https://gateway.trip.ir/api/

پرواز سیرجان و خرید بلیط هواپیما سیرجان

پرواز سیرجان
سیرجان

مسیرهای پرطرفدار به سیرجان و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

سیرجان

راهنمای سفر به سیرجان

کرمان سرزمینی با جغرافیاهای متفاوت و پر از شگفتی است. سیرجان در مسیر شاهراه بندرعباس از شهرهای مهم این استان است. یکی از عجیبترین جاذبه های این شهر، باغ سنگی است. شما به موزه ای از سنگ ها در باغی کویری می روید که هنرمندی روستایی با غریزه خود ساخته است. اگر هر بادگیری در شهرهای کویری دیده اید، فراموش کنید. بادگیر چپقی تنها نمونه منحصربفرد در ایران است. آرامگاه کهن شاه فیروز چون نگینی در دل بیابانهای بی نهایت، شما را مجذوب زیبایی خود می کند. مسقطی و گلیم از سوغاتهای بی نظیر سیرجان است که نباید از دست بدهید. در این سفر چشم انداز بیابانی سیرجانی با روستاهای کوچک کویری برای تجربه عکاسی استثنایی است. 

بلیط هواپیما سیرجان
بلیط هواپیما ارزان سیرجان در سفر زمستانه
سفر زمینی به سیرجان را فراموش کنید. به جای تحمل مسیر طولانی جاده، با پرواز دوساعته به سیرجان بروید و تا زمان دارید به گشت و گذار در شهر و طبیعت بپردازید. اواخر زمستان به سیرجان بروید به جای اینکه در تعطیلات عید و شلوغی گردشگران درگیر گرفتن بلیط شوید. هوای سیرجان در اسفند عالی است و شما سر فرصت می توانید از جاذبه ها دیدن کنید. همچنین بلیط سیرجان در این موقع از سال ارزانتر از عید است. تریپ به شما کمک می کند تا پایین ترین قیمت بلیط را پیدا کنید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما سیرجان

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز سیرجان شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول سیرجان یا  Sirjan  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط سیرجان را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط سیرجان

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر سیرجان را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط سیرجان

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما سیرجان از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به سیرجان مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما سیرجان

سیرجان دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه سیرجان است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران سیرجان، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه سیرجان SYJ

روش خرید بلیط ارزان سیرجان

اگر برای خرید بلیط ارزان سیرجان اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر سیرجان

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر سیرجان نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری سیرجان

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری سیرجان را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران سیرجان در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما سیرجان از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما سیرجان

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران سیرجان را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران سیرجان از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر سیرجان  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل سیرجان

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل سیرجان را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران سیرجان را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران سیرجان چقدر است؟

فاصله هوایی تهران سیرجان  ۷۹۹ کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران سیرجان چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به سیرجان 1 ساعت و 40 دقیقه است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما سیرجان ارائه می کنند؟

هواپیمایی ماهان پرواز سیرجان را انجام می دهد.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما سیرجان اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط سیرجان مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما سیرجان الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت سیرجان را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر سیرجان ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان سیرجان پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری سیرجان

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری سیرجان پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط سیرجان وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما سیرجان در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به اینکه در تابستان هوای سیرجان بسیار گرم است، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه سیرجان تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه سیرجان تا مرکز شهر 10 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به سیرجان
اواخر زمستان و اوایل بهار تا بهترین زمان برای سفر به سیرجان است.
نکاتی که قبل از سفر به سیرجان باید بدانیم
گلیم سیرجان در یونسکو به ثبت جهانی رسیده است. حتما در سفر خود گلیم شیریکی پیچ را از شهر جهانی گلیم خرید کنید. 
با سوغات سیرجان آشنا شوید.
گلیم شیریکی پیچ، پسته و مسقطی، سوغات معروف سیرجان است. 
آسانترین راه رزرو هتل های سیرجان
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های سیرجان است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های سیرجان همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری سیرجان
بادگیر چپقی
قلعه سنگ
مسجد سید
مسجد جامع عضدی
مسجد قلعه سنگی
آرامگاه شاه فیروز
آرامگاه میر زبیر 
باغ بمید
باغ سنگی
شماره تلفن های ضروری سیرجان
پیش شماره سیرجان: 0345
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به سیرجان

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc