https://gateway.trip.ir/api/

پرواز شاهرود و خرید بلیط هواپیما شاهرود

پرواز شاهرود
شاهرود

مسیرهای پرطرفدار به شاهرود و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

شاهرود

راهنمای سفر به شاهرود

شهر شاهرود از بزرگترین شهرهای استان سمنان است. این منطقه خوش آب و هوا با انواع جاذبه های تاریخی و طبیعی، یک مقصد عالی برای سفر است. کافیست به جنگل ابر بروید تا در دریای مه و زیبایی طبیعت قرار بگیرید. چشم انداز دیدنی جنگل ابر برای پیاده روی، عکاسی و کمپ بی نظیر است. در مقابل این طبیعت سبز، کویر طرود، شما را به دنیای رمل ها و بیابان پر از درختچه های گز می برد. مسیرهایی که برای آفرودسواری بسیار هیجان انگیز هستند. دیدن روستای قلعه بالا و اقامت در بومگردی، برای تجربه زندگی بومی و عکاسی از معماری خانه ها لازمه سفر به شاهرود است. آثار تاریخی شاهرود فراوان است. قدمت و تاریخ شاهرود را با دیدار از مجموعه بسطام بیشتر لمس خواهید کرد. جایی که عاشقان طریقت از همه جای ایران به زیارت بایزید بسطامی می آیند. 

بلیط هواپیما شاهرود
بلیط چارتر شاهرود در پاییز
شما هر فصلی به شاهرود سفر کنید، زیبایی متفاوتی از این شهر خواهید دید. به دلیل اینکه شاهرود در مسیر تهران به مشهد قرار دارد، در فصل تابستان پر از گردشگر است. پاییز یکی از بهترین فصل های دیدن شاهرود است. شما در هوای خنک و آرامش به بازدید از جاذبه های منحصر بفرد می روید. همچنین جنگل ابر در این فصل دنیایی از رنگ است. شانس خرید بلیط چارتر را در تریپ امتحان کنید. شما در تریپ انواع بلیط شاهرود که ایرلاینهای مختلف عرضه می کنند را خواهید دید. 

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما شاهرود

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز شاهرود شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه ‌حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول شاهرود یا  Shahroud  را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج  پروازها  و قیمت بلیط شاهرود را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط شاهرود

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر شاهرود را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها) ، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط شاهرود

شما می‌توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما شاهرود از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به شاهرود مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می‌شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره‌ی ملی را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما شاهرود

شاهرود دارای یک فرودگاه با نام فرودگاه شاهرود است. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران شاهرود، در بخش فیلترها 1 انتخاب دارید:

فرودگاه شاهرود RUD

روش خرید بلیط ارزان شاهرود

اگر برای خرید بلیط ارزان شاهرود اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت‌ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین بلیط  را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر شاهرود

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می‌آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر شاهرود نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری شاهرود

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری شاهرود را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پروازهای تهران شاهرود در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می‌توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط  در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های خرید بلیط هواپیما شاهرود از تریپ

خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما شاهرود

خرید بلیط هواپیما از سایت تریپ، به شما شانس پیدا کردن ارزانترین قیمت پرواز تهران شاهرود را می دهد. قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ سفر شما تغییر می‌کند. شما قیمتها را به ترتیب از کمترین به بیشترین مشاهده می کنید.

خرید خدمات به همراه بلیط هواپیما

شما با خرید اینترنتی بلیط تهران شاهرود از تریپ می توانید خدمات اصلی سفر هوایی مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و خدمات اختصاصی تشریفات فرودگاه را خریداری و از شانس تخفیف برخودار شوید.

امکان خرید بلیط هواپیما از ایرلاین‌های معتبر

شما هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی از تریپ، دسترسی آسان به انواع ایرلاین‌های معتبر دنیا را خواهید داشت. اگر ایرلاین مشخصی را برای خرید بلیط چارتر شاهرود  در نظر دارید، به کمک گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ انتخاب کنید.

امکان رزرو همزمان بلیط هواپیما و هتل شاهرود

با خرید بلیط از تریپ می‌توانید به صورت همزمان رزرو هتل شاهرود را با کارت شتاب آنلاین انجام دهید.

مقایسه آنلاین قیمت و خدمات ایرلاین‌ها

در سیستم خرید اینترنتی تریپ، تمامی پروازهای موجود و قیمت بلیط هواپیما را خواهید دید. شما امکان خرید بهترین پرواز مستقیم تهران شاهرود را خواهید داشت.

پرداخت با کارتهای شتاب

شما به سادگی می توانید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین و از طریق کارت شتاب پرداخت کنید. بلیط هواپیمای شما از طریق ایمیل یا پیامک حداکثر 20 دقیقه بعد پرداخت ارسال خواهد شد.

استرداد آنلاین بلیط هواپیما

با استفاده از سامانه خرید بلیط هواپیما تریپ، امکان استرداد آنلاین وجود دارد. استرداد بلیط به صورت آنلاین سریعتر از مراجعه حضوری انجام می شود. ممکن است سفر شما به هر دلیلی تغییر کند. کافیست به سایت تریپ مراجعه کنید و با چند کلیک بلیط را آنلاین کنسل کنید. پس از لغو بلیط، مبلغ با کسر درصد کنسلی به حساب شما واریز می شود.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران شاهرود چقدر است؟

فاصله هوایی تهران شاهرود  361 کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران شاهرود چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران به شاهرود 55 دقیقه است. با توجه به توقف و شرایط آب و هوایی این زمان ممکن است بیشتر شود.

کدام ایرلاین‌ها بلیط هواپیما شاهرود ارائه می کنند؟

هواپیمایی آسمان و قشم ایر پرواز شاهرود را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما شاهرود اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط شاهرود مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما شاهرود الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت شاهرود را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر شاهرود ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان شاهرود پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری شاهرود

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری شاهرود پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط شاهرود وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما شاهرود در چه فصلی از سال ارزان‌تر است؟

با توجه به  سرمای زمستانی شاهرود، بلیط هواپیما در این فصل ارزانتر است.

فاصله فرودگاه شاهرود تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه شاهرود تا مرکز شهر 15 دقیقه است.

بهترین زمان سفر به شاهرود
فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به شاهرود است.
نکاتی که قبل از سفر به شاهرود باید بدانیم
اگر به جنگل ابر سفر می کنید، از هر ایجاد هر نوع آلودگی صوتی و محیطی خودداری کنید. به عنوان گردشگر مسئولیت پذیر، حامی طبیعت باشید.
با سوغات شاهرود آشنا شوید.
نان کاک، نان قندی، نمد و انگور، سوغات معروف شاهرود است. 
آسانترین راه رزرو هتل های شاهرود
انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های شاهرود است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های شاهرود همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط  کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.
معروفترین جاذبه های گردشگری شاهرود
جنگل ابر
موزه ی آب شاهرود
خانه ی یغمایی
بازار شاهرود
منطقه ی حفاظت شده ی خارتوران
آبشار نکارمن
روستای قلعه بالا
مسجد جامع شاهرود
جنگل اولنگ
شماره تلفن های ضروری شاهرود
پیش شماره شاهرود: 0273
پلیس: 110
اورژانس: 115
Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

مسیرهای پروازی

مسیرهای پروازی به شاهرود

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc