https://gateway.trip.ir/api/

پرواز سامویی و خرید بلیط هواپیما سامویی

پرواز سامویی
سامویی

مسیرهای پرطرفدار به سامویی و ارزان ترین قیمت در 7 روز آینده

سامویی

راهنمای سفر به سامویی

سامویی جزیره ای رویایی که به خاطر طبیعت و غواصی در سواحل مرجانی به عنوان یکی از محبوبترین مقاصد ساحلی آسیا شناخته شده است. بیش از نیمی از این جزیره را جنگل های آن فراگرفته است و نیم دیگر را هم کوه هایی سربه فلک کشیده ای در برگرفته است، تماشای مناظر طبیعی سامویی بسیار لذتبخش است. در واقع جزیره سامویی آنقدر زیبایی و رنگ و شگفتی دارد که گاه آن را با جزایر قناری مقایسه می کنند. اقامت در سامویی برای گردشگرانی که عاشق ساحل و طبیعت هستند، یک مقصد ایده آل و فوق العاده جذاب به حساب است. می توان گفت سفر به این جزیره زیبا در مقایسه با جزایر مشابه اقتصادی تر خواهد بود؛ چرا که هزینه های سفرمثل بلیط هواپیما و هتل قیمت مناسبی دارد.

بلیط هواپیما سامویی

بلیط هواپیما سامویی | بلیط چارتر پرواز تهران سامویی

خرید بلیط پرواز تهران سامویی همچنین بهترین قیمت بلیط تهران سامویی و ارزان ترین نرخ قیمت پروازهای چارتر و سیستمی را در Trip.ir تجربه کنید!

بلیط هواپیما سامویی در فصل باران

روز به روز بر شما گردشگران سامویی افزوده می شود. آب و هوا، سواحل بی نظیر، مردم خونگرم و انواع غذاهای گیاهی، سامویی را به یکی از مقاصد گردشگری مهم تبدیل کرده است. لازم به ذکر است بیشتر سفرهای گردشگری در ماههای کم بارش یعنی نوامبر تا آوریل انجام می شود. اگر می خواهید سفری مقرون به صرفه داشته باشید، تابستان بهترین زمان است. در این فصل به دلیل باراندگی، خدمات گردشگری و بلیط سامویی با قیمت پایینتر عرضه می شود. سایت تریپ بهترین نرخ و قیمت بلیط هواپیما سامویی تایلند را همراه با امکان مقایسه قیمت ها و قیمت بلیط سامویی ماهان، پرواز قطری به سامویی یا پرواز مستقیم ماهان به سامویی را با سایر ایرلاین ها فراهم می کند. اگر برنامه سفر شما قطعی است، بلیط سیستمی را از چند ماه قبل حرکت رزرو کنید تا قیمت بلیط تایلند شما مقرون به صرفه تر باشد.

بهترین زمان سفر به سامویی

سامویی آب و هوای گرمسیری دارد؛ از آبان ماه تا فروردین ماه خشک است و از اواخر خرداد تا اواخر شهریور بارانی است. در این شهر گاه بارندگی های شدیدی  پیش می آید که گردشگران را به دلیل ناگهانی بودن اش حیرت زده می کند. فصل خیلی گرم این شهر از اواخر فروردین آغاز می‌شود و تا اواخر خرداد ادامه دارد. تابستان، فصل باران‌های موسمی است که از اواسط خرداد شروع می‌شود و تا اوایل آبان هم دوام دارد. البته صبح تا ظهر، بیشتر وقت‌ها هوا صاف و آفتابی است، اما عصرها معمولا باران می‌بارد. بهترین وقت سفر به سامویی هم، از اواسط آبان تا اواسط اسفند است که دریا گرم و آرام است.

نکاتی که قبل از سفر به سامویی باید بدانیم:

واحد پول تایلند: بت 
زبان رسمی و ملی کشور تایلند، تایلندی است
ساعت رسمی کشور تایلند دو ساعت و نیم از ایران جلوتر است.
جهت رانندگی: چپ

آسانترین راه رزرو هتل های سامویی

انتخاب هتل به میزان بودجه شما به سادگی از صفحه هتل تریپ امکان پذیر است. شما می توانید با صرف کمترین زمان، هتل مورد نظرتان را رزرو کنید. مزیت استفاده از وب سایت تریپ دسترسی به رزرو تمامی هتل های سامویی است که پیدا کردن قیمت مناسب را راحت می سازد. توجه داشته باشید رزرو هتل های سامویی همواره با توجه به تاریخ و زمان در حال تغییر است. شما این شانس را دارید که لیست قیمت هتل ها را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به امتیاز هتل  توسط کاربران تریپ و یا نظرات ثبت شده، هتل مورد نظر خود را به صورت آنلاین رزرو کنید.

شماره تلفنهای ضروری

پیش شماره ۶۶+
شماره اضطراری (پلیس، آمبولانس، آتش نشانی): ۹۱۱
شماره پلیس گردشگری: ۱۱۵۵

معروفترین جاذبه های گردشگری سامویی

  • جزیره کو ساموئی
  • پارک ملی مو کو آنگ تونگ
  • معبد پلای لائم
  • صخره های پدربزرگ و مادربزرگ (صخره‌ های هین تا و هین یای)
  • آبشار هین لات
  • مرکز خرید سنترال فستیوال سامویی
  • ساحل چاونگ

روش جستجوی آنلاین بلیط هواپیما سامویی

ساده ترین راه خرید بلیط مراجعه به سایت تریپ است. جستجوی پرواز سامویی شامل چهار گزینه اصلی است که در یک نوار بالای صفحه قرار دارد:

مرحله اول باید نوع بلیط یعنی بلیط رفت و برگشت تایلند یا بلیط رفت را انتخاب کنید.

مرحله دوم مبدا و مقصد را مشخص کنید.

در قسمت مبدا سه حرف اول  تهران یا Tehran را به عنوان مبداء و سه حرف اول سامویی یا Samui را به عنوان مقصد، تایپ کنید. بعد از تایپ حروف نام شهر، سیستم به شما یک لیست پیشنهاد می کند شامل مسیرهای پرطرفدار تا راحتتر انتخاب کنید.

مرحله سوم تاریخ رفت و برگشت سفرتان را به صورت میلادی یا شمسی مشخص کنید.

مرحله چهارم تعداد مسافران را تعیین کنید. با کلیک روی این بخش می توانید همزمان نوع بلیط هواپیما ارزان خود را بین اکونومی یا بیزینس انتخاب کنید.

مرحله آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک نمایید. شما به سرعت نتایج پروازها و قیمت بلیط سامویی را در تاریخ مورد نظر خواهید دید.

روش استفاده از فیلترهای جستجوی بلیط سامویی

در سمت راست این صفحه، لیست فیلترها قرار دارد تا شما بتوانید بلیط سیستمی یا بلیط چارتر سامویی را با مناسب ترین قیمت پیدا کنید. این فیلترها شامل:

نوع بلیط، خطوط هوایی (ایرلاین ها)، ساعت حرکت، مدت زمان توقف، تعداد توقف و فرودگاه ها است. شما با انتخاب هر فیلتر، نتایج جدیدی را می بینید.

همچنین بالای قسمت نتایج، سه فیلتر دیگر موجود است: مناسب ترین قیمت، ساعت پرواز و کمترین زمان پرواز که کار شما را برای یافتن بلیط ساده می کند.

تاثیر فیلترها در خرید بلیط سامویی

شما می توانید به کمک فیلترها هنگام خرید بلیط هواپیما سامویی از تریپ، پرواز را از لحاظ زمان (مدت انتظار و ساعت فرود،) و از نظر قیمت (از ارزان ترین تا گران ترین) به راحتی بررسی کنید. همچنین فیلترینگ به شما امکان مقایسه قیمت ها را در صفحه نتایج خواهد داد. در قسمت جزئیات بلیت، اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و بار مجاز، فرودگاه ها و نوع ایرلاین مشخص شده است. شما می توانید تا رسیدن به نتیجه مطلوب، فیلترها را تغییر دهید.

اگر پرواز تهران به سامویی مورد نظر خود را پیدا کرده اید، با انتخاب دکمه خرید کنید، وارد مرحله ثبت اطلاعات می شوید. برای خرید نهایی باید مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره ی پاسپورت را وارد کنید.

انتخاب فرودگاه در خرید بلیط هواپیما سامویی

سامویی دارای یک فرودگاه است که با نام فرودگاه بین المللی سامویی شناخته می شود. توجه کنید که هنگام خرید بلیط هواپیما تهران سامویی، در بخش فیلترها یک انتخاب دارید:

فرودگاه بین المللی سامویی

روش خرید بلیط ارزان سامویی

اگر برای خرید بلیط ارزان سامویی اقدام می کنید، کافی است به سیستم اطلاع از تغییر قیمت ها و یا تقویم قیمتی صفحه نتایج جستجو دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید ارزانترین ترین بلیط را از سایت تریپ خریداری نمایید.

روش خرید بلیط چارتر سامویی

شما با جستجوی بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط چارتر هم دارید. اگر برای تاریخ مورد نظر شما بلیط چارتر موجود باشد، در اولین نتایج هر پرواز به نمایش در می آید. همچنین با اعمال فیلترینگ مناسب، به بهترین قیمت ها دسترسی خواهید داشت. با مقایسه نرخ بلیط ها اقدام به خرید ارزان ترین بلیط چارتر سامویی نمایید.

روش خرید بلیط لحظه آخری سامویی

اگر دنبال بلیط مقرون به صرفه هستید، بلیط لحظه آخری سامویی را خریداری کنید. این نوع بلیط همزمان با دیگر پرواز های تهران سامویی در صفحه نتایج جستجو تریپ، قابل مشاهده است. برای اطمینان از خریدتان می توانید قیمت بلیط لحظه آخری را با قیمت بلیط سیستمی مقایسه کنید.

در مواردی ممکن است قیمت بلیط لحظه آخری از قیمت بلیط سیستمی بیشتر باشد. اگر بخواهید فقط به پروازهای لحظه آخری دسترسی داشته باشید، کافی است که از سیستم فیلترینگ تریپ استفاده کنید تا لیست را ببینید. همچنین تریپ ارزانترین بلیط لحظه آخری را به صورت آفر بلیط در اختیار شما قرار می دهد.

ابریشم، مجسمه های چوبی، تیشرت و گلهای صابونی سوغات معروف سامویی است.

اطلاعات کاربردی پرواز قبل از خرید بلیط هواپیما

فاصله هوایی تهران تا سامویی چقدر است؟

فاصله هوایی تهران سامویی ۵۴۵۰ کیلومتر است.

مدت زمان پرواز تهران سامویی چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران سامویی حدود 16 ساعت با پرواز غیر مستقیم است. البته این مدت زمان با توجه به توقف و شرایط هوایی ممکن است بیشتر شود.

اختلاف ساعت تهران سامویی چقدر است؟

سامویی 2 ساعت و نیم از تهران جلوتر است.

کدام ایرلاین ها بلیط هواپیما سامویی ارائه می کنند؟

هواپیمایی ماهان، تورکیش ایر، قطر ایرویز و امارات پرواز سامویی را انجام می دهند.

چه زمانی برای خرید بلیط هواپیما سامویی اقدام کنیم؟

بستگی به تاریخ سفر شما دارد. برای خرید بلیط سامویی مطمئن و برنامه ریزی شده بلیط سیستمی از چند ماه قبلتر در دسترس است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما سامویی الزامی است؟

خیر نیازی نیست. شما می توانید فقط بلیط رفت بگیرید و بلیط بازگشت سامویی را متناسب با سفر خود تهیه کنید.

آیا همیشه پرواز چارتر سامویی ارزان است؟

در بیشتر موارد شما پرواز چارتر ارزان سامویی پیدا خواهید کرد اما چارتر همیشه ارزان نیست و بستگی به هواپیمای چارتر دارد. به طور مثال اگر یک پرواز فرست کلاس چارتر شود، قیمت چارتری آن هم بالاست. همچنین در زمان پیک سفر بلیط چارتر ارزان نیست.

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری سامویی

به زمان سفر شما بستگی دارد. در ماههای اوج سفر، به سختی می توانید بلیط لحظه آخری سامویی پیدا کنید.

امکان تغییر تاریخ یا تغییر نام در بلیط سامویی وجود دارد؟

در صورت خرید بلیط سیستمی، شما می توانید بلیط خود را تغییر دهید اما در بلیط چارتری این امکان وجود ندارد.

بلیط هواپیما سامویی در چه فصلی از سال ارزان تر است؟

از آوریل تا نوامبرفصل گردشگری سامویی است. در بقیه ماهها به خصوص بلیط هواپیما سامویی، ارزانتر است.

فاصله فرودگاه سامویی تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه سامویی تا مرکز شهر 30 دقیقه است.

Hotel

پرطرفدارترین پروازهای خارجی

تریپ

سوالات متداول برای خرید بلیط سامویی

واکسن های مورد تایید سامویی تایلند کدامند؟

از بین واکسن‌هایی که  تا الان تایید شده و موجود می باشد، واکسن‌های فایزر، جانسون، مدرنا، سینوفارم، سینوواک، اسپوتنیک و آسترازنکا مورد تایید تایلند است  اگر هر دو دوز واکسن های بالا را زده باشید میتوانید بدون آنکه قرنطینه شوید وارد این کشور بشوید. البته هنوز پروازهای مستقیم بین ایران و تایلند برقرار نیستند لیکن با توجه به خبرهایی که از این کشور رسیده به احتمال زیاد تا پایان سال میلادی تمام مرزهای این کشور باز خواهد شد.

شهر سامویی دارای چند فرودگاه است؟

سامویی دارای یک فرودگاه است که با نام فرودگاه بین المللی سامویی شناخته می شود.

فاصله فرودگاه بین المللی سامویی تا مرکز شهر چقدر است؟

فاصله فرودگاه سامویی تا مرکز شهر 30 دقیقه است.

پروازهای ایرانی به کدام فرودگاه سامویی می‌روند؟

فرودگاه بین المللی سامویی

بلیط هواپیما سامویی را از مبدا کدام شهرهای ایران می‌توان خرید؟

از تهران، مشهد، تبریز، شیراز و اصفهان

آیا بلیط رفت و برگشت سامویی را باید همزمان خرید؟

خیر، برای سفر به شهر سامویی نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ندارید.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما سامویی چه هستند؟

شما از طریق وبسایت تریپ می‌توانید از آخرین قیمت بلیط هواپیما سامویی و چارترها مطلع شوید.

مدت زمان پرواز تهران سامویی چقدر است؟

مدت زمان پرواز تهران سامویی با پرواز غیر مستقیم حدود 16 ساعت به طول می انجامد.

بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی سامویی، کدام هتل ها هستند؟

برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت هتل‌های سامویی و نحوه دسترسی شهری آن می‌توانید با کارشناسان تریپ تماس بگیرید.
اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ

پرواز های چارتر و ارزان را با گوشی هوشمند خود جستجو و بلیط رزرو کنید. با اپلیکیشن تریپ ضمن سهولت در خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

اپلیکیشن رزرو پرواز تریپ
6Lcvc3kaAAAAALAILAp0jE_FSwTasfoo6HDqw6Xc