیلاس
بازار شرقی (Eastern Marke)

شماره تلفن های ضروری واشنگتن

آتش نشانی، اورژانس، پلیس: 911

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط واشنگتن

شهر واشنگتن دارای چند فرودگاه است؟

واشنگتن سه فرودگاه بین المللی اصلی دارد:

فرودگاه بین‌المللی رونالد ریگان

فرودگاه بین‌المللی دالس

فرودگاه بین‌المللی بالتیمور

فاصله فرودگاه بین المللی ریگان تا مرکز شهر چقدر است؟

فرودگاه بین المللی ریگان نزدیکترین فاصله را تا شهر دارد. این فاصله 20 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه واشنگتن می‌روند؟

بیشتر پروازهای ایران در فرودگاه دالس فرود می آیند.

بلیط هواپیما واشنگتن را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

از شهرهای اصلی ایران چون تهران، شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز.

آیا بلیط رفت و برگشت واشنگتن را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر واشنگتن نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید. 

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما واشنگتن چه هستند؟

 شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما واشنگتن و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران واشنگتن چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران واشنگتن حدود 18 ساعت است.

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما واشنگتن چه موقع است؟

بهترین موقع برای خرید بلیط اقتصادی واشنگتن از ژانویه تا مارس است.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی واشنگتن ، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های واشنگتن و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc