https://gateway.trip.ir/api/

پرواز طبس و خرید بلیط هواپیما طبس

پرواز طبس
طبس

مسیرهای پرطرفدار به طبس و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

طبس

راهنمای سفر به طبس

طبس از شهرهای کهن ایران باستان است. از زمان هخامنشی تا قاجار، طبس تاریخی پر فراز و نشیبی را طی کرده است. باغ گلشن باغی زیبا در هوای کویری و نماد طبس است. حتما از دیدن پلیکانهای حوض باغ شگفت زده می شوید. اگر به دره مرتضی علی بروید علاوه بر هیجان دره که تنگ و باریک می شود، طاق شاه عباسی را خواهید دید. این تاق تاریخی یادگار دوران صفوی است. کال جنی نام دره ای پر طرفدار در طبس است. در گرمای طبس، طبیعت گردی در این دره خنک لذت بخش است. دیدن روستای اصفهک و نایبند را از دست ندهید. معماری بومی در ترکیب با طبیعت، منظره ای بی نظیر ایجاد می کند. اقامت در روستا و خرید فراورده های محلی سفر شما را تکمیل می کند.  

بلیط هواپیما طبس
با بلیط هواپیما ارزان طبس مرکز این را بگردید.
طبس سفر به مرکز ایران است. شهرهای کویری پر رمز و راز و خاطره انگیزند. اگر می خواهید طبیعت خنک را در گرمای کویر، تجربه کنید، طبس بهترین گزینه است. هر سال بر علاقه مندان به دره نوردی در طبس اضافه می شود. برای رفتن به سفر پر ماجرا، به سایت تریپ مراجعه کنید. بلیط طبس را با جستجویی سریع پیدا می کنید. مزیت خرید در تریپ، یافتن ارزانترین بلیط هواپیماست. شما به تمامی ایرلاین ها و پروازهای مقصد طبس در تاریخ سفر خود دسترسی دارید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما طبس

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز طبس شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول طبس یا  Tabas  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط طبس را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط طبس

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر طبس را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط طبس

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما طبس از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به طبس مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما طبس

طبس دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه طبس است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران طبس، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه طبس TCX

روش خرید بلیط ارزان طبس

اگر برای خرید بلیط ارزان طبس اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر طبس

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر طبس نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری طبس

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری طبس را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران طبس در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما طبس از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما طبس

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران طبس را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران طبس از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر طبس  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل طبس

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل طبس را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران طبس را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران طبس چقدر است؟

فاصله هوایی تهران طبس  555 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران طبس چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به طبس 1 ساعت و 10 دقیقه است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما طبس ارائه می کنند؟

هواپیمایی آسمان و ماهان، پرواز طبس را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما طبس اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط طبس مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما طبس الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت طبس را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر طبس ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان طبس پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری طبس

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری طبس پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط طبس وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما طبس در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه در تابستان هوای طبس بسیار گرم است، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه طبس تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه طبس تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به طبس
از ماه اسفند تا اردیبهشت و اوایل پاییز بهترین زمان برای سفر به طبس است.
نکاتی که قبل از سفر به طبس باید بدانیم
در سفر به مناطق روستایی طبس، از صنایع دستی و فراورده های بومی خریداری کنید. 


با سوغات طبس آشنا شوید.
سینی مسی، انواع گياهان داروئی، گليم و فرش، قطاب و باقلوا سوغات معروف طبس است. 
آسانترین راه رزرو هتل های طبس
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های طبس است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های طبس همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری طبس
دره کال جنی 
طاق شاه عباسی
باغ گلشن
روستای اصفهک
چشمه‌ی مرتضی علی
روستای نایبند
شماره تلفن های ضروری طبس
پیش شماره طبس: 0381
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به طبس

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc